Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüslerim küçük:(

didolido

fallen_angeL
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2009
46
1
slm arkadaslr, ben bi kaç gündr nette göğüs büyütme yollarna bakıorum.. en sonunda karar verdim ; hergün 1 bardk rezene çayı içiorum içinede 5 damla çörekotu yağı damlatıorm,ısırgan yapraklarıla kopress yapıorum ama çayını içmiorm çünkü midem bulanıo:) ve göğüslerimde ağrı hissetmeye başladım ayrıca sanki dolgunlaşıolar:) yrn küç e başlıcam .. faydalarını hergün size söylicem.. umarım büyürler:KK43: çünkü çok utanıorum gerçi utanılcak bişi deil ama kompleks yapıorum galba, büyük göğüslü kadınlar çok çekici görünüolar:KK43: bense çocuk gibi:KK43: umarım işe yarar 1 ay kdr bu yöntemi deniycem olmadı başka bi formül pes etmicem:teytey::teytey:

heralde yoktur:KK43: rezene çyı ve çörek otu yağı çok faydalımış.. ne yan etkisi olucakki.. kara üzüm çekirdeğide kansorejen maddeleri yok ediomuş vücuttn yani hepsi aslında faydalı şeyler.. ve ben kendimde göğüslerimn sızlaması haricinde bişi hissetmiorum.. inanılmaz bişi galba işe yarıcak biraz dolgunluk oldu..

arkadşlar, hergün 1 bardak rezene çayının içine 5 damla çörek otu yağı damlatın ve için,, ve gece yatmadan önce ısırgan otunun yapraklarını kaynatıp soğutun ve göğüslerinize kompres yapın.. daha sonra küç ü pekmezle tüketin.. benim göğüslerim inanılmaz derecede dolgunlaştı.. işe yarıo!! çok umutsuz başlamıştım bu yola ama etki ettini görünce çok mutluyum! ve kendinizi inanılmaz enerjik hissediosunuz benden söylemesi.. kesinlikle öneririm!!:eek:

ewet canımm kaç cmden kaça çıktın?
ben 19 yaşındayım bunalrı yaptım ama bende bi değişiklik olmadı ala ala ısırgan otundan mı acaba ?

ben 23 yaşındayım,70 beden takıyordum:) simdi sıkıyor.. 75 takıorum su an.. tam oluyor.. küç mü rezene çayımı yoksa ısırgan otu mu bilmiorum.. ama bişi büyütüo:) bence önemli olan sabırlı olun ve aksatmadan uygulayın..

ben 23 yaşındayım,70 beden takıyordum:) simdi sıkıyor.. 75 takıorum su an.. tam oluyor.. küç mü rezene çayımı yoksa ısırgan otu mu bilmiorum.. ama bişi büyütüo:) bence önemli olan sabırlı olun ve aksatmadan uygulayın..

süper cnm devam o zaman sendede bizdeki gibi işe yaradı demekki sevindim :dance:

Valla evlenince büyür hikayesi bana biraz boş geliyor,böyle bir etkisi oluyorsa çokta hoş yani...

bu küç iğrenç birşey bugün pekmezle denedim ama gögüslerim için katlancam mecburen:KK43::KK43: ayrıca yaglı masajlarada başladım agıryo biraz masajdan olsa gerek::)

bişey sorucam yağlarla masaj yaparken bebek yağıyla masaj olurmu bide küç ypğurtla yense işe yararamı?

bişey sorucam yağlarla masaj yaparken bebek yağıyla masaj olurmu bide küç ypğurtla yense işe yararamı?

cnm yoğurtla yiyebilirsin ve ben kullanmadım ama bebek yağı kullanan da vardı burda işe yarıyordu galiba deneyebilirsin :KK66:

bu küç iğrenç birşey bugün pekmezle denedim ama gögüslerim için katlancam mecburen:KK43::KK43: ayrıca yaglı masajlarada başladım agıryo biraz masajdan olsa gerek::)

ben anlamaıorum ya:S
normal masaj yapıorum aşağıdan yukarı sağdan sola falan.. hiç ağrımıoyrki:S
nasıl sizde öyle oluyor bnmi yanlıs yapıorum acaba..:s

ben anlamaıorum ya:S
normal masaj yapıorum aşağıdan yukarı sağdan sola falan.. hiç ağrımıoyrki:S
nasıl sizde öyle oluyor bnmi yanlıs yapıorum acaba..:s

bilmiyorum cnm kankamda benle beraber başladı ondada agrı varmış:kedi:

slm arkadaslr, ben bi kaç gündr nette göğüs büyütme yollarna bakıorum.. en sonunda karar verdim ; hergün 1 bardk rezene çayı içiorum içinede 5 damla çörekotu yağı damlatıorm,ısırgan yapraklarıla kopress yapıorum ama çayını içmiorm çünkü midem bulanıo:) ve göğüslerimde ağrı hissetmeye başladım ayrıca sanki dolgunlaşıolar:) yrn küç e başlıcam .. faydalarını hergün size söylicem.. umarım büyürler:KK43: çünkü çok utanıorum gerçi utanılcak bişi deil ama kompleks yapıorum galba, büyük göğüslü kadınlar çok çekici görünüolar:KK43: bense çocuk gibi:KK43: umarım işe yarar 1 ay kdr bu yöntemi deniycem olmadı başka bi formül pes etmicem:teytey::teytey:
ısırgan yapraklarıyla kompresi tam olarak nasıl yapıyorsunn?

X