Lekeler, Çiller La roche posay ın mela-D leke kremi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

lale55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2009
26
0
kullanan var mı arkadaşlar, faydasını gören vs. bir de bu kremi sadece lekelere mi yoksa tüm yüze mi süreceğiz, ben bu kremden almayı düşünüyorum da fikrinizi almak istedim yardımcı olursanız

ben doğum sonrası lekelerim için kullandım bir faydası olmadı. şu an oriflame in bir ürünü var onu kullanıyorum çok memnunum 2 haftada epey azaldı

canım sağol peki bu dediğin ürün güneş ve sivilce lekeslerine de iyi gelir mi, ürünün adı neydi tam olarak

Ben yaklasık bir haftadır kahverengi lekelerim icin Mela-D yi kullanıyorum. Tüm yüze suruluyor. Guzel nemlendiriyor ve cilt rengni dengeliyor. Ama kahverengi lekelere karsı basarılı olur mu bilmyorum, 3 haftaya kadar belli olur diye dusunuyorum. Palasırım sizinle..

ben de bu kremden almayı düşünüyorum, güneş kremi de kullanıyorum ama yazla beraber çillerim arttı. kullanıp da tavsiye edecek ya da yorumda bulunacak yok mu ?

ben gecen kis kullandim. lekelerim fazla acilmadigi icin biraktim. lekeden cok ciltteki pürüzlere iyi gelmisti bende, birde eczaci bir kac ay kullanilmasi gerektigini, etkisinin sonradan geldigini söylemisti, ilkbahara girerken günes kremlerine basladigim icin biraktim. Öyle aman da aman leke aciyor diyemicem canim malesef....

ben aldım arkadaşlar biodermanın leke açıcı h2o su ile birlikte kullanıcam.yabancı bloglarda çok faydasını görenler var.öncesi sonrası yapmışlar bi harika.sonuçları bildiririm

X