Oksijenli Su ile Tüyleriniz Yok Gibi Dursun !!

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar benim kollarımda baya bi tüy vardı bide esmerim ki artık anlayın nasıl olduğunu almayı düşündüm alınca tekrar çıkarken kısa kısa dik dik tüyler iğrenç görüntü olur diye cesaret edemedim tüy sarartıcı kremlerim zararlı olduğunu duydum onada cesaret edemedim annem oksijenli su sür yokmuş gibi duruyo tüyler dedi ve denedim oksijenli suyu pamukla sürüyorsunuz iyice kıllar ıslanıcak sonra güneşin altında 20_30dk beklemeniz yeterli bir kaç seferde sanki hiç tüy yokmuş gibi duruyo benim tüylerim çok az gibi görünüyo hemde hiç zararı yok ben deneyim derim

bilmiyorum valla ben baya bi etkisini gördümm iğrenç kollarımdan kurtuldumm

Ya kizlar ben bir ara tüylerimi boyayla sarartmistim ve hic yaramadi,dibinden yine siyah uzadi...yani anliyacaginiz boya tüylerimi besledi.. peki bu oksijen suyunun da böyle bir etkisi var mi ? yoksa hemen kullanacagim..

Bende sonradan uzattığını duydum uzamıyomu sonra peki?

bende saratıcı krem kullanıyorum ama iki gün sonra diibinden siyah siyah çıkıyo,bide sanki uzatıyo,benimkilerin boyları uzadı...

Oksijenli su ile mi yoksa tüy sarartici ile mi daha cok uzar tüyler?
Tüy uzatmayan yöntem yok mu :) Hangisini önerirsiniz arkadaslar?

Bende esmerim ve kollarimda biraz belli oluyorda tüyler belki yaparim..

sally hansen diye bir markanın tüy sarartıcıları uzatmıyor aksine inceltiyor zamanla diye duydum ben! ama ne kadar doğru bilemem:1no2:

valla ben sarartıcı kullanıyom,uzatıyorrrrr

kızlar benim kollarımda da çok tüy vardı önce sarartıyordum ama hep alttan siyah çıktıgı için iğrenç duruyordu..epilasyon makinamla bi alım nolcak dedim ve iikide almışım her aldığınızda daha da azalıyo bence her 15 günde bir sarartıcağınıza ayda bir alın hem daha güzel görünüyor benden sölemesi:1yes2: :1yes2: :1yes2:

ben kollarımdan çok huylanıyordum şimdi rahatım uzamadı hiç sadece rengi baya açıldı yoklarmış gibi bence deneyin hiç zararı yok memnun kalmazsanız kullanmazsınız ben sadece benim gibi huylananlara öneriyorum gerçketen çok memnunum

ben özellikle yazın sesunun tüy sarartıcısını kullanıyorum memnunum.yaz geliyor kolları sıvamak lazım...

sarartıcı diplerden siyah çıkarıyor diyorsunuz ya onlar sarartıcının etkisi geçiyor ve tüyler alt taraftan eski rengine dönüyor olmasın sakın.bende kullanıyorum sarartıcı. 1 hafta sonra tekrar tüyler siyahlaşmaya başlıyor. eski rengine dönüyor. 15 günde bir yapıyorum.

iyide oksijenli suda hidrojen peroksit içeriyor tüy sarartıcıda.ayrıca oksijenli suda %3 hidrojen peroksit varken tüy sarartıcıda %2.bence ikiside aynı kapıya çıkıyor bu tüylere kökten çözüm lazım bayanlar.

