babaanne yöntemi ile tüy azaltma

bak simdi yine gaza geldim..iki kere bacaklarda denedim bi faydasini görmemistim..ama bi arkadas en az bir sene denemek lazim faydasini görmek istiyorsan dedi...yarin baslayacagim tekrar bu yönteme..belki bir sene sonra köse olurm..kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar bakla suyu da aynı şekilde tüylerin seeyrelmesini sağlıyormuş.benden sölemesi

denemekte fayda var kaydirigubbakcemile3

peki batık ızlerını gecırmede bı etkısı olur mu limonun? bilen var mı? senağlama

kizlarr ben sogan kullaniyorum bunun icin ve azaldiii cok ta memnun kaldimm kökleri bile belli olmuyor
sogani rendeliyoruz killari kökten aldiktan sonra suyla yikamadan rendeledigimiz sogani sürüyor bekletiyoruz sonrada yikiyoruz.
valal limonu denedim cok yakiyor sogan o kadar degil.bnu da deneyin derim

denemekte yarar var kızlar gerçi ne duyarsak deniyoruz ama olsun umut işte ne yaparsın belki geçer:enbuyukkk:

soğan suyu diyen arkadas bence iyice arastırsın soğan kıl çıkartır hatta saça sürerlermiş eskiden bence yapmayın soganı

limonunşu gürr kıllarımıza iyi geleceğini umut ediyorumm

mutlaka deneyeceğim , hatta limon+soğan+soda üçlüsü yapmayı planlıyorum ..
gelişmelerden haberdar ederim mutlaka :)

bi de yağda pul biber kızdır da dök üstünesempatiksalakcinni
mesleğimi günlük hayata bayağı bi soktum sanırsam. bunu okuyunca bacakta olabilecekleri hesaplamaya çalıştım da... valla limon asidik madensuyunda bolca mineral var. soğan yok evde pHına bakacaktım senin için. bence içeriğini bilmediğiniz şeyleri rastgele karıştırmayın. belki tek tek sürünce hepsi işe yarayan şeyler olabilir ama karıştırınca farklı bi etki yaratabilir. limon zaten asidik bu katılanlardan biri etkisini artırabilir. asitle elini paralamış biri olarak diyorum ki: acıyo kuruyo yarılıyo gene de denemek bedava. hem işe yararsa şişeleyip satarız:jeyyar:

mantıklı aslında genç erkekler tabi eskiden saçlarına sürerdi limonu jöleliymiş gibidursun diye saçı döküyor benim bildiğim vücudumuzün diğer bölgelerinde neden aynı etkiyi yapmasın ki?

X