Maske Tarifleri Siyah noktalar için peeling tarifi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
G

gün batimi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gün batimi
kizlar eger siyah noktaniz varsa ve gözenekleriniz cok büyükse bu peelingi deneyin müthis birsey ben üc gündür kullaniyorum burnumun üstünde siyah noktadan eser kalmadi.ama önce buhar yapin.peeling icin malzemeler;
kil,misir unu ve herhangi bir krem
karisimi sürüp bir kac dakika bekleyin sonra OVALAYARAK cikarin.
ben bunu günde iki kere yapiyorum ve üc dakika boyunca ovuyorum yüzümü cok iyi geldi.ama yüzünüz cok yagli degilse belki tahris edebilir :1no2:
benimki cok yagli oldugu icin hic bir zarari olmadi :1yes2:

• Konu Sahibi gün batimi
teşekkürler, bende mısır unu sürüyorum ama ben yoğurt suyu ıle karıştırıyorum

• Konu Sahibi gün batimi
günde ıkı kere peelıng cok degıl mı ..:uhm: haftada 1 yapılır dıye bılıyorum benımde cıldım yaglı arada pul pul oluyo ozaman yapıyorum

• Konu Sahibi gün batimi
evet peeling ööle sık yapılmaz bildiim kadarıyla.haftada bir ya da iki.bence bu duruma da dikkat edin arkadaşlar.bi yanı yaparken bi yanı bozmayın.öptümmm

• Konu Sahibi gün batimi
bende limon suyu ve yağsız yoğurtla yapıyordum ama fayda etmedi.sanırım cildimin çok kuru oluşundan kaynaklandı.Ama bunu da deneyeceğim dilerim işe yarar.çok sinir bozucu siyah noktalar;özellikle kuru ciltler için...

• Konu Sahibi gün batimi
teşekkürler, bende mısır unu sürüyorum ama ben yoğurt suyu ıle karıştırıyorum
cano sakaryanın neresindensin canım. sende benim gibi ot çöp meraklısısın anladığım kadarıyla:dance: :dance:

• Konu Sahibi gün batimi
siyah noktalarınızı buhara tutup peçete sardığınız parmaklarınızla sıktıktan sonra bu maskeleri uygularsanız ozamn daha etkili olacak.

• Konu Sahibi gün batimi
bende yoğurt,limon suyu,mısır unu ve herhangi bir kremi karıştırıp denedim;sizden öğrendiklerimi de kattım ama çok iyi oldu.kabul yakıyor yüzünü ama bi 10 15 dk içersinde dışarı atıyor siyah noktaları.bende öyle oldu...

Önerileriniz için teşekkürler :)

Denemenizi öneririm...

• Konu Sahibi gün batimi
bende yoğurt,limon suyu,mısır unu ve herhangi bir kremi karıştırıp denedim;sizden öğrendiklerimi de kattım ama çok iyi oldu.kabul yakıyor yüzünü ama bi 10 15 dk içersinde dışarı atıyor siyah noktaları.bende öyle oldu...

Önerileriniz için teşekkürler :)

Denemenizi öneririm...

bende deniycem ama ne kadar miktarda koyuyorsunuz bunları yani birer kaşık gibi mi bunu da yazabilirmisiniz???

bunların hepsini birbirinemi karıştırcaz
peki ben kili nerden bulcam =)

benim söyledigim peelingde her birinden ayni ölcek ve cok az da su hepsini karistirip yüze öyle sürülüyor.ben üc haftadir yapiyorum yüzüm acaip güzel oldu.umarim size bir zarari olmamistir :çok üzgünüm:

günbatımının verdiği peeling suna dumankayanın tarifidir ve ben 1 yıldır yapıyorum düzenli olmasada cilt mermer gibi oluyor.İnanmayacaksınız ama babam bile yapıyor banyoda tüm vucudada uyguladığınızda ölü hücreleri atılımını sağladığı için ten yumuşacık oluyor tavsiye ederim

Ama 3 günde bir yapılmalı...

Hakiki zeytinyağı tuz ve şekerle yapılan peelingi hiçbir kozmetik ürününe değişmem :) sizde deneyin.

ilonacım kil lokman hekim lerde,aktarlarda bulunur öptüm canım

ben de haşlanmış patates,yumurta sarısı ve hakiki zeytinyağı karışımını uyguluyorum. Cildinizin rengi bir ton daha açılacak ve parlaklık veriyor deneyin kızlar.

celebrian canim ben bu peelingi hergün yapiyorum.hergün yapmasammiki:sm_confused: simdi cildim cok güzel oldu sonradan degismesin sen üc günde birmi yapiyorsun ??

:1yes2: benim aldigim kil yesille gri arasi birsey ölcek olarakda yemek kasigi kullaniyorum

kili nasıl ufalıyoruz ezerek demi

Bende bugün gidip aldım kilimi.. sunadumankayanın tarifin iuygulucam sizin verdiğinz tarif yani. Yalnız bnm cildim yağlı diildir normal yani bi zararı olmaz dimi.. ve de o tarifin içndeki mısır unu suan evd eyok koymasam olurmu acaba??

X