sonuç için 12 Eylülü bekleyenler...

siber

ya rabbi çok şükür...
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
241
0
bugün ransferim 5. günü ve zaman geçmek bilmiyor.biran önce 12 eylül olsun istiyorum ve inşallah bu sefer mutlu haber almak istiyorum
dilerim bu yolda emek sarfeden herkes dileğine kavuşur.:Saruboceq:

Son düzenleme:
ınşşşşşşşş sabırlı ol ............gececek ınş cok zor beklemek haklısın ama ınş bol duaaaaaaaaaaaaaaaa................sakın erken test yada ıdrar testı yapma ınş zamanında tam sevınırsın..............bızde sevınırız

bugün ransferim 5. günü ve zaman geçmek bilmiyor.biran önce 12 eylül olsun istiyorum ve inşallah bu sefer mutlu haber almak istiyorum
inşallah canım senin kaçıncı deneme bu.. ben hemen gelsin istemiyorum 12 eylül çok korkuyorum hep hüsrana ugradım.. böyle umudun olması kendini hamileymiş sanmak ona göre davranmak çok güzel hiç bitmesin istiyorum..

cnm benim dilerim güzel haber alırsın seninde benim gibi meleklerin olur

bende geçen sene 13 eylülde test yapmıştım ve sonucu alınca cığlık cılığa hastanede ağladım

şimdi sana küçük mıcırımla yazıyorummm.............benim gibi sonuçların olsunn

amin canim inşallah allah kimsenin emeğini boş çevirmesin benimde test tarihim 8 eylül ama nedense çok karamsarım hiç olumlu düşünemiyorum allahım bu yolda emek veren herkese yardım etsin :Saruboceq: :Saruboceq:

bende geçen sene 13 eylülde test yapmıştım ve sonucu alınca cığlık cılığa hastanede ağladım

amin canım inşallah bende yaşarım o sevinci... allah bağışlasın çok tatlılar yaaa.. ilk denemendemi oldu bu arada...

el muallim inşallah bende senin gibi mutlu haberler verebilirim canım.

inşallah canım senin kaçıncı deneme bu.. ben hemen gelsin istemiyorum 12 eylül çok korkuyorum hep hüsrana ugradım.. böyle umudun olması kendini hamileymiş sanmak ona göre davranmak çok güzel hiç bitmesin istiyorum..

benim 2 aşılama 1 tüp bebekten sonraki 2. denemem canım.aslında bi hemen gelsin istiyorum bide istemiyorum çok korkuyorum sonuç ya negatif olursa diye.kendimi hamile gibi hissedemiyorum çok belirisizim yani:KK43:(((((

canım bunlar ne tatlı sonuç böyle maşallah, allahım bizlerede göstersin inşallah

canım ya allahım inşallah bu mübarek günlerde yüzünüzü güldürsün inşallah pozitif sonuçlarınızı duyarız ali imran suresi 38. ayetini çok okuyun canım 12 eylül sizin gününüz olsun bol şanslarrrr

canım ya allahım inşallah bu mübarek günlerde yüzünüzü güldürsün inşallah pozitif sonuçlarınızı duyarız ali imran suresi 38. ayetini çok okuyun canım 12 eylül sizin gününüz olsun bol şanslarrrr

teşekkürler canım iyi dilek ve dualarınız için allahım inşallah tüm isteyenlerin yüzünü güldürsün...

sibercim bende 12 eylülde sonuç alıcam, aynı duyguları paylaşıyoruz benim içinde günler geçmek bilmiyor. İnşallah bizde güzel sonuçlar alırız. Dinlenebiliyor musun?

sibercim bende 12 eylülde sonuç alıcam, aynı duyguları paylaşıyoruz benim içinde günler geçmek bilmiyor. İnşallah bizde güzel sonuçlar alırız. Dinlenebiliyor musun?

inşallah canım hakkımızda hayırlısı olsun. ben transferden sonra sürekli yatıyorum arada kalkıp evin içinde dolaşıyorum o kadar.ama beklemek çok sıkıcı geliyor.birde ara ara kasıklarım ağrıyor adet olucakmışım gibi oluyor çok tedirgin oluyorum, tutmadımı acaba diye sende varmı bi değişiklik sen neler yapıyorsun?

Kızlar ben de 12 eylülü bekliyorum aynı şekilde ağrı ve aşırı şişkinliğim var, sanırım bu biraz da ilaçların yan etkisi , günde altı çeşit ilaç alıyorum.

Kızlar ben de 12 eylülü bekliyorum aynı şekilde ağrı ve aşırı şişkinliğim var, sanırım bu biraz da ilaçların yan etkisi , günde altı çeşit ilaç alıyorum.
hayırlısı canım inşallah hepimizin yüzü güler.. evet genellikle ilaçlardan ve yatmaktan oluyo...

selam bayanlar bende 12 eylülde sonuç alıcam,inşallah hepimizin yüzü güler...

inşallah canım hakkımızda hayırlısı olsun. ben transferden sonra sürekli yatıyorum arada kalkıp evin içinde dolaşıyorum o kadar.ama beklemek çok sıkıcı geliyor.birde ara ara kasıklarım ağrıyor adet olucakmışım gibi oluyor çok tedirgin oluyorum, tutmadımı acaba diye sende varmı bi değişiklik sen neler yapıyorsun?

hayır canım hiç belirti yok. beklemek çok zor hadi hayırlısı bakalım

X