Arap dünyasının en güzel kadını: Haifa Wehbe

bence gözleri lens,burnu dişleri de estetikli

aynen.yüzde estetik var bayağı.... lens ,, lensim diye bağırıyor....kendilerine soloticayı kullanmalarını tavsiye edeyim baridelikafadulden....
haa bazılarının dediği gibi,::kahve:bütün bunlara rağmen ,abartı bir güzelliği yok..tarzım değil..zevkler ne kadar farklı diyor ve çıkıyorum.....:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Siyah saçlı hali beni korkuttu:çok üzgünüm:
Kaşları güzelmiş ama hatunun
Öyle ahım şahım biri değil:ecrin_bebek:
Ama şarkıları 10 numara benim için severek dinlerimşakkıdı

Güzel hatun gerçekten ama mutlaka estetik vardır ve lenslerin katkısını da unutmamak lazım..

Hoş, kendi göz rengiyle de aynı güzelliktedir kanımca.

Bizim köydeki Leyla bundan çok daha güzel. Bildiğimiz sıradan bir hatun işte.sengözlerimebaksanab

O kadar makyaj, o kıyafetlerle nortdamusun kamburu bile cillop gibi olur beşakkıdı, geçin bunları

her ne olursa olsun göze su haliyle hos geliyor mu geliyor.. dogal veya yapay ne farkeder. güzel bir bayan :)

her yani makyaj estedik her halinden belli hiç doğallığı yok..
Sibel Can buna bin basar pehh..
şakkıdı

Bizim köydeki Leyla bundan çok daha güzel. Bildiğimiz sıradan bir hatun işte.sengözlerimebaksanab

O kadar makyaj, o kıyafetlerle nortdamusun kamburu bile cillop gibi olur beşakkıdı, geçin bunları

hee aynen..vereliniortak

Annem bulmuş dün bu kadını nette dolaşırken baktım bi kaç fotosu var bilgisayarda annem çok beğendi...ben pek beğenmedim doğal bi güzellik değil çünkü bakıyorumda aşırı makyaj var ha çirkinde değil ama makyajsız bence bambaşka biridir...ama dudaklarını beğendim...

Size de Seray Sever'i anımsattı mı benneyaptımki

Gözleri makyajdan ışıltılı duruyor, fotomontaj var ayrıca burnu estetik...
Dudakları da kocaman.
Hiç çekici değil.
Gayetten itici.
:1ninca:

bizim türk kadınlarıda bi garip valla ebru polata estetikli diolar kalkmış haifa wehbe yi takdir ediolar aynı şey değil mi karınında burnu estetik göğüs estetik gözler lens vss vs o zaman ebru polatı nie dışlıyorlar ?

cok guzel kadin estetikli dogru googledan eski halinide gorebilirsin eski hali cirkin degildi, gozleride lens
eski resimlerinde koyu kahverengi gozleri ama yinede guzzel kadin

Ohoo bu kadar estetigi nineme yapsalar dünya güzeli olup cıkar..
Gözler lens
Burun estetik
Disler estetik
daha ne kaldı :nazar:

Son düzenleme:
Dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak görülmesine çook şaşırdım.kafamçokkarıştı
Hiç beğenmiyorum ben. Çook yapma.
Makyajları çok kötü.
Dişlerini ve burnunu kim yaptıysa kötü etmiş.. Doğallıktan çok uzak.:kahve:

bence kadın tam bir estetik harikası hiçbir doğallığı yok.fahriye evcen bile bence bundan güzel.en azından allah vergisi güzel.bu çok yapay duruyor.hiç beğenmedim ben.

X