Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Eşi Boğa, Kendi Kova Burcu Olan Var mı ? Boğa Burcu Erkeği Evlilikte Nasıl Olur ?

selinayca88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
407
1
35
arkadaslar ben nısanlıyım ben kova nısanlım boga burcu burc olarak uyumsuz oldugumuz soylenıyor bırebırde yasayan ve deneyen varsa benı bılgılendırsın.....

bende nişanlıyken çok düşündüm ikizler ve boğa nasıl olur die ama çok şükür bitane benim aşkım çok uuyumlu belki karakterle alakalı bişidir bilmiyom ama eşi benzri yok bebeğimin her boğa erkeği benm kocişim gibiyse süperrr hiç düşünme

bende ikizler nişanlım boğa gayet iyi bi ilişkimiz var allaha şükür. bence ikizler deli dolu boğ orutaklı tamamlıyor birbirini.. ama kova boğa bilmiyorum canım.

bu arada boğa oturaklı demek istedim yanlış yazmışım kusura bakmayın..kaydirigubbakcemile3

kocam değil de görüştüğüm biri vardı boğa, ben de kova tabii... aklımda iz eden en önemli özelliği midesine çok düşkün oluşuydu..börek yaptık herife komsuna mı yaptırdın dedi...paranoyak manyak....

arkadaslar tesekkur ederım bı arkadas daha acmıs bole bı konu ordan okuyup bılgıleneyım barı hepınıze tesekkur ederım ılgılendıgınız ıcın.....

benim annem kova babam boğa
birebirde çok uyumsuzlar
ama kova aşık oldu mu herşeyine göz yumuyo.. ve boğada aşık olursa asla bırakmaz.. unutamaz..evine sadık bi erkektir
boğa erkeği mükemmeldir yaaaa :KK66: erkek arkadaşımda boğa

ama şu var 15 aylık evliyim ben kova zıpır zeki atak karakter oda tam tersi sakin sabırlı olumlu bir karakter bazen sıkılıyorum ve hiç yoktan atraksiyon olsun diye kavga çıkarıyorum ama o yine hep olumlu olumlu olumlu bu bazen sıkıyo okadar onun haricinde mükemmel bir eş baba adayı vede iyi bir y..t...kkkkkk partneriiiiiiiiiiiiiii:jeyyar::jeyyar:

tam evlenilcek mukemmel bir eş olması sizinle uyumlu olacağı anlamına gelmesin.sadece guneş gezegeniniz karar vermio uyuma onemli olan sizin doğum haritanızda mars hangi burcta bulunuyor diyelim boğa da o zmn tam aradığınız erkektir.ya da onun doğum haritasında venusu hangi burcta ise o da o karekterde bir bayan arıyordur.mesela bnm mars gezegenim ikizler gezegeninde zeki hazır cevap hareketli erkeklerden hoşlanıyorum.

Benim bildiğim kovalar eğer istiyorlarsa herkesle anlaşabilişir.ama işte bunun için çaba harcamınız gerekicek bu da daha sonraları sizi zorlamasın nasıl bir erkek istediğinizi iyi düşünün.beklentileriniz ihtiyaclarınız neler iyice tartın sonra pasif gelmesin boğa eşiniz size.Cunku bnm bildiğim boğalar oturaklı ve iyice mantığı almadan harekete geçmez

ha bu arada boğa aslan akrep kova bunlar zodyağın sabit değişmez burcları boğa ve akrep zıtlaşarak anlaşir aslan ve kova da aynı şekilde yani hava ve ateş elemntleri zıtlaşarak su ve toprakta aynı şekilde cunku su ve toprak daha durgun içe donuk hava ve ateş daha hareketli dışa donukturler.

ama işte gel gelelim benim erkek arkadaşim aslan ve ben boğa.cokda guzel anlaşyoruz cok uyumluyuz bir tek birbirimize fikirlerimizi zmn zmn kabul ettirmek için paralıyoruz kendimizi tartişmalarımız yorulmazsak sonsuza kadar gider burda anlıyorum ikimizinde sabit urc olduğunu.

Ama işte deiğim gibi başka etkenlerde var mesela bnm yukselenimde aslan olduğu için rahatız.ya da ay burcu var nasıl yukselen sosyal cevredki maskeniz gibi ise ay burcu da eşinize davranışınızı etkiler.

kısaca kova ve boğa yıldızların durumuna gore iyi de anlaşabilir kotu de:KK66: ama şu da bir gerçek guneş burcu boğa olduğu için ister istemez bazı ozellikleri ters gelebilir.

arkadaslar bız bazen cok ıyı anlasıyoruz ıyıkı allahım onu karsıma cıkarmıs dıyorum bazende sınır edıyor tek sevmedıgım yanı cok rahat ona gore hersey zamanı gelınce olur ben ıse hersey duzenlı planlı olsun ıstıyorum kurallarım olsun ıstıyorum hayatta ama yeme ıcme gezme gıyım kusam cok bol alma derım alır bana para harcarken gozu gormez ben kuserım kızarım suratına tlf kapatırım kızsa bıle hemen arar uzun surelı kusmez canım deyınce optum deyınce hemen bıter hırsı sevıyorum ben onu oda benı sevıyor hatta benden cok sevıyor deger verıyor tek sorun cok rahat ben maddıyatcıyım o manevıyatcı sorun bu dort dortluk yok ne yapalım....

amaaan canım =) sende Allah'tan ne istiyon
istediğin önünde istemedğin arkada olcak baksana
dert etme sen :KK66:
bi zaman sonra cimrileşiyolar.. :) tecrübeyle sabittir

ben kovayım,sevgilim boğa
bizde de tam tersi ben herşeyi son ana kadar ertelerim
o ise planlı düzenli yapar
burçlara eskiden çok inanırdım artık o kader inanmıyorum
kaderde ne varsa odur

Ben yengeç sevdicegim boğa:KK69:
Suan cok memnunum kendılerınden:KK69:
Bazen dıyorumkı" ben bukadarını haketmıyorum:KK5:"
okadar deger verırı kendımı onunlayken daha guclu hıssederım benım basarılı olmam ıcın elınden gelenı yapar canım sevgılım:KK69:
Inş.evlenıncede boyle olur

ben kova eşim boğa.. bazen denerim onu, bunuda alıyım şunuda alıyım diye, birinede yok de be adam!! demez!! ben küserim kavga çıkartırım küs kalamaz hiç.. çok değer verir ve değer bekler. kovada aşıksa herşeyini verir herşeyden vazgeçer. çok yemek yer, iyi yemek yapar veee şeyde iyidir işte anla:KK69: azgın boğa derler ya:kk77::78: yani bence kovaboğa iyi bi ikili daha ne isteyim allahtaan canımı vermiş bana:KK66:

X