Arap dünyasının en güzel kadını: Haifa Wehbe

Hatları çok güzel bu kadının.Gözleri lensmiş burnu estetikmiş orası dolguymuş diyorlar ama sanki bunları yaptırmayan ünlü var.Para bol ne yapacaklar mezara götürmeyeceklerine göre en mükemmeli yakalamaya çalışıyorlar:KK34:

ay ne kadar kıskanç insan var dünyada . güzele güzel deyin kardeşim .yok estetikmiş yok gözü lensmiş . bu kadın estetik olmadanda güzeldi . gözü lens olması dışında mükemmel bir kadın .. lens kullanmasınada gerek yok ama demek öyle seviyor . bir klibini izleyin sonra konuş .nasıl cilveli işveli tam bir arap kadını ..dünya hasta kendisine . sıska çırpı bacaklı sarı benizli kadınlarada on basar herşeyyle . dansıyla nazıyla cilvesiyle benim en hayran olduğum kadınlardandır . arap kadınını dünyaya tanıtmıştır .bir arap kadının bu şekilde giyinmesi sahneye çıkması cesaret ister .. onca şeye rağmen herkesin karşısında durmuştur haifa ..

Benim babam mardin araplarindandir süt beyaz benim Ten rengim.Ulan ne ırkçı ne biçim insanlar var ya okurken şok oldum.Babaaannem mavi gözlü ve bembeyaz bir kadındı hepinizi donunda sağlardı o kadar guzeldi anne tarafim turkmen ve hala babaaannem kadar guzel bur akraba goremedim ki arap ten renginde olsak ne olacak Peygamber efendimiz arap değil dimi ? Bıktım su faşist köpeklerden.Begenmedim de geç ne ırkçılık yapıyorsunuz peygamber efendimizin irkina kufret ben müslümanım de sonra.He ya he.

X