Erkeklerin klişe sözleri

nilmil

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
2.356
3.962
34
arkadaşlar bilirsiniz erkekler özellikle ayrılık konuşmalarında duymaktan artık bıktığımız sözler sarfederler.sanki anne karnında ileride kullanmak üzere dnalarına kodlanmış bu gıcık ötesi sözleri sıralayalım mı?konu benden çıktığı için başlıyorum.SORUN SENDE DEĞİL BENDE ühü ühü...kötükedihüso

Sen çok harika bir kızsın ve benden daha iyilerine layıksın.. -tatlicadiarzu-

unutma seni hep sevicem..
seviyorum ama yapamıyorum bunalıyorum anla beni
valla aldatmadım ben seni yemin ederim hayatm:)))

seni üzmek istemiyorum.9 ay bitmiş daha önce aklın nerdeydi neyse.

sen çok iyi bir insansın ama ben kendimi bir ilişkiye hazır hissetmiyorum.
seni çok seviyorum ama sanırım ilişkimize ara versek iyi olucak.
herşey çok güzel gidiyor ama birazda arkdaşarıma zaman ayırmalıyım.
yanlış anlama sorun tamammen bende ben kimseye bağlanamıyorum.
biliyorum seni mutlu edemiyorum ben zaten senin mutlu olabileceğin biri değilim.
ayyy ne yalancılar değilmi:)

paramız yok paraya ıhtıyacımız var
ayrılmalıyız ıkımızın de parası yok

Sana layık değilim. Sen mükemmel birisin benden daha iyilerini hakediyorsun..
Ben sadece bu aralar iyi değilim. Sana zarar vermemek için seni üzmemek için böyle bir karar alıyorum.. Kalbimde yerin her zaman ayrı kalacak.. Bir ton fasa fiso.... Gerçi şimdiye kadar bunları kimse bana demedi ama etrafımdan duyumlarım arkadaşlarımın karşılaştıkları durumlar hep böyle olmuştur..

ileride seni benden daha fazla mutlu edicek bi erkek çıkacak karşına.. (Höh yani)

çocuk kandırıyorlar sanki pöfffffff.adam gibi artık bu ilişkiyi istemiyorum deseler ya.nerde onlarda o cesaret.

du bitane daha var ;

ben evlilik adamı değilim ama sen evlenilecek bi kızsın sana zarar vermemek için ayrılıyorum senden

sana yakışmıyourm.. seni sewiyorum hepte sewicem...seni üzmekten korkuyorum.... palawra hepsi yaaa

X