Çatlatma iğnesi ile gebe kalanlar

galiba burası çatlatma iğnesiyle gebe kalanlarla değil çatlatma iğnesi yaptırıp bekleyenlerle dolacak
çünkü bende iğnemi yaptırdım bekliyorum ve bunu ben de merak ediyorumkaydirigubbakcemile3

CADIARZUanaaaaaam kimsecikler gelmemiş demek kimse çatlatma iğnesiyle hamile kalmamış CADIARZUCADIARZU

ben degil ama .benim can dostum çatlatma ignesi ile hamile kaldı.şuan 6 aylık hamile ve kız bebek bekliyo...
açıkcası bende ona oglun olur demiştim,çünkü yumurtalıklar açık ne güzel y spermleri hızla ulaşmıştır açık olan yumurtalıklara dedim.valla kızda erkek bebek diye umutlandı ama hepimiz şaşırdık kız olmasına.neyse hayırlısı olsunda..zaten ilk bebekleri.....

herkese merhaba,bende 2 hafta önce iğnemi oldum 4 tane yumurtam vardı çatladılar sanırım hissettim kasıklarımdaki ağrıdan.Umarım bu ay olur.1-2 gün içinde test yaparım sanırım.beklemek istiyorum ama sabırsızlanıyorum.bugün 1-2 damla kahverengi lekem oldu hafif kasık ağrısı var bilmiyorum.Umarım adet olmam.

bende 1 hafta önce çatlatma iğnemi oldum sabırsızlıkla bekliyorum bende

bende ilk denemede çatlatma iğnesiyle hamile kaldım. şu an 21+4 günlük ve bebeğim erkek:)

arkadaşlar çatlatma iğnesinden sonra kasıklarımda ağrı var 10 gün oldu geçmedi arada kramp girer gibi batmalar oluyor çok canım acıyo sizdede oluyormu böyle şeyler normal mi yani bunlar

benim de 9 gün olmuştu ağrım bugün adet günüm ama daha bişey yok acaba test yapsam bugün kesin belli olurmuki

ya esmaaa0202 hadi yap testinide banada cesaret ver.aynı gün iğne olmuşuz sanırım bende testimi aldım ama yapamıyorum cesaret edip.

test yap bakalım bazılarında belli oluyor ama bazısındada geç çıkabiliyo varsada canım
ya kızlar beni de heycanlandırdınız dün adet olmadım bugün de bekleyim olmazsam test yapar sonucu bildiririm bi cesaretimi toplasam

aslında olumlu da olsa olumsuz da olsa sonucu bir an önce üğrenmek istiyorum ama bende fazla gebelik belirtisi olmadığı için kalsın diyorum ne mide bulantısı ne baş dönmesi göğüste de fazla hassasiyet yok accık uçlarda var. sadece kasık ağrıları ve su kıvamında beyaz renkli akıntım var bu akıntı kafamı karıştırdı hiç böyle su kıvamında akıntım olmamıştı bakalım hayırlısı artık

canım bazı kişilerde hiç gebelik belirtisi olmadan hamile kaldıkların öğreniyolar belki sendede böyle birşey olmuştur kimbilir ?? hakkında hayırlısı ne ise o olsun canım

X