Çok yalnız hissediyorum

civcivy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
2.216
3
......................................................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
hepsi üst üste gelmiş biraz da o yüzden yalnız kaldığınızı düşünmüşsünüz sanırım.
haklısınız o arkadaşınızı slmekte. benim de 5 senelik çok yakın bir arkadaşım vardı. farklı şehirlerde okumamamıza rağmen onun olduğu şehre gelicem diye hbr verdim. okuluna kadar gittim ama gelmedi diğer arkadaşlarını bırakıp benim yanıma :KK43:
ben de onu çıkardım hayatımdan.
bence siz bir özür bekleyin, dilemezse de o kaybeder..

cnmmm noldu yaaa...ama kızda haklı hassas biriyse bazı negatiflikleri kaldıramaz.belkide onun için kaldırdı yazıyı.

:bbo:gene konu silinmiş

konu silmek yasak degilmi ya...
bu ne simdi....!!!!:umursamaz:

Allah Allah ben cvp yazdığımda vardı konu :p

yeni moda,başlık açıp konu silmek :umursamaz:

Yokarkadaşlar keyfimden silmedim Bir an kötu hissettim kendimi. Paylaşmak istedim sonra o anki hassasiyetle sildim Lütfen kusuruma bakmayın.
Ben bi süredir emek harcadığım bir işten ayrıldım. çok stresliydi gece gunduz vardiyaları vardı.Cok fena yoruluyordum dengem bozuluyordu. Cildim çok fena bozulmuştu çok kötüydüm o dönem.Bir kız arkadasım var 15 yıllık . O bu durumumu biliyordu. onun iş yerine eleman alıcaklardı. Bi sure kadar bekledim ondan haber gelmedi. Sonra ben aradım o yogunlugun arasında dedim noldu vs ışte o lmucak vazgeçmiş adam dedi ..Bende bugun yarın ayrılıcam işten dedim napcağımı bilmiyorum çok kötüyüm dedim. Sonrasında telefonda tatile gideceğini söyledi bende iyi tatiller dedim kapattım teli. Sonrasında da msj yazdım keşke haber verseydin öğrenmişsin bende senden bi umutla haber bekliyordum dedim. ıyi ki aramışım yazdım msjıma.Tabi hemen alınmış bu duruma bile ki ne halde olduğumu biliyordu.Hep o alınma hakkını kendinde buluyor zaten. Ben işten ayrıldım işte 3 hafta aramadı beni, sonrasında msj attım nasılsın diye? Eger beni merak edersen dedim cevap veririm bende.

Msnde gördum bana yazdı ama hala eski konuyu açıp duruyor üzerime geliyor. Bende uzatmayalım dedim büyütülecek birşey değil hep alttan almama ragmen hala bi nasılsın naptın durumu nasıl oldun demedi. Üstelik ne dedi biliyor musunuz? Ben tatile gitmeden önce iyi tatiller bile demedin dedi ki ben ne halde oldugumu söylüyorum o bana iyi tatillerde demedin diyor yaaa... Ki dedim arkadaşlar.En yakın kardeşim dediğim insan bile böyle yaptı. Ki dedim ya hep alınma hakkını o buluyordu kendinde.Bende alınmış olamazmıyım ki o halde. Bunun dışında ablam var başka bi şehirde. Annem oonun yanına gitti torununa bakmak için. O süre de ben çalışıyordum. Benim iten ayrıldığımı annem söylemiş. O süre içinde yani annemin 2 aylık orda kalma süresi içerisinde bir kere bile aramadı. naptın iyi misin işten ayrılmışsın vs ki o da durumlarımı biliyordu. Bende bu durumu anneme söledim döndükten sonra işte ben bi aramasını beklerdim dedim. Annem destek oldu bana ama O da benim bu söylediğime karşılık ne dese begenirsiniz işte hem oruçlu , hem çalışıyor, hem cocuk bakıyor ( ki annem yanındaydı o süre içinde) öyle alındım gücendim ki bu lafına. Erkek arkadasım var çok uzun süredir , sağolsun o hep yanımda. Ama onun kafasını da şişirmek istemiyorum. ışsiz kalmak çok zor gerçekten. Kimse durup dururken işini bırakmaz ama kötu zamanlarımda yanımda olmasını isterdim arkadaşımın. Ben hep onun yanında oldu işsiz zamanlarında dost oldum. O ise kendi kötu zamanlarında benimle oluyormuş, benim kötu zamanlarımda değil..

Son düzenleyen: Moderatör:
cnmmm noldu yaaa...ama kızda haklı hassas biriyse bazı negatiflikleri kaldıramaz.belkide onun için kaldırdı yazıyı.

Evet cnm hassastım dün çok. Bazen kötu hissediyorum kendimi. Hassaslaşıyorum çok fazla kaldıramıyorum vefasızlığı. Onca emekle oluşturulan bir arkadaşlığın böyle eften püften sebeplerden ki alttan almama ragmen böylesine umursamaz bi hale dönüşmesine çok üzülüyorum. Az değil ya ta ortaokul 1 den beridir kardeşim gibiydi. İnanamıyorum bu umursamazlıklara.

hepsi üst üste gelmiş biraz da o yüzden yalnız kaldığınızı düşünmüşsünüz sanırım.
haklısınız o arkadaşınızı slmekte. benim de 5 senelik çok yakın bir arkadaşım vardı. farklı şehirlerde okumamamıza rağmen onun olduğu şehre gelicem diye hbr verdim. okuluna kadar gittim ama gelmedi diğer arkadaşlarını bırakıp benim yanıma :KK43:
ben de onu çıkardım hayatımdan.
bence siz bir özür bekleyin, dilemezse de o kaybeder..

bi zamanlar bizde ayrı şehirlerde okuyorduk onunla. Onun yanına gitmek istemiştim bi sürü iş çıkardı yanına gitmemem için. ev arkadasını bahane etti. Neler varda ben de hep affettim. düzelmişti aramız ama yine aynı şeyler aynı alınganlıklar. Ben onu tamamen siliyorum hayatımdan artık yavas yavas buna karar vermeye başladım cnm:1no2:

X