maya tüp bebekten olumlu sonuç alan varmı

iki kez orada denedim ikiside sonuç verdi biri düşükle sonuçlandı şu an 8 haftalık hamileyim bence başarısı hiçte az değil nasip bu işler canım allah hepimizin yardımcısı olsun

yardımcı olabilirmisinizz başarısı az gibi geliyor bana

Maya tüp bebeği kesinlikle öneriyorum,abimler ve diğer 3 arkadaşıda orda bebek sahibi oldular.Ben şuan 1. aşılamamı yaptırdım olmazsa eğer mayada mikroenjeksiyon yaptıracağım,hatta şuan orda eylül ayı sonuna kadar kampanya varmış tam detaylarını bilmiyorum sitesinden ücretsiz telefonundan öğrenebilirsin.
Herşeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz gerisi Allaha kalmış,nice insanlar var sorun yokken hamile kalamıyorlar Allah yardımcımız olsun pozitif olalım ,,,,,hayırlı olsun sanada........

Ben de Maya'da ilk tüp denememde hamile kaldım. çok şükür. allah olmayanalra da versin... Hatta benimle aynı dönemde tedavi gören 8 arkadaşımdan 7'si daha hamile kaldı ve hepsinin gebelikleri çok sağlıklı bir şekilde devam ediyor.

tıbbi ve manevi açıdan ne gerekiyorsa herşey yapılıyor bundan emin olabilirsiniz kızlar. Osman denizhan özgün bu sektördeki en deneyimli doktorlardan birisi. ayrıca her zaman hastanın yanında olduğunu hissettiriyor. ben gebelik takibimi de orada yaptırıyorum ve çok memnunum. yakında hastanesi açılacak inşallah bana yetişirse doğumumu da orada düşünüyorum. çünkü kendimi güvende hissediyorum.

Son düzenleme:
bende 2 olumsuz denemeden sonra(istanbulda başka bir hastane)
3.deneme için maya tüp bebeğe gittim ve şuan ikizlerime hamileyim 18 haftalık
çok şükür gebelik dönemim ve bebeklerim sağlıklı
bunda en büyük destek doktorum ve hemşirelerim
kesinlikle tavsiye ederim tekrar yaptırmayı düşünürsem
yine oraya giderim
allah sanada nasip etsin
babytwinin dediği 7kişiden biride benim

kızlar çok sağolun gittim zaten görüştüm ama erkek sorunu olduğu için çok araştırmak lazım artık yoruldum 3 olucak allah ayrdımcımız olsun umarım ümitlerim tükenmez bu sefer olur sizlerin sorun neydi acaba yazarmısınız kızlar

canım bizde hem erkek hem kadın
zaten mayaynın erkek konusunda cok iyi oldugunu biliyorum

