Sevgilisi veya Ei kendinden yaa kk olanlar Bayanlar?

yasmin45

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
488
8
38
kızlar sewgilim benden 2 yaş küçük.ben 85'liyim o 87'li.fakat heryönden benden daha olgun.maşallah diyeyim bu yaş farkı aramızda şuana kadar sorun olmadı.bazen takılıyorum ona bana abla de diye kaydirigubbakcemile3 biz dalgamızı geçiyor da aileler bunu sorun eder mi bilemiyorum..deneyimlerinizi,önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar opuyorumnanaktan

2 yaştan nolucak be hayatım seda sayan oğlu yaşındakini aldıda millet saygı duyuyo:umursamaz:
ayrıca ailelere söylemek zorunda değilsiniz:1ninca:nikah günü öğrenirler çok dert ediyosan hehehezemuszemus

2 yaş sorun edilmemeli...fazlası da zarar tabii...
aileleriniz bu anlayabilecek potansiyel de ise paylaşın yok değil ise yine paylaşın ama kararınızı net tavrınızı koyun ortaya...

benim nişanlım benden 3 yaş küçük ama ben daha çocuksuyum o daha olgun hiiç sorun olmadı ne bizim aramızda ne aileyle...
allah bozmasınn delikafadulden

benim yengem amcamdan 8 yaş büyük kaydirigubbakcemile3
ama dersiniz ki ruh ikizi sanki,çok iyi anlaşırlar...

1 2 yaş sorun degl bence de...erkekler sakallı fln daha olgun duruyo,kızlarda çıtı pıtı zaten zemuszemus
anlaşablmak önemli evet ama daglar kadar da fark olmasn yani akannehir

paylaşımlarınız için teşekkür ederim kızlar.bakalım zaten ewlenmemize 4-5 yılCIK war kaydirigubbakcemile3
ben o zamana kadar çöktürürüm onu zaten :nazar:

yaşının küçük olmasından çok "adam" olmasının daha önemli olduğunu aileler bizden daha iyi bilirler heralde:kahve:

problem yapmaya gerek yok :lepi:

ben de seviglimden 40 gün büyüğüm onunla bile dalga geçiyo yaaa :roflol:

anam sevgilim benden 1 yaş küçük annesi babası biliyor o benden yaşı küçük olmasına rağmen olgun görüşleri gelecekle ilgili düşündükleri olgun düşünüyor annesi babasıda biliyor benim ailemde biliyor önce abilerim biraz yadırgadı ama onu tanıdıktan sonra iyiymiş dediler olsun yaş sorun değil dediler onun anneside öyle dedi gerçi dedesine benden 1 yaş büyük dede dedi dedeside olsun oğlum olgun oturaklı seni taşıyan birimi boşver yaşa dedi çokta tın kimse bişi demez seviyorsan yaşa gitsin boşver aileler ne der davasını

Bende son dönemlerde hep küçük buluyorum :KK1: malum ben yaşlarında bekar pek yok, birde ben küçük erkekleri seviyorum sanırım kaydirigubbakcemile3

X