Arap dünyasının en güzel kadını: Haifa Wehbe

ilaydahey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2008
2.910
457
Haifa Wehbe; 10 Mart 1976 Lübnan doğumlu.Dünyanın en güzel 100 kadını arasında gösteriliyor. arap dünyasında 1 numaralı. şarkıcı ve oyuncusu.24 Nisan 2009’da Mısırlı girişimci Ahmet Ebu Huşema ile evlendi.müthiş şarkıları var. nar el ashwa, ya hayat albi bunlardan 1, 2 si.onu 1 kez izlemek hayranı olmak için yeterli.

kızlar özellikle wawa yı dinleyin

araplarin en caprici yeri goz ve dudak zaten..
hatunda da hayli guzel ikisi de.. :)

soyle birsey duymustum hakkinda ilk defa 17 yasinda evlenmis sonra kocasindan bosanmis ama o kocasindan bir kizi olmus kocasi kac yillardir gostermiyormus kizini cunku annesini gormek istemiyormus onun hayatini tasvip etmiyormus haifa cok uzgun agliyordu bir arap tv show programinda ....kizini onu kabul etmiyormus diye...

soyle birsey duymustum hakkinda ilk defa 17 yasinda evlenmis sonra kocasindan bosanmis ama o kocasindan bir kizi olmus kocasi kac yillardir gostermiyormus kizini cunku annesini gormek istemiyormus onun hayatini tasvip etmiyormus haifa cok uzgun agliyordu bir arap tv show programinda ....kizini onu kabul etmiyormus diye...

valla okadarını bilemiycem tatlım bişey biliyorum oda çoook güzel

Güzel kızmış doğrusu ilk defa görüyorum.
Ha bu arada Konu sahibi arkadaşım Haifa Wehbe'nin Lens kullandığını biliyomuydun acaba naniknanik

her ünlüde estetik lens vs vardır muhakkak zaten arap kadınlarının gözleri bu tonlarda oluyo ha lenssede herkezde bu lens böyle durmaz diyim bari

arap kızlarının gözleri koyu olmaz mı? ben öyle biliyorum... haifa nın gözleri lens gibi duruyor

X