çamaşır makinalarınız kaç kg.lık ??

Ben de battaniye yıkayabilirim diye bekonun 7kg. çamaşır makinasını almayı düşünüyorum.Kullanan var mı acaba. Yoksa 8 kg. mı almalıyım.

bende 2 ay önce.
beko nun 6 kilolugundan aldım..
çok büyük makınaya gerek yok bence...
zaten battaniyeleri alıyo benim makıne..
8 kiloluklar abartılı geliyo bana..
diger günlerde nasıl doldurucaz o makınayı..

8 kg. arçelik.Henüz kullanılmadı mağazadan eve getireceğimiz günü bekliyor.Kısmetse 24 nisan'dan sonra nasıl yıkadığını da söyleyebilirim :)

Ariston Hotpoint 6 kg ama henüz kullanmadım evlenince inşallah. Battaniye yorgan konusu aklıma takılıyordu ama yukarıda bi arkadaşın yorumuyla rahatladım biraz :26:

kizlar niye az kg li makinalardan aliyorsunuz? 5-6 kg bunlarda kg mi yani?
suanda 9 kg lik bir makina kullaniyorum ve memnunum. battaniyemi pikelerimi rahatlikla atiyorum
icine. cocuk filan olunca gercekten gerekli oluyor dusuk kg li makinada battaniye yorgan yikarsaniz
motoru zorlar ve sizi yari yolda birakir.
ins kendi evime gecince 11 kg lg makina alicam. bana anca yeter. bazi arkadaslarda cok elektrik cok su harciyor
diyor hayir o sekilde dusunmeyin camasiri tartip ona gore ayarliyor.
zaten bu makina 3-5 senelik icin alinmiyorki sonra pisman olmayin hem kucuk hemde buyuk makina kullanmis biri
olarak bunlari yazma geregi duydum. bence Turkiyedeki makinalarin en buyuk esigi kapaginin yukardan
ailmamasi. kapagi yukardan acilan makinalar o kadar rahatki anlatamam. egilme geregi duymuyorsunuz.
umarim Turkiyeyede gelecek senelerde gelir o modeller

benim makinemde 11kg yıkama kapasiteli lg f144kds7 big-in çamaşır makinesi özellikle 7 farklı elde yıkama seçeneği ve yorgan battaniye yıkama özelliği için aldım

7 kilolukbenim makinam beko .. memnunmuyum hayır değilim çünkü lekeleri çıkartymıyo çamaşırlarda güzel yıkamıyo annemin 5 kiloluk makinası tertemiz yıkarkennn oda beko ama güzel yıkıyo şansımamı ne bilmiyorum değiştiricem eninde sonunda bu makinayı

yıkama kapasitesi, çoklu program ama en önemlisi sessiz çalışması çok önemli benim için nefret ederim evde makine sesinden... o yüzden f144kds7 modelini seçtim ben hem lg'nin fiyatları da çok uygun oluyor... almayı düşünen arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim. bir de karışık yıkama özelliği var yani ayrı ayrı çamaşır biriktirmeye gerek kalmıyor...

yıkama kapasitesi, çoklu program ama en önemlisi sessiz çalışması çok önemli benim için nefret ederim evde makine sesinden... o yüzden f144kds7 modelini seçtim ben hem lg'nin fiyatları da çok uygun oluyor... almayı düşünen arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim. bir de karışık yıkama özelliği var yani ayrı ayrı çamaşır biriktirmeye gerek kalmıyor...

bayanfiyona için lg f1443kds7'yi araştırmıştım... araştırdıkça çok beğendim.. yerinde de gidip gördüm... eve çıkacağım zaman ki tek başıma olacağım.. yine de bu makinadan alacağım.. ileride ne kadar kalabalık olacağım bilinmez :) nasıl olsa 10 yıllık motor garantiside var....

Benimki 6 kg 1000 devir Bosch. Gayet memnunum. Annem Samsung 7 kg aldı geçende, benimki daha çok çamaşır alıyor, onunki hiç 7kg gibi değil yahu :KK50:

ben 8 kiloluk aldım ama daha evlenmedım :KK70: kullanmadım yanı :) yorganınıda makınaya atmak isteyenlere 8 kg. ideal . İstanbulda olanlara olivium dakı bosch bayısını tavsiye ederim diğer bayilere göre çok ındırımlı. fuat beyle görüşebılırsınız:KK52:

ben aldım 11 kg içim rahat dev kazanı var lg'nin..yorgan kilim, battaniye ne varsa at at yıka... kuru temizleme parasından kurtuldum neredeyse...2 yatak örtüsüne 75 tl vermiştim 2 ay önce içime oturmuştu

X