babaanne yöntemi ile tüy azaltma

Denemekte fayda var..Benim zaten azcık çıkarlar tamamen köreltiyim bari...kaydirigubbakcemile3

işe yarıyo..ben limon tuz yapıyorum..hem rengi açılıyo hem de tüyleri inceltiyo...bi ay falan yapsam demek ki epey azalıcaklar....

Ben de yapıyorum ikidir. :lepi:
Çok yakıyor iğne gibi batıyor ama faydası var gerçekten, devam edeceğim.
boshayallersmile

benım annemde kolonya surer her epılasyon sonrası hakkaten bacakları cok guzeldır..benımde gozeneklerım var ama benım cok tahrıs oluyor makınayla alıom bde agda yapsam lımon sursem mahvolurum

ya bende dahada çoğalttı sanki
fark ediyormu diye anlamak için bi tarafa sürdüm bi tarafa sürmedim
sürdüğüm taraf daha çok çıktı:S

Hazır satılan silom suları olmaz diye tahmin ediyorum. Bu yöntemi gerçek limonla deneyeceğim, benimkiler zaten seyrektir, umarım hepten kurtulurum. :) Teşekkürşer.

kökten alınmış bacaklara limon sürülünce azalma oluyor arkadaşlar..bende olmadı ama annem hep yapar..tuz sürer limon sürer fark etmez...istediğiniz kadar bekletin ve yıkayın..çok acı olmuyor...ben kaş bıyık kökten aldığım heryere limon sürerim :-)

Epilasyonun ardından mı yapmak gerekiyor illaki?Ben epilasyon yapalı bir hafta oldu şimdi uygulasam faydası olur mu arkadaşlar

limon ve tuz karstrp kullnın bari peelingde yapmış olursnz :KK70: ama epiltrle aldktn snra yapın ağda (yani sirli ağda) peeling yapmş gbi oluo zaten..

limon tuz sike deniyorum şimdi önceden limon tuz kullandım epilasyondan sonra tüylerde zayıflama oldu biraz şimdi sirkede ekledim karışıma ama feci yakıyor söyliyim 3-4 saniye sonra geçiyor aman kökleri zayıflasında değer bence

valla düzenli ağda yapınca belli bi yaştan sonra çıkmamaya başlıyo zaten yani babanneler limona bağlamışlar ama yanılıyo da olabilirler ağda da tek başına azaltıyo gene de denerdim ama benim vücudum çok hassas bu asitli olduğundan daha da tahriş eder cildime güvensem daha neler deneyeceğim ama malesef

taha nın karınca yumurtası yağı ağdadan hemen sonra sürün yedirin akabinde 15 gün devam edin kıllar çıksa bile devam edin sürmeye gözle görülür azalıyor

limon tuz sike deniyorum şimdi önceden limon tuz kullandım epilasyondan sonra tüylerde zayıflama oldu biraz şimdi sirkede ekledim karışıma ama feci yakıyor söyliyim 3-4 saniye sonra geçiyor aman kökleri zayıflasında değer bence

sirkenin türü fark eder mi acaba ? elma?üzüm hangsi daha etkili olur acabaa?

X