Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri şerbetçi otu Kızlar denendi, onaylandı bir de siz deneyin

IntromTrack

Efe'lerin Efe'si Geldiii
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
1.580
29
33
Sitede gezerken moonsine76 nickli bir arkadaşımız şerbetçi otuyla ilgili bir konu açtığını gördüm bir karışım anlatıyordu yalnız ufak bir sorun vardı ki bu da karışıma şerbetçi otunun kozalakekstresinin lazım olmasıydı.Her yere baktım ancak bulamadım o yüzden değiştirerek uyguladım ve inanın 1-1,5 ayda 87 cm den 95 cm e çıktı.3 günde 2 cm büyüdüğünü bile biliyorum.Bir çok konuda bunu anlattım ancak herkes tek tek sorunca konu açayım dedim.Şimdi size uygulamaları anlatıyorum;

Şerbetçi otunu alıyoruz ve cezveye yerleştiriyoruz sonra koyduğumuz miktarın 1/4 ya da 1/3 ü kadar su koyuyoruz karıştırarak bütün otun ıslanmasını sağlıyoruz ardından bunu bir güzel kaynatıyoruz ve 10 dk dinlenmeye bırakıyoruz.Ardından yağsız el kremini alıyoruz ve bunu kaynattığımız otla suyuyla birlikte karıştırıyoruz.Yalnız öyle bir su ayarı yapın ki ne su boşa gitsin ne de krem çok cıvıklaşsın.Şimdi karışımı yaptık bunu 1 gün beklemeye alıyoruz.

Beklemeye aldıktan sonra her akşam aksatmadan saat 20:00 da kocaman bir kupa adaçayı içiyoruz sonra çaydan kalan adaçayı otuyla göğüslere masaj yapıyoruz ardından saat 22:00 da yine adaçayı içip aynı masaj uygulamasını yapıyoruz ve akşam 23:00 da bu yaptığımız karışımı az olmıycak şekilde sürüyoruz dilerseniz yine o gün gece 00:00 da bir daha sürün

Bu uygulamayı yaptım ve göğüslerim 70 bedeni dolduramazken şu anda dolgusuz 75 küçük geliyor nerdeyse.

Hepinize kolay gelsin.Saygılarımla.

önemli değil tatlım evet sabaha kadar kalcak ben gittiğim her aktarcıda buldum zor birşey değil merak etme :)

sevndm sendeki gelişmeler adına sositososito karışımı sürdükten sonra belirli bi bekleme süresi filan varmı acaba

cnm ddenicem bu uygulamayı .çok saol meraak ettm bende nasıl sonç alcam acaba .canm bi sorum olcaktı sen bunu ne kdr sürede yaptn yhani 1 hafta mı 2 hafta mı 3 4 gn mü :kedi: birde şerbetçi otunu nerden bulabilirm CADIARZU

cnm ddenicem bu uygulamayı .çok saol meraak ettm bende nasıl sonç alcam acaba .canm bi sorum olcaktı sen bunu ne kdr sürede yaptn yhani 1 hafta mı 2 hafta mı 3 4 gn mü :kedi: birde şerbetçi otunu nerden bulabilirm CADIARZU
canım şöyle diyim 1-1,5 ay önce başladım bunu yapmaya hergün yaptım ancak şunu diyim genelde göğüs büyüten kremlerin çoğunda bir olay var o da şudur ki kullanırken büyütüyorlar ancak bırakınca hemen göğüs eski hale geliyor 1 ay dolduktan sonra ben bu karışıma yaklaşık 1,5 hafta ara verdim ancak hiç geriye gitme olmadı aynen kaldı yani ancak yeter diye bırakmayın sakın bıraz daha kullanın bu otu aktarlardan bulursun tatlım

ben merak ettim bu uygulamayı nereden öğrendin introm track?
güvenle uygulayabilirmiyiz,benim göğüslerim de doğumdan sonra çok küçüldü,sürekli siteyi karıştırıyorum ne yapsam diye?bende uygulamayı düşünüyorum inşallah..
birde otun tamamını mı hazırlayacağız?eğer hepsini kullanacaksak ne kadar almamız gerekecek?

keşke benim göğüslerim küçük olsaydı benimkiler 80-85 ti doğumdan sonra 95 oldu ıyyyyy isterdim ki 75 falan olsun :))

ben merak ettim bu uygulamayı nereden öğrendin introm track?
güvenle uygulayabilirmiyiz,benim göğüslerim de doğumdan sonra çok küçüldü,sürekli siteyi karıştırıyorum ne yapsam diye?bende uygulamayı düşünüyorum inşallah..
birde otun tamamını mı hazırlayacağız?eğer hepsini kullanacaksak ne kadar almamız gerekecek?

benzer bir konu vardı tatlım ordan öğrendim ancak o kozalakekstreliydi ve o da bulunamıyordu ben de değiştidim ve işe yaradı valla bende bir sorun çıkmadı şimdiye kadar sağlık sorunumdan dolayı sürekli gözetim altındayım zaten bir sorun olsaydı ortaya çıkardı gibime geliyor içiniz rahat olmazsa denemeyin isterseniz otun miktarını tam vermem yanlış olur çünkü kullancağınız kremin miktarını bilmiyorum ancak en az yarı yarıya karıştırın

tamam teşekkürler,deneyince gelişmeleri yazarım:1rolleyes:

tamam tatlım birşey daha içiniz rahatlasın bu siteden bir arkadaş da kullanmaya başladı ismini vermiyim 3 gün önce ve onda da 2. günde gelişmeler olmaya başladı bende de 3. gün başlamıştı

adaçayını neden içiyoz canım netten aaraştırdım yararları çok ama göğüs büyütmekle alakası yok heralde adaçayını içmeden sadece bu karışımla masaj yapsakta olmazmı

75 de çok küçük oluyor tatlım ya

Öyle mi diyorsun :)) zaten insan kendinde olmayaynı istermiş ya benim ki de o hesap :)) ailede en büyük göğüslü benim ablamlar eve gilince hemen giysilerinin altında sütyenleri fora ederler ayyy çok sıcak nidaları altında bende o sıcaklığı katlanmaya devam ederim kaydirigubbakcemile2

gerçekten mi?? çok inandırıcı gelmedi bana ama nasıl oluo yaa.. günde 2 cm falan büyürmü? denemek lazım ama zararı falan yokmudur acaba bi anada büyümesinin:KK43:

X