Kilosu fazla olupta meme kltme ameliyat olan varm?

durugulus

KOREL im hoşgeldin...
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
377
0
42
arkadaşlar merhaba kilosu fazla olan ve kiloluyken bu ameliyatı olan varmı?

varsa boyu ve kilosu kaçtı bu ameliyatı olurken?

belli bir kilonun altında olmak mı gerekiyor acaba bu ameliyat için..

bu konularda bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim..kaydirigubbakcemile3

Merhaba Durugulus ben çok aşırı kilolu değilim ama 5-10 kilo arası çok farketmiyor ama 20-30 kilo gibi aşırı kilolar formu bozabilir demişti bir doktor.

Merhaba durugülüş,
ben 74kg,1.64 boydayım.Hani rahat 10kg fazlam var.Ama veremiyorumda .Bu halimle de olsa ameliyat oldum.Formu, kilo vermesekte belli bir yıldan sonra bozulacak.Bence her geçen günü kendinden çalınmış gibi düşünmelisin.ılla tığ gibi olunca bu ameliyat olacak diye birşey yok sanırım.O fazlalıkları taşımanın zorluğunu bilen biri olarak,inşallah en kısa zamanda kurtulmanı diliyorum..

çok teşekkür ederim..bende bu ameliyat fazla kilo olursa yapılmıyormuş diye duymuştum..o kadar arada kaldımki.bu sene çocuk istiyor eşim,h,ç çocuğumuz yok..ben bu ameliyatı istiyorum ama çocuk işi 1 yıl ertelenir.yaşımda 28 ya sonra çocuk için geç kalırsam daha ertelemeyeyim de diyorum .offf kafam çok karışık.çocuk yapsam dahada kilo alıcam ve emzirme bitene kadar ameliyat yine olamam.napsam yaaaa...

çok teşekkür ederim..bende bu ameliyat fazla kilo olursa yapılmıyormuş diye duymuştum..o kadar arada kaldımki.bu sene çocuk istiyor eşim,h,ç çocuğumuz yok..ben bu ameliyatı istiyorum ama çocuk işi 1 yıl ertelenir.yaşımda 28 ya sonra çocuk için geç kalırsam daha ertelemeyeyim de diyorum .offf kafam çok karışık.çocuk yapsam dahada kilo alıcam ve emzirme bitene kadar ameliyat yine olamam.napsam yaaaa...

Sana soyle anlatıyım bende bu amelıyatı oldum ve olurken zayıftım sonra kılo aldım 2 yıl ıcınde suan 83den 75e dustum. ve amacım 65 60 arası olmak ve bu amacıma gırıncede halıyle sarkma olucak. Yanı ısın ozu su amelıyat olunca hep ole kalman lazım 3 5 farketmez ama anı kılo verme alma yanı 10 15 kg gıbı oynamalar. Ayrıca benim sut bezlerımın 3u alındıkı 4 tane olur bır ınsanda. Yanı ben cocuk emzıremıcem. Bunuda hesaba katmalısın. Allah kolaylık versın ne kadar or oldugunu bende bılırım...

bence cocuk dogduktan ve emzirmeni kestikten sonra olsan bu ameliyati daha mantikli olmaz mi?

Bence cocukdan sonra yap cunku dedıgım gıbı 3 sut bezım alındı yanı emzıremıcem..Bunuda hesaba katmalısın

X