Ön Dişlerin ayrıklığı ile ilgili

arkadaşlar bi çözüme varmış olan varmı? istanbulda iyi bir diş hekimi bilen? bir de fiyat aralığı nedir acaba:/

istanbul için fikri olan çoktur pekii konya da laminate veneer yapan iyi bir diş doktoru bilen var mı

civciv aynı sorun bendede var tam senın tarıf ettıgın gıbı ben bı kac doktora gorundum once telle bıraz sıkıstırıp sonra aradakı etı kesıcez dedı... baya araalık kalıcagı ıcınde ımplant yaparız dedı ama baya malıyetlı ve ben ımplanttan cok urktum suan bnmde dusuncem lamınate veneer bakalım arastırıcam

merhaba
benimde ön dişim ayrık zamanında gittim telde taksak düzelmez dedi diş yapın böyle aradaki et izin vermez dedi alıştım artık ama değişimi fotoğraflarda görünce tekrar araştırmaya başladım bu arada yaptıran oldumu?

benim eşimde yapıyor fakat benim iğne fobim olduğu için hastanenin açılmasını bekliyorum o zaman iğnesiz tedavi olacağım.az kaldı ne de olsa 22 yıl dayandım bir 5 ay kadar bekleyeceğim.ama yaptıranların çok değişiyor gerçekten laminate veneer en iyisi.

Kızlar meraba benim üst öndişlerimin ortası bayağ ayrık.ama diğer dişlerim çok sağlıklı ve sağlam.bu ayrık olan dişlerin ortasını nasıl kapatabilir doktorlar.daha önce böyle birşey yaptıran varmı.ama dişimde kesme takma bişi istemiyorum.mesela dolgu yaptıran varmı.cevaplarınızı bekliyorum...a.s

canım ben yeni yaptırdım yıllardır araştırıyodum üniversite hastanelerine sordum özellere sordum yaptırmadan önce elimde liste tam bi hafta gezdim dr leri laminaat yaptıracaktım çoğu zirkonyumu öneriyolardı en iyisi o diye ama ben kesilmesini istememiştim fakat benim diş sıkma sorunum olduğu için kırılabilir dedi karar verdiğim doktor son kararım zirkonyum oldu ve harika oldu iyiki yaptırdım yüz ifademin bile deiştiğini söylüyolar . yalnız araştırma yapan arkadaşlar önce ön muayne ücreti alıolarmı sorsunlar ben öyle 50 tl kazıklandım comodent diş merkeziymiş bi baktı şöyle olur böyle olur dedi 50 gayme gitti çooo üzüldüm aman dikkatli olun

ben ön 4 dişi 1,300 yaptırdım beyazlatma var tedavim var bunun içinde diğerlerine göre çok ucuza paptırdım çukurambarta artı diş kliniği bende burda bi arkadaştan öğrenmiştim tavsiye derim

kompozite dolgu ile o aralıklar kapatılır. Ankara da Güzin Kırsaçlıoğlu bu tedaviyi yapıyor.internetten bilğilerine ulaşabilirsin

Arkadaşlar ön dişlere kompozit dolguyu ıstanbul da yaptırıp ta doktorunu tavsiye edecek biri yok mu acaba?

bende ön diş dolgu yaptıracagım ama birbirinden cok farklı fiyatlar var insan acaba malzeme farkımı diyor ne yapaagımı bilmiyorum bide zamanla düşüyor diyorlar düşmeyen yokmu hiç küçük bi boşluk benimkisi:KK43:(

X