Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri şerbetçi otu Kızlar denendi, onaylandı bir de siz deneyin

ben büyük göğüsten ziyade sıkı göğüs istiyorum. Dik durmaları iri olmalarından daha önemli gibi geliyor bana. Dik göğüs için tavsiyesi olan varmı

gerçekten mi?? çok inandırıcı gelmedi bana ama nasıl oluo yaa.. günde 2 cm falan büyürmü? denemek lazım ama zararı falan yokmudur acaba bi anada büyümesinin:KK43:

valla öyle canım başkasından duyma da değil şahsen bende oldu7 günde 2 cm büyüme değil 3 günde 2 cm büyüme zararını şimdiye kadar görmedim

canım bu kremli karışım gece boyunca kalacaksa herhangi bişeyle üstünü örtüp üzerine pijama giysek sorun olmaz dimi ayrıca yağsız krem konusunda bi önerin varmı?
her gün düzenli kullanmak zor fakat deneyeceğim a.s.
üstüne giyebilirsin tatlım yalnız emiiycek şeyler giyin yeter krem önerimin olmasına gerek yok hepsiyle oluyor

:lepi: hemmen harekete geçiyorum o zaman inş. seninki kadar faydalı olur.kız büyüyüp bide sonradan sönmesin...zaten emzirdim 2 yıl pııııısss diye sönüverdi memeden kesince.du bakalım deneyelim sağol canım

:lepi: hemmen harekete geçiyorum o zaman inş. seninki kadar faydalı olur.kız büyüyüp bide sonradan sönmesin...zaten emzirdim 2 yıl pııııısss diye sönüverdi memeden kesince.du bakalım deneyelim sağol canım

tatlım büyüdüğünde hemen bırakmayıp biraz daha kullandıktan sonra uzun süre ara verdin mi inmiyor ben nerdeyse 1,5 hafta ara verdim ki başka uygulamalar olsa bu kadar damana inerdi hiç gerileme olmadı ama erkenden bırakmayın umarım sizde de işe yarar dün akşam ölçtüm 96 cm oldu bugün ölçmedim ama inanın büyüyor

tatlım büyüdüğünde hemen bırakmayıp biraz daha kullandıktan sonra uzun süre ara verdin mi inmiyor ben nerdeyse 1,5 hafta ara verdim ki başka uygulamalar olsa bu kadar damana inerdi hiç gerileme olmadı ama erkenden bırakmayın umarım sizde de işe yarar dün akşam ölçtüm 96 cm oldu bugün ölçmedim ama inanın büyüyor

inanamıyorum pompayla şişirsen bu kadar hızlı büyümez süperrrkaydirigubbakcemile3

karamel takipte :)
konu çok ilgimi çeken bir alandan :KK43:
ama burda okadar çok konuyu takip ettimki sonunda hep hüsran şerbetçi otunuda araştırıyorum bir taraftan deneyenler konuyu bırakmıyıp neticeleri yazarlarsa benim gibi sadece izleyenler eminim çok mutlu olacaklardır :)
hepinize kolay gelsin :)))

karamel takipte :)
konu çok ilgimi çeken bir alandan :KK43:
ama burda okadar çok konuyu takip ettimki sonunda hep hüsran şerbetçi otunuda araştırıyorum bir taraftan deneyenler konuyu bırakmıyıp neticeleri yazarlarsa benim gibi sadece izleyenler eminim çok mutlu olacaklardır :)
hepinize kolay gelsin :)))

ilginiz için teşekkür ederim :)

yagsız el kremı olayını anlayamadım onudamı karısıma katıp ıcecegız anlayanlar banada bı acıklarsa cok sevınıcem...

yagsız el kremı olayını anlayamadım onudamı karısıma katıp ıcecegız anlayanlar banada bı acıklarsa cok sevınıcem...

tatlım içilmeyecek yağsız kremle şerbetçiotu karıştırılacak bir gün sonradan itibaren de her gün göğüslere sürülecek

ya ben bişiy sorcam adaçayının suyuyla mı masaj yapcaz göğüslere onu bi anlatabilr misiniz ltfen bende hemen denemek istiormdaa

ya ben bişiy sorcam adaçayının suyuyla mı masaj yapcaz göğüslere onu bi anlatabilr misiniz ltfen bende hemen denemek istiormdaa

tatlım şimdi adaçayının kendi bitkisini demliyorsun ya geriye kalan otu ayır bir yere zaten o otta belli bir miktar adaçayı oluyor ancak yetmez diyorsan üstüne 1 2 çay kaşığı kadar yaptığın çaytan koy sıcakken canınız yanabilir o yüzden soğuyunca otu da oval hareketlerle sür ki içindeki çayı da kullanabilesin böyle masaj yapcaksın

X