ya arkadaşlar yorum yazmayım dedim ama dayanamadım.Bende 1 senedir mayayı takip ediyodum bazı işlerin yoluna konması için hep erteledim.Karar verip mayaya gitim çünkü aklımda hep maya vardı macs yöntemi falan tvde çıkıyoya(bu arada bazı doktorlar onun yeni bir yöntem olmadığını zaten genelde yapılan işlem olduğunu söylüyolar tv de çıktı orasını ben bilemem) Mayaya telefon ettim ilk görüşmeye gidecem ve hemen tedaviye başlayacaktım osman hocanın orda olduğunu söylediler randevu verdiler.Binası üst tarafa taşınmış geçici olarak temizlikten yoksun bi yer tuvaletleri iğrençti biraz kafam karıştı aldırış etmedim neyse dedim osman hocayı sorduğumda şehir dışında sizi başka bi doktorla görüştürecez dediler artık ben yavaş yavaş sinirlenmeye başladım çünkü ilk defa muayene gidiyorum beni osman hocayla görüştürecekler derken bide ısrarla ordamı diye telefonda sorarken olmaması çıldırttı.Bunada pek aldırış etmemeye çalıştım bekliyorum artık diğer doktoru oda tedavi olan hastaları ultrasyona sokuyomuş hani banada randevu saati verdiler ya beni araya alacak zannettim 1 saat bekledim almıyolar gidiyorum sekreteri sıkıştırıyorum 2 saat oldu hala alan yok bana 5 dakkika 10 dakkika doktor bey çıkacak diye inanın abartmıyorum şu mübarek günde tam 3 saat bekledim ama nasıl küplere bindim okadar sinirlendimki beni 3 saat beklettiniz diye hemşireye söyleniyorum görevlilere söyleniyorum olur böyle şeyler bi aksilik oldu diye yatıştırmaya çalışıyolar onlarda farkındalar 3 saat beklediğim kabul ediyolar tam doktorla görüşecem 3 saatin sonunda derken yemin ederim doktor gitti ya ben ilk muanemde hemşireyle muattap oldum hemşire adetimim 22-23.günüydü verdi elime lucrini şöyle vurulacan diye bana anlatıyo artık kan beynime sıçradı dedimki ya ben buraya ilk defa geldim beni 3 saat beklettiniz doktorla bile görüştürmediniz beni dedim muayene etmeden nasıl ilacı dayarsın belki bende kist var belki benimki kısa protokol iltihap var ultrasyona bile tutmadınız dedim hemşire sen kisttenmi şüpheleniyosun dedi Allah var beni çok yatıştırmaya çalıştı ama hepsi baştan sona hata olmaması gereken fiyat konusunu konuşuyoruz Özgül hanımla görüşün dedi havalı bir kız anlattı neyse lucrini onlardan almadım kafam karıştı iyice çünkü çıktım kafama bişey takıldı parayla ilgili geri döndüm Özgül hanımı çağralım dediler tel ettiler odasına bekliyorum bu seferde o gelmiyo odasının önüne gittim iş arkadaşıyla sohbet ediyodu beni görünce kalttı hanfendi zahmet edip yanıma geldi benim orda beklediğim ona telefonla söylenmiş olmasına rağmen sohbet ediyo hala havalı havalı cevap verdi hiç hastaya güleryüz yok zaten tamda anlatmamış ben dışarı çıkınca başka bi hastadan sgk ile ilgili şeyleri hastadan daha iyi öğendim ay çok yazdım ama anlatırken bile hala çok sinirleniyorum bu olay benim 2-3 ay önce başıma geldi.paylaşmak istedim anlattıklarım tamamiyle doğru şu mübarek günde yalan söyleyecek değilim gitmeden mayaya bi kere daha düşünün derim

mayanın başarısı düşük olduğunu bende çok duymuştum gitmeden önce ama hep Allah verecek dedim pek aldırış etmedim gittim temizlikten ilgiden yoksun kampanya yapıyolar insanlara fiyat cazip geliyo macsda varya bi fabrikaya sokar gibi herkese aynı protokol tutan tutuyo tutmayan tutmuyo önemli olan para ben ondan sonra başka bi yer araştırdım en sonunda zekai tahirde yaptırmaya karar verdim ve orda başladım devlet hastanesi olmasına rağmen doktorların ilgisinden çok memnunum özelde yaptırmadan önce devlet hastanelerini deneyin derim zaten sonra özeldeki hastalarda geri devlete dönüyo BEN BAŞIMDAN GEÇENı ANLATTIM ıNANIN YALAN SÖYLEMEK ıÇıN Bı AMACIM OLAMAZ MAYAYA GıTMEDEN ÖNCE ÇOK ARAŞTIRIN DÜŞÜNÜN DERıM

ARKADAŞLAR LÜTFEN DıKKAT ben mayaya gittiğimde hastalarla çok sohbet etme imkanı buldum orda şehir dışından gelen kalmak zorunda olduğunda gecelik para verip kalan ama her halinden tedavinin onu çok zorladığı anlaşılan insanlar vardı hangi merkezde yaptırırsanız yaptırın para verip kalmayacağınız yerler de var büyükşehir belediyesinin misafir hanesi varmış ztbdeki arkadaşlar kalıyo yemek veriyolar ücretsiz kalıyosunuz sabahta servisi var kim hangi hastaneye gidecekse hastaneye bırakıyo rüzgarlıda.Ben ankarada yaşıyorum böyle bir şey olduğundan haberim yoktu duyunca çok hoşuma gitti bende tüp bebek yaptırıyorum nekadar yıpratıcı ve maliyetli bir iş o9lduğunun farkındayım dışardan gelen arkadaşların misafir haneden haberleri yoktur diye yazmak istedim en azından kalma parası vermezsiniz ben size bildiklerimi anlattım inşallah başınızı ağrıtmamışımdır.Allah hepimize isteyen herkese çocuk nasip etsin inşallah

mrb biz dediginiz belediyenin misafirhanesinde kaldık ve memnun kaldım tama 5yıldızlı otel değil ama temiz biyerdi hizmetleri iyiydi.Bende mayada tedavi gördüm iki defa 2.sine temmuzda başlamıştık malesef sonuç gene negatifff:KK43:(

