babaanne yöntemi ile tüy azaltma

bir kaç ay uygulamış faydasını görmüştüm ama sonra üşengeçlikten bıraktım. Bugün tekrar başladım bakalım :KK59:

Egzama var bende ya limon suyu sıçrasa bile kaşıntıdan ölüyorum. Sanırım daha kötü yapar, hiç denemiyim:110:

Gercekten yari yariya azaldi ve cok gec cikardi bende internetten okuyup denedim 2 ay once ve tekrarlıyorum yalnız jiletlw degil kökünden aldiktan snrs ise yariyor

Arkadaşlar ben 1 yıla yakındır ağdadan sonra özel bölgemde kullanıyorum limonu. Doğal falanda değil üstelik marketlerde satılan limon sularından edindim bitane banyoda sırf bu amaç için kullanılmakta 😂 evet biraz yakıyor ama zamanla tüyler seyreldiği için ağda acıtmıyor resmen. Tabiki bitmedi ama çok ciddi bir incelme var ve ben çok memnunum. Ağdadan sonra sürüyorum ve yıkamıyorum ertesi gün aklıma gelirse tekrar sürüyorum bukadar ❤️

Arkadaşlar ben 1 yıla yakındır ağdadan sonra özel bölgemde kullanıyorum limonu. Doğal falanda değil üstelik marketlerde satılan limon sularından edindim bitane banyoda sırf bu amaç için kullanılmakta 😂 evet biraz yakıyor ama zamanla tüyler seyreldiği için ağda acıtmıyor resmen. Tabiki bitmedi ama çok ciddi bir incelme var ve ben çok memnunum. Ağdadan sonra sürüyorum ve yıkamıyorum ertesi gün aklıma gelirse tekrar sürüyorum bukadar ❤
Çok kalınmıydı öncesinde hep ağda yaptığınız için normal kalınlıktamıydı yoksa

X