adetime 2 gün kala kanda gebelik değerim 52,39

MUTLUYUM1111

uğurum büyüyorrrrrrrrrr
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2009
7.730
0
kızlar benim gibi adetinden 2 gün önce gebelik yaptırıp değeri 52,39 çıkan varmı yardımcı olursanız sevinirim

Tebrikler hamilesin
5 ve yukarısı hamile demek
Allah tamamını erdirsin

doktorun niye oyle demiski adeti 3 gun gecince benim 190di, kalp atisi da duyuldu, bebegimi onuncu haftada kaybettim ama betahcg ile hic ilgisi yoktu. senin regle oncesi iki dusunki iki gunde ikiye katlayacak ve regle sonrasi 4. gunde 400 ustu bir deger olacak ve harika. bu doktorlari anlamiyorum nasil boyle konusabiliyorlar bence doktorunla ilgili kararini bir daha gozden gecir, 9 ay uzun bir yolculuk ve doktorun cok onemli. Insallah 8 ay sonra da dogumdan geldigini yazarsin tatlim. hic kafaya takma kapi gb hamilesin ve degerin regle oncesine gore normal.

kızlar benim gibi adetinden 2 gün önce gebelik yaptırıp değeri 52,39 çıkan varmı yardımcı olursanız sevinirim

evet canım sende mayıs annesi oluyosun tebrik ederim bende adetimden 2 gün önce yaptırdım 89 çıktı
hamişsin yaniii:))))
hatta 5 gün yaptırdığımda 19 çıkmıştı dayanamamıştım da:eek:

kızlar bende adetime 2gün kala yaptırdım 14.19 çıktı düşük değilmi sizce...
adetm 5 eylülde tsti 3 eylülde yaptırdım yardım lütfennnnnnnn.

aayy canım çok çok tebrik ederim allahım sağlıcaklan hayırlısıylan kucağına almayı nasip etsin inşallahhh
darısı bizlerin başınaaaa

Testi c.tesi yaptırdıysan iki gün sonra yani p.tesi tekrar yaptır, ikiye ya da üçe katlamışsa bu sadece gebe olduğunu değil durumun iyi gittiğini de gösterir canım. Çünkü hep katlaması lazım beta hcgnin.
Benim adet tarihimden iki gün sonra 96 filandı, düşük biraz dediler ama 2'şer gün arayla baktırdım 320, 1088,... diye devam etti ve sorun çıkmadı.

herkeslere teşekkür ediyorum çokk sağolun görümcemin kızı adetine 3 kla yaptı 11,50 idi ve şuan hamile morelim düzeldi

X