Erkeklerin klişe sözleri

Valla ben bişi yapmadım valla aldatmadım:eek:klava: (pis yalancı !)
Ayrıldık ama senden başkası yok hayatımda (taabbii canımmm ):eek:klava:

seni hak etmiyorum

senden sonra bir daha kimseyi sevmicem. ölene dek seni sevicem. (bunu diyen insan 2 ay sonra başkasıyla çıkmaya başlamıştı. el ele kol kola sokakta geziyolardı... laelaelaelaelae

Sorunlarım var travma geçiriyorum :bbo:
Bir de burdan öğrendiğim aile bahanesi var :roflol:

seni çok seviyorum ama ayrılmak sorundayı
neden ilerde anlaşmayız

benimkide arada bir nere rahat rahat girmek için resti çeker ve gider netten sıkılınca geri dönmeye çalışır

ben seni mutlu edemem senin daha iyi kısmetlerin olur.kaydirigubbakcemile2
sonumuz yok o yüzden...sositososito
seni seviyorum ama olmuyor işte bazı şeylerr kafamçokkarıştı

ayrılmak zorundayız neden yaşantılarımız ailelerimiz uymuyor
konuşurken iyi uyuyordu sonra uyamaz oldukötükedihüso

ben seni haketmiyorum daha iyilerine layıksın en nefret ettiğim kelime

klasik olarak da, sorun bende,olmuyor yapamıyorum bir ilişkiyi yürütemiyorum, (oysa herşeyin çok iyi gittiğini sanıyorsunuzdur ve harika günler geçiriyorsunuzdur adam yürümüyo olmuyo demektedir akannehir ) herzaman yanındayım ne zaman ihtiyacın olursa olsun hep yanındayım:bbo:

bi tanesi mesajlarıma aramalarıma cevap vermedi. bittiğini anlayıp üzerine gitmedim aradan 6 ay geçti.. tabi silmişim numarasını falan.. açtım.. konuştuk.. neden dedim cevap vermedin o zaman bana.. el-cevap: ÇOK KÖTÜ GÜNLER GEÇİYORDUM..:1shok: hadi ya dedim.. hiç haberim olmadı yani.. (birimiz dünyada diğerimiz uzaydaydık tabi arada kaç ışık yılı fark var)

bi tanesi çok geveze ve asabi olduğumu söyledi.. asabiliğim yüzünden benden korkmuş...kötükedihüso:eek:klava:

bi tanesiyle (lisedeydim o zaman) okul arası buluştuk konuşuyoruz. dedimki ya valla ben hiç rahat değilim. neden dedi. senle rahat değilim ayrılalım dedim.. (eski türk filmlerinden fırlayan karakterimiz coştu) sen benden ayrılamazsın önce ben ayrılıyorum...:roflol::roflol:

Son düzenleme:
bi tanesi mesajlarıma aramalarıma cevap vermedi. bittiğini anlayıp üzerine gitmedim aradan 6 ay geçti.. tabi silmişim numarasını falan.. açtım.. konuştuk.. neden dedim cevap vermedin o zaman bana.. el-cevap: ÇOK KÖTÜ GÜNLER GEÇİYORDUM..:1shok: l:

MANTIKSIZ ŞEY.:mymeka:

ilerde bana hak wericeksin iyiki ayrılmışız diceksin..
ha birde şu war; werilen sözler yalan olabilir ama hissedilen gerçektir..

ben sana layık değilim sen çok iyilerine layıksın seni mutlu edemiyorum mutlu olmak senin hakkın çok iisin gerçekten ama yapamıyorum ama hep yanındayım ne zaman başın sıkışırsa beni arayabilrsin püfff

Yontulmamış kırpık mı?...Muhahaha Allah'ım ne güldüm gece gece..mint..ne şeker şeysin sen ya..
Dur domates atmayı unuttum :tomato:

:roflol:at bacım domates kesmez zate şöle ayva falan tahrip gücü daha yüksek meyvalardan olsun mümkünse:jeyyar:
ayy bide o senin şekerliğin a.s.

bi tanesi mesajlarıma aramalarıma cevap vermedi. bittiğini anlayıp üzerine gitmedim aradan 6 ay geçti.. tabi silmişim numarasını falan.. açtım.. konuştuk.. neden dedim cevap vermedin o zaman bana.. el-cevap: ÇOK KÖTÜ GÜNLER GEÇİYORDUM..:1shok: hadi ya dedim.. hiç haberim olmadı yani.. (birimiz dünyada diğerimiz uzaydaydık tabi arada kaç ışık yılı fark var)

:

:emir_bebek:yaa ama altı ay anca bu oduncuk düşünecek , idrak edecek , vsvs en son arayıp konuşacak normal süreç bu zate lülülülülülü
Allahtan yerçekimi var dünya'da uzayda olsakk ooooo kafamçokkarıştı
adam bakınacak ayağı yere basacak yer boşluk hep boşluk
benim eski lale bayılırdı herhal bu duruma telefon çekmez uzayda aramzda kaç bin ışık yılı var gel gel bitmezdelikafaduldengamyoncuiremsu

X