sizce bu renk nasil ??

vildansu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2008
679
4

resimler flashli ceiklmistir görüdügünüz gibi..flashsiz cekildigi zaman bu renk fazla ortaya cikmiyor

anlamadım ne soruyorsunuz. yani bu gözde lens yok sanki. gerçek göz mü bu. gerçekse rengimi nasıl diyorsunuz. lensse ki emin değilim yok gibi geldi,ne marka mı diyorsunuz... anlamadımki

:KK70: lens yok canim bu gözde...bu rengi arkadasim bana gösterdi..nasil buldugunuzu merak ettim..lensini almaayi düsünüyorum da

arkadasım bu renk lens arıyorsan bunu belirtmelisin bence ...bizim burada soyleyecegimiz olumlu ya da olumsuz yorumlarla mı lens almayı dusunuyorsun ?

ayrıca sunu da anlamadım eger bu renk bir lens dusunuyorsan neden marka onerisi istemıyorsun neden onuda belirtmemissin

Son düzenleme:
çekim okadar parlakki. flashtan dolayı değil ama, çok yakın bir çekim olduğu için parlamış. Hem flash hem yakın plan olunca renk çok net anlaşılmıyor.. ela-yeşil tonu.. valla bu rengin yakışıp yakışmayacağını sen daha iyi bilirsin cnm :) sonuçta ten saç rengin yüz ifaden nasıl sen biliyosun.. hıı ama renk nasıl diye soruyorsann bence bütün doğal göz renklerinin ayrı güzelliği var ve bu renkte çok çok güzel.

X