Sivilceli Ciltler SiwiLceye Çamaşır Suyu

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
K

KKdeLySi13

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi KKdeLySi13
Çamaşır suyu itirafı

Ünlü İngiliz manken Carla Brown, sivilce ve aknelerinden kurtulmak için yüzünü çamaşır suyuyla ile yıkamış. Yüzündeki sivilceler yüzünden arkadaşarı tarafından 'krater ve pizza yüzlü kız' olarak çağrılan İngiliz manken Carla Brown (21), çamaşır suyu ile yüzünü yıkadığını itiraf etti.

Okuldaki zorbalık, şiddet olaylarından oldukça rahatsız olan ve yüzündeki sivilceler nedeniyle 17 yaşındayken bunalıma giren İngiliz manken Carla Brown, sivilce ve aknelerden çamaşır suyu ile kurtulduğunu ardından mankenlik yapmaya başladığını açıkladı.

The News of the World, bugün 21 yaşında olan ünlü manken Carla Brown'un, 17 yaşındayken sivilce ve aknelerinden kurtulmak için yüzünü çamaşır suyu ile yıkadığını ve daha sonra mankenlik yapmaya başladığını yazdı.Gazete, güzel mankenin okuldaki zorbalık ve şiddet olaylarınına çok üzüldüğünü de ekledi.

Gazetede yer alan habere göre, yüzündeki sivilce ve akneler nedeniyle bunalıma giren ve aynaya dahi bakmakta zorluk çeken Carla Brown, bu sorununu gidermek için yaklaşık 10 bin sterlin tedavi masrafı ödedi fakat sonuç alamadı.Bir gün, banyodaki aynanın karşısına geçe Brown, banyodaki (corresive liquid) aşındırıcı çamaşır suyu ile yüzünü temizlemeye karar verdi..Çamaşır suyunun cildini yakmasına aldırmayan Brown, öfkeyle yanaklarını yıkamaya devam etti. Aynı uygulamayı bir sure devam ettiren Brown, kısa bir zaman sonra yüzündeki sivilcelerden mucizevi bir şekilde kurtulmayı başardı.

Yaptığım aptalcaydı

Güzelliği ile erkekleri büyüleyen Carla Brown, "Çok kötü günler geçirdim..Otobüste bazı kızlar beni 'krater yüzlü' ve 'pizza yüzlü' diye çağırıyordu. Kimyasal soyulma ile ilgili bir makale okumuştum ve çamaşır suyunun işe yarayabileceğini düşündüm. Hayatım boyunca yaptığım en aptalca şeydi.Hastaneye gitmem gerkirken, yüz derimin alt tabakasına kadar çamaşır suyu ile yıkamaya devam ettim. Bir sure sonra da cildim kabuk bağladı ve yıllarca gitmeyen izler kaldı" diye konuştu.

• Konu Sahibi KKdeLySi13
cesarete bak ya.. gerçekten salaklık kendisi de kabul etmiş zaten...

• Konu Sahibi KKdeLySi13
daha beter olur o yüz yaa

• Konu Sahibi KKdeLySi13
niye çamaşır suyu.git doktora ilaç yazdır kardeşim çok mu zor.dimi ama:)

• Konu Sahibi KKdeLySi13
carla_brown_01.jpg

bu da ablanın resmi..

• Konu Sahibi KKdeLySi13
carla_brown_01.jpg

bu da ablanın resmi..

anaammmm, çamaşır suyu göz rengini de açmış ayol:roflol::roflol::roflol:
o kadar uğraştım, dünya para döktüm roaccutane'a, bilsem alıverirdim 1 şişe çamaşır suyu:roflol: gözler de mavi olurdu ne güzel:roflol:
ama ç. suyuyla yıkadıktan sonra yumoş da kullanmış bu abla belli, pambık gibi olmuş suratıkaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi KKdeLySi13
yuh artık..aman deneyen çıkar burda ...dikkat ...

off yazık o caanım cildine:KK43:
Ama gençlik dönemlerinde fiziki görüntü öylesine kurcalar ki beyni;o an mantıklı mantıksız her yol denenir..
Sonucu hiç düşünülmeden..

İnanmayacaksınız ama bizim bir sınıf arkadaşlarımızdan birisi;dişlerini çamaşır suyuyla fırçaladığını söylerdi..:1shok:
Daha beyaz oluyor diye..Şaka gibi değil mi..:nazar:

[/B]

off yazık o caanım cildine:KK43:
Ama gençlik dönemlerinde fiziki görüntü öylesine kurcalar ki beyni;o an mantıklı mantıksız her yol denenir..
Sonucu hiç düşünülmeden..

İnanmayacaksınız ama bizim bir sınıf arkadaşlarımızdan birisi;dişlerini çamaşır suyuyla fırçaladığını söylerdi..:1shok:
Daha beyaz oluyor diye..Şaka gibi değil mi..:nazar:

cok duydum ben de bunu yapani...
:bbo:

insan ölür ya. çamaşır suyu bu.
aklıma bişi geldi.
anneciğimin yaşlı bi akrabası var o anlattı. çoook seneler önce kadıncağız bi yere gitmiş misafirliğe. orada tuvalete girmiş. herhalde musluk yok o zaman, yanda bukunan bi şişeden döküp taharetlenmiş affedersiniz. sen hatun kavrul.. aman yarabbi.. meğerse şişedeki çamaşır suyuymuş.. aylarca cılk yara kalmış gariban..

değil ki yüzüne ağzına bunu değdireceksin ne olur düşünemiyorum..

Bana nedense hiç inandırıcı gelmedi kaydirigubbakcemile
Yaa ben çamaşırsuyuyla temizlik yaparım ellerim buruş buruş oluyor hele bazen eldiven kullanmazsam ve sıksık çamaşırsuyu kullanırsam ellerimdeki deride açılma yarıklar oluşuyor çok acıyor:1no2:
İyi sallamış hatun :1closedeyes::dilcikar:

daha kötü hale gelmediği için çok şanslı, insan kendine bu kötülüğü yapar mı ya :mymeka:

çamaşır suyunu bilmem ama ben orta okuldayken bi kız yüzünü arap sabunuyla yıkıyodu
sivilceler için çok şaşırmıştım

X