Doğum sonrası karın için korse nasıl olmalı ?

papatyalim

uğur böceğim kollarımda
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
1.015
15
anne adayları ve tecrübeli anneler, ben korse alacağım daha önce hiç kullanmadım yani sağlıklı birşey olsun istiyorum çoğu korseler kan dolaşımını engelliyor neler önerirsiniz veya resim ekleyebilirseniz fikir edinmiş oluruz modelleri hakkında...teşekkürler opuyorumnanaktan

Ben sezeryan oldum 1 ay sonra NBB nin 40 beden korsesini biraz kullandım sonra daha kaliteli başka bir korse daha aldım ama markasını unuttum.Korse sürekli giymek çok sıkıcı ben fazla kullanamadım

arkadaşlar benım ıkı çocuk doğrmama rağmen hiç göbeyım yoktu bunda ne olur bılemem.ama ıkıncı çocuğumda korse kullandım yanlız o korseyı çok çoooook aradım tam goğus altınden başlayıp nerdeyse dize kadar hem karın hem mıde hem basen hepsını toparladı markasını hatırlıyamıyorum ıstersenız sorarım ama en kuçuk bedenı 38 dı onu gıydım 1 ay gıbı sonra zaten buyuk geldı eltıme verdım .yıne öyle bışey alacam sizede tavsıye ederım.

12055-2.jpg

karın ve popo toparlayıcı bişey aldım ben. Markası ten. kan dolaşımımı fazla etkilemesin diye paçalı istemedim. Ama tabi henüz tecrübem yok :))
a.s.

lalin tawsiyesiyle medicallerde satılan korselerden alıcimm..bedeni yoktu da bekliyorum..

12055-2.jpg

karın ve popo toparlayıcı bişey aldım ben. Markası ten. kan dolaşımımı fazla etkilemesin diye paçalı istemedim. Ama tabi henüz tecrübem yok :))
a.s.

ben sadece bel kismini tutan korse kullanacagim , bel popo olanlarin kullanisli olacagini düsünmüyorum birde alttan kilot slip vs pratik olmayacaktir pek :uhm:

Ben topshop'un sitesinden slim'n lift marka korse aldım. Göğüs altından dize kadar geliyor, kalıpları çok dar olduğundan önce gelen M bedeni geri gönderip L aldım. Aynı pakette hem siyah hem ten rengi 2 adet gönderiyorlar. Bambu ağacının liflerinden olduğu için çok esnek ve hava geçirgenmiş, hiç terletmiyormuş, muş, muş. Bakalım deneyince göreceğim.Umarım doğumdan sonra girebilirim içine. Şu an için çoooooook uzak bir hedef gibi!!
72926_snl_big.JPG

Son düzenleme:
Slim N Lift bendede var cok önceden almistim ama onu sürekli giyemem ben cok daraliyorum onun icinde. Ondan bu kisa korseyi aldim. Benim aldigim özel dogum sonrasi icin mis.

Ben topshop'un sitesinden slim'n lift marka korse aldım. Göğüs altından dize kadar geliyor, kalıpları çok dar olduğundan önce gelen M bedeni geri gönderip L aldım. Aynı pakette hem siyah hem ten rengi 2 adet gönderiyorlar. Bambu ağacının liflerinden olduğu için çok esnek ve hava geçirgenmiş, hiç terletmiyormuş, muş, muş. Bakalım deneyince göreceğim.Umarım doğumdan sonra girebilirim içine. Şu an için çoooooook uzak bir hedef gibi!!
72926_snl_big.JPG

canım bu ürünü ne kadar aldın?

fiyatını yazabilirmisin umarım memnun kalırsın bende almayı düşünüyordumda...

2adet korse 139TL. ama direkt tavsiye edemiyorum. Zira bu haldeyken deneyebilmem mümkün değil. Dediğim gibi kalıplar ÇOK DAR.

çok saolun kızlar zahemt edip resimde eklemişsiniz cok memnun kaldım artık benimde bi fikrim var korseler hakkında...alışverişe çıktığımda daha dikkatli bakacağım...opuyorumnanaktan

medikalde abdominal korse var çok faydalı oldğunu gördüm bütün medikallerde varmış kızlar göbek möbek kalmıyor

benim dayım korse firmasında çalışıyor menteş korse adamların doğum sonrası için pataentli özel bi korseleri var dı bana dayım yollamıştı 40 beden yolladı sıkıntıdan bir iki giydim giyemedim daha...ama doktora ssorduğumda bana pek önermemişti. benim karnımın doğumdan önceki halinden pek farkı ypk açıkçası. eskidende hafif göbeğim vardı yine var bi fark göremiyorum yani:))

bazilari korsa kullanmak iyi degil diyor bazilari karni topluyor diyor iki arada bir derede kaldim bir tanidigimda bana yünden korse verdi hamilelikten önce takiyordum belim sicak tutsun diye eyer olmazza dogumdan sonrada onu takarim zaten kisa da girdik sayilir, bakalim artik arastirmam lazim bu konuyu daha

merhaba arkadaslar normal doğumdan sonra korse kullanmanızda bir sakınca yok ben 2 yıl iç giyim firmasında çalıştım içgiyim üzerine eğitim aldım sezeryanda dkişleriniz geçmeden takmamak lağzım aldığınız korseler tam beden olmalı eğer sıkarsa kan dolaşımını yvaşlatır verahatsız eder.6 ay aynı korseyi kullandıktan snra bir beden ufak alınmalı ayrıca aldığınız koseler çok sıkı olmasın bagzılarında tel felan oluyo ya ole olmasın benden sölemesi yardımcı olduysam ne mutlu bana ve korseyı doğumdan sonra almanız daha iyi şuan bedenınz belli deil çünkü.....:teytey::hooray:a.s.

X