akinti??

esin21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
892
8
kizlar benim yaklasik 2 haftadir akintim oluyo bazen renksiz bazen sarimsi..e kötü bi koku yayiyo...belirtilerine baktim mantar yada enfeksiyon olabilir diyo...ama kasintida oluyomus bende o yok sadece kötü kokuyo....doktoruda bi türlü yerinde bulamiyorum hep kapali oluyo haftaya gitcem...o güne kadar size sorayim dedim böyle olan varmi bebegim icin tehtitmi??

bu konuya benzer bir cok konular acilmis canim burda. malesef hamile olan hanimlarin hep bu dertden muzdaripler.. ayni sekilde bende var bu sorun diger iki hamilelimde çok çektim bundan( akinti çok geliyordu kasinma da vardi) dr her defasinda fitil verdi bana iyi geldi verdigi fitil.
simdi bu hamileligimde kasinti koku yok ama akinti çok geliyo 4-5 defa degisiyorum camasirimi mantar enfensiyon olmasin diye. bende dokdoruma danistim bu durumu koku ve kasindiyi sordu yok deyince normal dedi. malesef bunu butun hamilelik boyunce cekicez bunu tabi dikkat ederek.. çok temiz durmak lazim hanimlar..

ama benimi seninkinden farkli kasinti falan yok akintida normal derece sadece kokusundan korktum ben....günlük dus aliyorrum zaten daha nasil temiz olcazki...

canim ozaman enfeksiyon olabilir sende zaten temiz tutuyormussun. dokturunu bekle bence ozaman. boyle durumlarda dogumda zararli olabilecegi duymustum. tabiki normal dogum yaparsan.

X