Oksijenli Su ile Tüyleriniz Yok Gibi Dursun !!

tüy sararticida oksijende uzatir
nasil röfle yaptiriyosak ve dipleri uzuyosa buda öyle bisey
sonucda oksijen yada sarartici farketmez
ben yillardir tüy sarartici kullaniyorum evvet diplerden uzuyo fakat ne besledigi var nede oldugundan daha uzadigi
aradada zaten epilaydiyle aliyorum napalim kaderim rabbim killi yaratmis bende kendimce öyle cözüyorum yine halime sükür saglikliyim

Canım, belki sen normalde arada epilasyon aleti ile aldığın için uzama olayını farkedemiyorsun ama sadece sarartma yöntemini kullanan arkadaşların kollarındaki bütün tüyler aynı anda siyah siyah uzamaya başlıyor.Güzellik uzmanı olduğuna göre tüylerin uzama prensibini bilirsin, haydi gelişme dönemindeki tüylerin açıldıktan sonra siyah uzaması normal ama bütün tüyler aynı şekilde siyah uzadığı göz önünde bulundurulursa bekleme dönemindeki tüylerinde uyarılarak büyümeye teşvik edildiği kesin.allahtan fazla uzamadan dökülüyorlar yoksa 10 cm tüy çekilmezdi yıhhhhhh

Canım, belki sen normalde arada epilasyon aleti ile aldığın için uzama olayını farkedemiyorsun ama sadece sarartma yöntemini kullanan arkadaşların kollarındaki bütün tüyler aynı anda siyah siyah uzamaya başlıyor.Güzellik uzmanı olduğuna göre tüylerin uzama prensibini bilirsin, haydi gelişme dönemindeki tüylerin açıldıktan sonra siyah uzaması normal ama bütün tüyler aynı şekilde siyah uzadığı göz önünde bulundurulursa bekleme dönemindeki tüylerinde uyarılarak büyümeye teşvik edildiği kesin.allahtan fazla uzamadan dökülüyorlar yoksa 10 cm tüy çekilmezdi yıhhhhhh

canim zaten bende kendi adima konusdum sac diplerinin uzadigi gibi kollarimdakide ayni zamanda ayni uzunlukta uzuyolar ama ben oldugundan daha uzatiklarini görmedim güclendiginide seninde güzelce degindigin gibi dökülüyolarda zamanla ben epilatörle cok nadir aliyorum zaten SIKCA yaptigim sarartmaktir oda yine her ay diil iki aydan iki aya
ama tabii herkezdede bir olcak diye bisey yoktur belkide

hani bazı arkadaşlar sarartıcıların kılları eski haline göre dahada güçlendirdiğini söylüyorya ,bunun sebebi oksijen içermesidir,kılların beslenebilmesi için oksijenli br ortama ihtiyac vardır
sarartayım derken kıl yapınız güçlenmesin !

ya ben kollarım için oksijenli su aldım ama kullanmaya korkuorum sizce kullaniim mı??
bi de esmerim ki tüyler daha belirgin ya.. =(

Son düzenleme:
ben oksijenli suyu hergun surdum ama birazcik bile sararma olmadi acaaba turkiyedkilerle burdakilerin icerigimi farkli ne:1no2:
bende sarartici alip kullandim bekleme suresi boyunca yakti iki ay falan oldu diplerden cikiyo siyah siyah yeniden yapmak gerekecek

Genç kızlığımda bende saçlarımı oksijenli su ile açıyordum çok güzel ve sağlıklı oluyordu.Ben beyaz tenli olduğum için kollarımda kıl yok.Arkadaşımda kollarınıdaki kılları oksijenli su sürerek sarartıyordu.Kılları uzatmıyor .Sararttıktan sonra nakış makası ile onları kırkıyordu:))Hatta bizde tüyleri kesmesine yardım ediyorduk.Bence çok sık olmasada güvenle kullanılabilir

bahsettiğiniz oksijenli su yada diğer sarartıcılar acaba saçlara zarar vermez mi dökülme olmaz mı?

benim de göbeğimde ve sırtımda çok tüy var ve çok rahatsız oluyorum. dün göbeğimdekileri ağdayla aldım ama benim cildim çok hassas çok acıdı ve şu an hala kızarık :S belimdekileri de ağdayla almak istiodum ama göbeğimden sonra vazgeçtim, sarartmayı düşünüorum oksijenli su denicem. amonyak tan bahsedilmiş o gerçekten etki ediyor mu kullanan var mı?

Bendede aynı sorun var. kollarımı aldım fakat yaz geldi askılı giyicem sırtımdada tüyler var sarartimmi sizce

Ben kumral tenliyim aslında ama tüylerim çok siyah ve fazlalar uzun zamandır rahatsız oluyordum zaten ama sürekli alıp uğraşmak istemiyorum yazları tüy sarartıcı ile sarartıyordum ama uzatıyor burda görünce oksijenli suyu deneyim dedim DENEMEZ OLAYDIM!! dün oksijenli su alıp pamuğa döküp kollarıma sürdüm çıktım güneşe iyide sarardı eskisi gibi belli olmuyor ama biraz geçince kaşınmaya başladım aldırış etmedim ilk sonra kaşıdıkça kızardı doğal olarak birde beyaz beyaz izler çıktı kuru cildi kaşıyınca olur ya öyle birşey oldu sandım ama parmak uçlarımdada oldu aynısı nasıl yıkadığımı bilemedim valla korkudan. parmaklarımdaki geçti ama dirseklerimde hala var ve geçmemesinden korkuyorum sizce neden olmuş olabilir ve nasıl geçer?? YARDIM EDİN LÜTFEEEN!!! :KK43::KK43:

ben yazın güneşlendiğimde göbeğime sürüyorum ordaki tüyler sararıp belirsizleşiyor. bende kalınlaşma ve uzama yapmadı...

Ben kumral tenliyim aslında ama tüylerim çok siyah ve fazlalar uzun zamandır rahatsız oluyordum zaten ama sürekli alıp uğraşmak istemiyorum yazları tüy sarartıcı ile sarartıyordum ama uzatıyor burda görünce oksijenli suyu deneyim dedim DENEMEZ OLAYDIM!! dün oksijenli su alıp pamuğa döküp kollarıma sürdüm çıktım güneşe iyide sarardı eskisi gibi belli olmuyor ama biraz geçince kaşınmaya başladım aldırış etmedim ilk sonra kaşıdıkça kızardı doğal olarak birde beyaz beyaz izler çıktı kuru cildi kaşıyınca olur ya öyle birşey oldu sandım ama parmak uçlarımdada oldu aynısı nasıl yıkadığımı bilemedim valla korkudan. parmaklarımdaki geçti ama dirseklerimde hala var ve geçmemesinden korkuyorum sizce neden olmuş olabilir ve nasıl geçer?? YARDIM EDİN LÜTFEEEN!!! :KK43::KK43:

ilk kez mi sürdünüz? oksijenli su beyazlatıcı olduğu için cildin üst tabakasında öyle olur. ama kalıcı değildir geçiyor o. hiç yaranın üstüne oksijenli su sürmediniz mi, yara beyaz beyaz köpürür... onun gibi...

Bişe sormam lazııım,
Bu oksijenli suyu yüzümdeki tüyler içinde kullanabilir miyim ? Bi sakıncası olurmu

X