Gaz sancısı kasılma gibi mi olur?

Eylxuxl_ce

Kızım ve Oğlum
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
662
4
Merhaba arkadaşlar ben bugun sabaha karsı uyandıgımda kasılma gıbı bır sey oldu ama bılmıyorum gaz sancısına da benziyordu anlamadım 2 kere oldu sabah tuvalete cıktıktan sonra Allaha cok sukur bır daha olmadı gaz sancısı ile kasılma benziyormu bırbırıne benim gibi olan varmı aranızda 14 haftalık hamileyim olumu kasılma bu haftalarda hiç inşallah değildir.

hayırlı sabahlar canım bende o kasılmaları hamileliğin başından beri çekiyorum korkma sancı veya düşük tehlikesi yok ama ben kaç aydır şiddetli hergün çekiyorum.gaz sancısı olabilir dedi doktor.kramp şeklindede oluyr bazen oturup ağlıyorum.bu hafta 39. haftadayım şükür rabbime az kaldı.iyşallah sende sağ salm doğumuu yaparsın.son zamanlarda benimkiler arttı bana ılık suya oturmak iyi geliyor.sen de dene...:CüvCüv:

Canım sanada hayırlısabahlar bıraz rahatladım inan cevabından sonra cok korktum sabah cunku ilk dogumumda 23. haftada kasılmalar baslamıs ve dogum yapmıstım o yuzden cok korktum mecimek corbası imiştim akşam bir de yatmadan once mısır gevregı yedim sogukk sutte gaz yapar değilmi ben ona yordum inşallah gaz sancısıdır.

hayırlı sabahlar canım bende o kasılmaları hamileliğin başından beri çekiyorum korkma sancı veya düşük tehlikesi yok ama ben kaç aydır şiddetli hergün çekiyorum.gaz sancısı olabilir dedi doktor.kramp şeklindede oluyr bazen oturup ağlıyorum.bu hafta 39. haftadayım şükür rabbime az kaldı.iyşallah sende sağ salm doğumuu yaparsın.son zamanlarda benimkiler arttı bana ılık suya oturmak iyi geliyor.sen de dene...:CüvCüv:

Ne güzel hayırlısyla cok az kalmıs senın kolay dogumlar nasip etsin Rabbim sana da bebeğine saglıkla kavusursun canım inşallah darısı biz hamilelere

Zaman zaman o kasılmaları bende yaşıyorum.Herhalde diyorum böyle böyle ileride doğum sancılarınamı alışcaz napcaz?

bende de var kasılmalar gaz sancısı olduğunu anlamadım ilk başlarda
sonradan kasılmalar olunca wc ye çıkınca ağrılarda geçince anladım
ama dr um bir türlü anlamıyor normal ağrı zannediyor.....
hatta erken doğum riskine karşı bebeğn ciğerlerini geliştirici iğneye başlarız dedi
off yani doktoruma güveniyorum ama iğne istemiyorum

X