Kontakt Lens beren saatin gözlügü

rosenquarz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
58
0
fistiklar bu hafta aski memnudaki beren saatin taktigi gözlük markasi hangisi acaba bilgisi olan varmi benim cok hosuma gitti yardimci olursaniz sevinirim

fistiklar bu hafta aski memnudaki beren saatin taktigi gözlük markasi hangisi acaba bilgisi olan varmi benim cok hosuma gitti yardimci olursaniz sevinirim

beren saatin o gözlükleri emilio pucci. cok benzer bir model armani koleksiyonunda da var. giorgio armani'de..

2 bölüm önceki dizideki elifin gözlükleri de çok hoştu hatırlayanınız varsa onun markasını bilen varmı??

evet berenin gözlükleri emilio pucci 625 havana modeliymiş ebayda 279$

türkiye deki satis fiyati 940 liraymis. yurtdisinda fiyeti daha uygun. ayrica mavi, kirmizi ve siyah rengi var onlar da cok degisik duruyor. ama en kullanislisi havana rengi.

türkiye deki satis fiyati 940 liraymis. yurtdisinda fiyeti daha uygun. ayrica mavi, kirmizi ve siyah rengi var onlar da cok degisik duruyor. ama en kullanislisi havana rengi.

940 mı akannehir ay çok pahalı gerçekten ben direk fiyatı ordan görünce bukadar olacağını tahmin etmedim. sezon finalinde şapkanın üstüne taktığı kırmızı gözlük de aynı modelin kırmızısı sanırım

940 mı akannehir ay çok pahalı gerçekten ben direk fiyatı ordan görünce bukadar olacağını tahmin etmedim. sezon finalinde şapkanın üstüne taktığı kırmızı gözlük de aynı modelin kırmızısı sanırım

o da ayni marka ama farkli bir model. o daha büyük bir gözlük

herkese selam,
pucci gozluklerden yepyeni bir 625s var elimde ilgilenen var mi :) ? 624s alacagima 625s almisim elimde patladi..

X