Doğuma Hazırlık Kızıma isim arıyorum yardım..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

ecrin1001

BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
10.386
15
Kızlar kızımın adı ayris olacak ama yanına bir isim bulmam lazım bana yardımcı olurmusunuz???
Aklımadakiler
almila
ceren
iclal
beril

Son düzenleme:
efsa
asya
mina
tuana
doğa
su
güneş
rüya
beren
beril
heval
Bunlarda benim beğendiğim isimler canım umarım seçmekte zorlanmassın:)

ilayda -hüme-doğa-ceren-duru-naz-ceylin-ceyda-berfin-ezgi-çisem-yağmur-beren-

bence uzun ve içinde 'r' harfi geçen birşey olmalı. bu arada cemre ateş anlamı taşıdığı için önermem.

belinay,buğlem,gökçen,ece,ömür,dila,diyar,beste,çisil bunlarda benim beğendiklerim hayırlı doğumlar canım

Canım ben Betül adını çok seviyorum anlamı da güzel.Namuslu ,iffetli kadın demek.Kızım olursa ben bu adı koyacağım inş.Ayrıca Ebru,Pınar,Ela,Hale isimleri de güzel bence.Anlamına da dikkat et canım.Bazen sırf Kuranda geçsin diye anlamsız adlar koyanlar var.Mesela Tuğyan azgın demek,Aleyna cümleye göre üzerimize gibi anlamlara geliyor.Araştırmak lazım.

Mina hem din yönünden hemde enternasyonel yönden uygun bir isim. Mina= mina dağı, batı dillerinde ise çevher, maden yatağı gibi anlamı var. meyra güzel

seçtiğin almila ismi bence çok güzel zaten popülerler listesinde..onun dışında mina, simay, alya, elisa, meyra, mira gibi değişik isimler de çok güzel..kaydirigubbakcemile2

X