Kebaplar Közlenmiş Patlıcanlı Kebap-Resimli

E

EU3

Ziyaretçi
ÇOK BASİT Bİ TARIF İLKKEZ YAPTIM BE MİSAFİRLERİMDEN TAM PUAN ALDIMKI MİSAFİRM ÖLE HERSEYİ BEGENEN BİRİSİ DEĞİLDİR

KİŞİ SAYINIZA GÖRE PATLICAN KÖZLEYİN
SOYUN.

YARIM KİLO KIYMA
MAYDANOZ
2 3 DİŞ SARIMSAK
2 YUMURTA
BİRAZ EKMEK İÇİ
İSTEGE GÖRE BAHARAT
TUZ
KİŞİ SAYISINA GÖRE PATLICAN

Kıymayı yogurun
kişi sayısna göre kıymayı bölün
8 kişilikse yogurdugunuz kıymayı 8 e bölün
duz bi zemını hafıfyaglayın ve kıyamyı yayın sonra patlıcanı koyun üstüne ve sarın fırına vereceğiniz zaman ustune 1adet yumurta sarısı surun üstü kızarsın hem kurumasın.
Bi saat kadar dopalta bekletırsenız daha iyioluyor kıyma donuyorya.
( sogan rendelemesi zor geldı sogan katmadım ben istersenız siz katın
afiyet olsun

Son düzenleyen: Moderatör:
Kadrişim eline sağlık bende yapayım bunu patlıcan alayımda kolayda hem

ya cnm bnm patlıcanları nasıl koydun kıymayı orayı anlıyamadım ben

anım alüminyum folyoylamı sardın :uhm:
çok güzel olmuş ellerine sağlık a.s.

anım alüminyum folyoylamı sardın :uhm:
çok güzel olmuş ellerine sağlık a.s.

yokcanım ya normal sardım once bıyere actım kıymayı serdım yanı.
Soydugum poatlıcanıda ustune koydum sardım öle zemını yagla birazcık dagılmaz ozman
sonra elınle sıkılastırıır gıbı yap öle amabıkaç saat dolapta beklet

Fırınfada koymadım ben ocakta kÖzledımzaten ınce ya patlıcanlr hemn kÖzlendı Çokta bekletmeyın zaten ıÇı gıdıyor bukez

ay harikasin balim
süper görünüyo ya
patlicani cok severim bayilirim hatta
mutlaka denicem
ellerine saglik

akannehirakannehirya bidenem siz hic uyumayip böyle güzel tariflermi düsünüyosunuzakannehir
bayildim nefiss görünüyo eminim tadida öyledircokacimcoook
mutlaka deniycem ellerine emeciklerine saglikopuyorumnanaktana.s.

Ellerine sağlık kardeş:)
Çok güzel görünüyorlar.
Adıyaman ın meşhur patlıcan kebabıdır bu bayılırım ben de.
Patlıcanım çok bugün bundan mı yapsam acep:)
mmm süper..

kız kadriş çok güzel görünüyolar kesinlikle denicem ellerine sağlık canım

dün eltım ve kayınvalidemin bı arkadaşı yemektelerdi bzide kı bayan herseyı begenen bırı değildir kendıeçok guzle yemek yaapr misafir tyzeden bahsediyorum eltımden değil :)
teyzenın onayını almk bıraz zordur yani
yine döktürmüşssünd edi:)
sunumu guzle oluyor ve gerketen çok basit bi tarıf denemeliisnz arkadaşlar.yapmayı kafaya koydugumda acaba olrumu guzel olurmu dedım çelişkidiydım yanı ..

görüntü harika bayılıyorum bu kk hanımlarına. benim için süper bir tarif oldu. önce közleyip sonra kıymayla sarıp fırına veriyoruz değil mi?

görüntü harika bayılıyorum bu kk hanımlarına. Benim için süper bir tarif oldu. önce közleyip sonra kıymayla sarıp fırına veriyoruz değil mi?

evet canım çok basit bi tarıf kıymayı çok kalın tutmaınce bı tabaka olsun.zaten patlıcanda varya çok yogun oluyor

bende yarın patlıcanla e yapsam diyodum degişik bi tarif bulmak için girmişdim tamda denk geldi yarın iftara muhakkak yapısam ellerine saglık

bende yarın patlıcanla e yapsam diyodum degişik bi tarif bulmak için girmişdim tamda denk geldi yarın iftara muhakkak yapısam ellerine saglık

canım yapınca send eresım eklertmiisn görsellık açısından

Harika görünüyor sunumu çok şık. ve çokda basit ellerinize sağlık. mutlaka deniycem.

X