transfer sonrası kabızlıkla bebek tutunabilir mi

narkoz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2009
97
1
ilaçlardan 15 gündür tuvalet çıkmam çök zor oluyor.Trasferim oldu iki gü önce ama tuvalette resmen debeleniyorum.çocukların tutunması hayal mi??????

ilaçlardan 15 gündür tuvalet çıkmam çök zor oluyor.Trasferim oldu iki gü önce ama tuvalette resmen debeleniyorum.çocukların tutunması hayal mi??????
canım bendede olmuştu
ben kuru erik yedim kuru kayısı süper geliyor
hoşafta iyi geliyor
benim tutmuştu ama boş gebelik oluştu
kabız olmamaya çalış çok yeme ve yediklerine dikkat et bence:kahve:

bence doktorunu ara kabızlık için hemen şurup veriyorlar çok rahat tuvalete çıkıyorsun

transferim 6. günü, aynı sorun bendede vardı sabah aç karnına 3 -4 tane kuru kaysı yiyip üstüne ılık su içince iyi geliyor dene mutlaka

aynı sorunu bende yasıyordum doktorum surup verdı sımdı cok rahatım bence doktorunu ara

çok teşekkürler hepinize,bu benim ikinci,ilkinden çok farklı herşey,yani daha olumsuz gibi,herşeyin farkında olmak kötü galiba.

aceba senin sonuç nasıl oldu?iyi sonuçlar insana moral oluyor.

eğer tutunacağı varsa zaten tutuyor kabızlık filan bahane kaydirigubbakcemile3 neler nelr okudum neler gördüm böyle hamile olan çok var takma kafana bizler kabız olmadıkta noldu yinede tutmadı :umursamaz: inşallah seninkiler tutunur canımmm hayırlı haberler verirsin bize :CüvCüv:

çok teşekkürler hepinize,bu benim ikinci,ilkinden çok farklı herşey,yani daha olumsuz gibi,herşeyin farkında olmak kötü galiba.
canım yaa niye stres yapıyosun kendine inan bana sadece rabbimin istegine baglı ne olursa olsun bak benim 4. hiçbirinde hiçbir aksilik olmadı herşey çok iyiydi ama olmayınca olmuyo... zamanı geldinmi ne olursa olsun tutunur....

canım kabızlıkla tutunmanın bir alakası yok ıkınmamak şartıyla arkadaşlarında söyledigi gibi dr. ara şurup önerecektir ama şurup içmek istemezsen sabah aç karnına kayısı ye ve üzerine ılık su iç çok faydasını görürsün bebegine kavuşman dilegiyle :teselli:

canım yaa niye stres yapıyosun kendine inan bana sadece rabbimin istegine baglı ne olursa olsun bak benim 4. hiçbirinde hiçbir aksilik olmadı herşey çok iyiydi ama olmayınca olmuyo... zamanı geldinmi ne olursa olsun tutunur....

Merhaba canım. Samsunda mı yaşıyorsun. Daha önceki denemeleri nerde yaptırdın. Merak ettim...

çok teşekkür ederim,galiba yine herşey kadere kısmete çıkıyor.Ben de kayısı hiç etki etmedi,doktorum bu dönemde otür ilaçlardan uzak dur dedi,ilk 4 günü geçirdim ıkına sıkıla,artık kader...

kabızlık durumunda bir ilaç veriyorlar(şimdi ismini burada yazmak istemiyorum)

aksine kabız olmaman lazım.doktoruna danış bence...

narkoz sakın endişe etme canım,
aldığın ilaçlar kabız yapıyor ama sakın kendını tuvalette zorlama, bol kayısı ye ustune su için incir ye su iç, doğal yoldan yani en kötu ıhtımal bir surup öneriyorlar onu alırsın sor dr a.
bende kabız oldum ama meyvelerle ıdare ettım ve pozitif cıktı sonuc endişe etme sakın ol dınlen sen :))

Narkoz merhaba umarım tedavi sonucun pozitif çıkar..bende 6 haftalık hamileyim bende de kabızlık oluştu bol mikratda kaysı ve kaysı suyu tükettim normale döndüm...Kaysı bir işe yaramıyorsa kaysı suyu dene ...sakın ıkınma ben hiç ıkınmadıım ama anlattığın gibi tuvaletten çıkamadım..Hayırlı haberlerde buluşmak ümidi ile..

narkoz sakın endişe etme canım,
aldığın ilaçlar kabız yapıyor ama sakın kendını tuvalette zorlama, bol kayısı ye ustune su için incir ye su iç, doğal yoldan yani en kötu ıhtımal bir surup öneriyorlar onu alırsın sor dr a.
bende kabız oldum ama meyvelerle ıdare ettım ve pozitif cıktı sonuc endişe etme sakın ol dınlen sen :))

çok teşekkür ederim,bu dönem öyle zor ki şimdi msjınıza ağlıyorum sebepsiz,aynı yollardan geçmiş kişlerle bir bağ kurabilmek bile yetiyor,pozitif sözü de çok mutlu etti beni,çokkk teşekkürler.

ömrüm 76 inşallah güzel bir hamilelik dönemi geçirirsiniz.Bizlere de dua edin lütfen...Hepinize çok teşekkürler...

canım bende transferin 4.günü kabızlık yaşadım ve en son çare eczanede satılan hazır lavmanlardan aldım çok iyi geldi.sabahları 5-6 adet aç karnına kuru kayısı ve bol su iç.allah yardımcımız olsun.canını sıkma ve lütfen moralini yüksek tut.

zümrüt 8136 moral dedin ya öyle doluyum ki, bu transferde herşey üstüste geldi,ankara ve eğitimci olduğunu görünce size birşeyler sorabilir miyim,yani irtibata geçebilir miyiz.Sonucunuz nasıl,belli oldu mu?

X