Doğuma Hazırlık Bebegin cinsiyeti kaç haftada belli olur?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba hanımlar 14 haftalık hamileyim bebegimin hiç hareketini hissetmiyorum ultrasondada çok yavaş kipirdiriyor kalp atışları hızlı ama fazla kipirdamiyor bilgi sahibi olan var mı ?

Merhaba hanımlar 14 haftalık hamileyim bebegimin hiç hareketini hissetmiyorum ultrasondada çok yavaş kipirdiriyor kalp atışları hızlı ama fazla kipirdamiyor bilgi sahibi olan var mı ?
Merak etme daha çok küçük hareketlerini hissetmezsin daha.

11+4 de resmen gösterdi erkek olduğunu ben bile gördüm :) tabi şimdi 1 yaşına geldi oglusum

kızlar bende özele gidiyorum asıl sinir olduğum bu nasıl şekillenmiyor bu cinsiyet herkezinki nasıl şekilleniyor...soruyorum tahmin yapın diyorum yüzde elli tahmin ederin diyor.onu herkez biliyor...:KK47::KK47::KK47:
En geç 16.haftada şekilleniyo yüzde elli tahmin ederim derken saçmalamış resmen.çok çok erken tahmineden dotorlarda var ama 16. Hafta en net sonuç söyleniyo.Hatta benim oğlumda pipisinin resmini çekti verdi oğlun geliyo dedi.

Kızlar ikili test nasıl yapılıyor bilenler bilgi verebilir mi:emir_bebek:
Ultrasonla bebegin ense kalınlıgı ölçümleri yapılır aynı gün alınan kan sonucuyla bilgisayarda karşılaştırılır dawn senromu risk oranı yüksek çıkıyosa ona göre 3lü testte yapılır.

benim doktorum gerek görmedi ikiliyi bile yaptırmaya gerek yok tabi aldırmayı düşünürsen farklı
Yok rabbim korusun bebegimi . 3 bucuk aylık hamişim oglum olucak insallah rabbimin izniyle . İkili test yaptı sorun cıkmadı 3lüye gerek oluyormu merak ettim

Bende 11 +4 um erkek olabilir haftaya belli olur kesin dedi ikili testte .. kiz gibi hissediyorum hala bakalim

X