Kızlar..evet tüy sarartıcılar uzatıyor zannediliyor ancak,uzatmıyor..Diplerden eski rengini almaya başlıyor,bize de uzatıyor gibi geliyor.Öyle olsa,sarartıcı ve açıcı boya ile boyanan saçlar diğerlerinden daha hızlı uzardı,her sarı saçlı rapunzel gibi gezerdi.
Başka bir tavsiyem olacak benim..Forumda kollarındaki tüyleri alan var mı başlıklı topicte de yazmıştım..
Eczaneden alacağınız bir şişe perhidrol ve bir şişe amonyak tan birer kapak bir fincana koyun..Dikkat,çok pis kokar..Ama kokusu yıkandığı anda uçar gider..Bu karışımı bir fırçayla tüylere sürün.İki dakika sonra altın sarısı olacak..güneşe falan çıkmaya beklemeye gerek yok..Parmak uçlarınız beyaz beyaz köpürse de korkmayın beş dakikada geçiyor..
Tüyleriniz uzunsa,işlemden sonra yıkayıp havluyla kurutup,ocağın üzerinde hafif tütsüleyin ve sonra bir nemlendirici sürün..Hepsi bu kadar...Uzamış gibi hissettiğinizde yani rengi atmaya başladığında yine yapın..Sadece beş dakikalık bir işlem..Hadi kolay gele..

Kızlar..evet tüy sarartıcılar uzatıyor zannediliyor ancak,uzatmıyor..Diplerden eski rengini almaya başlıyor,bize de uzatıyor gibi geliyor.Öyle olsa,sarartıcı ve açıcı boya ile boyanan saçlar diğerlerinden daha hızlı uzardı,her sarı saçlı rapunzel gibi gezerdi.
Başka bir tavsiyem olacak benim..Forumda kollarındaki tüyleri alan var mı başlıklı topicte de yazmıştım..
Eczaneden alacağınız bir şişe perhidrol ve bir şişe amonyak tan birer kapak bir fincana koyun..Dikkat,çok pis kokar..Ama kokusu yıkandığı anda uçar gider..Bu karışımı bir fırçayla tüylere sürün.İki dakika sonra altın sarısı olacak..güneşe falan çıkmaya beklemeye gerek yok..Parmak uçlarınız beyaz beyaz köpürse de korkmayın beş dakikada geçiyor..
Tüyleriniz uzunsa,işlemden sonra yıkayıp havluyla kurutup,ocağın üzerinde hafif tütsüleyin ve sonra bir nemlendirici sürün..Hepsi bu kadar...Uzamış gibi hissettiğinizde yani rengi atmaya başladığında yine yapın..Sadece beş dakikalık bir işlem..Hadi kolay gele..

ben de dün aldım.ama benimkiler sararmıyor.pamukla sürdüm.bundan ola bilir mi?:1no2:

ben de dün aldım.ama benimkiler sararmıyor.pamukla sürdüm.bundan ola bilir mi?:1no2:

canım bazen amonyağın veya perhidrolün kullanma tarihi geçmiş olunca,maalesef işe yaramıyor.Bazen benim de başıma geldiği oldu..Bak şimdi,eğer ikisini karıştırıp kaba koyduğunda,köpürme falan yoksa,böyle idrar gibi keskin ve nefes kesen bir koku yoksa,kesinlikle biri bayattır..Ya da belki her ikisi de..Eğer köpürüyorsa,tamamdır,işe yarar.Pamukla ya da fırçayla sür,o önemli değil.önemli olan keskin ve taze olması.

Yaa kızlar benimde göğüs aramda hafiften tüyler var ben hiç sevmiyorum almakta istemiyorum.Uzatmayan sarartıcı yokmu yaa??Yardım edin.

zamanında bende duydum saça sürüyorlardı benimde kollarım istiyorum beyaz tenliyim tüyler siyah:KK43:sesu kullandım uzattı hayatta bidaha sarartıcı kullanmam

arkadaşlar ben seneler önce oksijenli su kullanmıştım inanın çok uzatıyor.sonra tütsüyü duydum denedim oda çok iyi değil.şimdi sir ağda ile aldırdım yeni yeni uzuyorlar fena sayılmaz. herhalde epilasyondan sonra en iyi çözüm sir ağda.

X