mrb biz dediginiz belediyenin misafirhanesinde kaldık ve memnun kaldım tama 5yıldızlı otel değil ama temiz biyerdi hizmetleri iyiydi.Bende mayada tedavi gördüm iki defa 2.sine temmuzda başlamıştık malesef sonuç gene negatifff:KK43:(

merhaba canım. sözünü ettiğiniz misafirhane tam olarak nerde. ulaşım zor oluyor mu. ben mayanın misafirhanesinde kalmayı düşünüyordum ama dediğiniz yer iyiyse orda kalırım. cevaplarsan sevinirim canım...

slm belediyenin misafir hanesi orası netten bakabilirsiniz.Tek vasıtayla gidiyorduk mayaya ulusta rüzgarlıda misafirhane dolmuşla gidip geliyorduk biz.Misafir beş yıldız gibi degil ama odalar temiz karıdorlar temiz sabah 7de kahvaltı akşam 6da yemek akşam 7de çay var dı öglende veriyorlar terası var internekten rüzgarlı misafiri diye girin bakın istersen

deep impact zekai tahir burakdan memnun kaldın mı doktorun kimdi??

canım 14ünde transfer yapıldı benim yeni gördüm yazını ben çok memnun kaldım çok ilgililerdi hakikaten çok iyi doktorlarda var ve şunu gördüm özelde yaptırıp tutmayanların çoğu geri devlete dönüyo ben bekleme sürecindeyim şimdi inşallah tutar ha tutmazsa şurdamı yaptırsaydım bu merkezdemi yaptırsaydım diye düşünmüycem kısmet diyeceğim ve zekai tahirde hani devlet karşılamasa bile paranla yaptırsan bile özellere göre daha hesaplı oluyo.Bide mesale şey var hani sana kim denk gelirse o bakmıyo bir gün farklı biri diğer gün farklı bi doktor bakmıyo benim uzun protokoldü başında kime gittiysem bütün sonuçlarıma(ameliyatta olmadığı sürece) tek bi doktor baktı opuyu ve transferi o yaptı ben ohss oldum doktorum yoktu hastanede başka bi doktor bana yatış verdi ve hemen benim doktorumu haberder etmiş akşam 7 de yattım sabah kendi doktorum odama nasılsın diye geldi ayrıca belirteyim ben bu doktoru hastanede tanıdım ve özel hastası değilim 5 kuruş para vermedim yani

canım burda doktor ismi yazmam doğrumu onu bilmiyorum tekrar istersen vereyim ama bence ordaki doktorların hepsi iyi ve hiç bi doktor uzman olmasına rağmen tek başına karar vermez mesela ben 105 nolu odaya gittim sabah sen 106 ya gittin ikisindede farklı doktorlar var uzman sana dosya çıkartıyolar kanı işaretliyo ultrasyona alıyo sonuçları öğlen arasında doktorlar alıyo dosyaya koyuyo bütün bilgilerin dosyada var her doktor kendi hastalarının dosyasını alıya her öğlen konseye çıkıyo orda 6-7 doktor var tüp bebek bölümündeki bütün hastalalara ne kadar ilaç kulanılacak işte kişinin bilgilerine göre değiri nasıl ordaki doktorlar karar veriyo sonra herkes kendi hastasının dosyasına işaretleyip öğleden sonra sana söylüyo işte ilacı şu kadar kullan buna başla gibi yani tek bi doktor karar vermiyo kullandığın doza ilaca sadece bi uzman seninle ilgileniyo

yani sanada banada o konseydeki doktorların ortak kararlarıyla doz ayarlanıno ama bunu bize ileten farklı doktorlar ben memnun kaldım transferden sonrada takip etmek istiyolar bu cuma tekrar gidecem hastaneye.Yani arkadaşlar benim başımdan geçenleri sizinle paylaşmaktan başka hiç bir amacım yok zaten memnun kaldığım dedğim yer devlet hastanesi yani reklam amacımda yok bence özellere okadar para verip yaptırıyoruz bide aklımızda iyimiydi kötümüydü diye soru işareti kalıyo bence tutmayan herkes 1 kerede orda şansını denesin

pampal ulus rüzgarlıda yanlış hatırlamıyorsam ismi şevkat evi ben hiç görmedim nasıl bilemem ama mayanın misafir hanesinden aşağı kalacağını sanmam en azından ücretsiz oda ve ücretsiz yemek var

X