Erkeklerin en sevdigi sa rengi

Erkekler evlenecekleri zaman annesinin tarif ettiği kızları secerler. Yanında gezdirmek icin sarısın bakımlı kızları tek gecelik ilişkilerde ise halihazırdaki her turlu bayan ya da bayan rolu yapabilecek canlı cansızları ısterler. SİZ HANGİSİ OLMAK İSTERDİNİZ :asigim::asigim::teytey::teytey:

Doğal sarıysa yüzüde güzelse ehh tamam derimm..:1closedeyes:
Herkese de sarı saç yakışmıyor yanii bazılarınada kahve tonları hoş oluyor..:icecream:
Benim erkek arkadaşımda doğall rengimi beğeniyor..
Çünkü saçlarımla çok oynuyorum her rengi denedim sayılır.:dilcikar:
Her seferinde de kendi rengime dönüveriyorum yani..:jeyyar:

ben doğuştan siyah saçlıyım eşimde esmerleri seviyor..
ben bir daha dünyaya gelecek olsam yine aynı şekilde siyah saçlı ve esmer olarak gelmek isterdim..sarışın olmayı düşünmedim , kızıl saçlı yada toprak renklerini...
herkese her renk gitmez..Allah siyahı bana yakıştırmış bende memnunum

%27,52Kızıl
%26,95Sarı
%23,63Siyah
%11,10Kahverengi

anketlere gore erkekelerin kadınları daha sexy gosterdigine inandıgı sac rengi kızılmıs...
bencede oylekaydirigubbakcemile3
siz ne dersiniz

benim eşim kızıldan nefret ediyor arkadaşlar ben bayılıyorum mesela kızıl saçlı bir bayan gördüğümde eşim de güzelken kendini çirkinleştirmiş aslında hoş bayan şu şu renk daha çok yakışırdı diyor...yani kızıl diye diyede kızıl yapmayın..

erkekler sarı sever sarışın kadının havası bşka hçbişide yoktr..:) lamı cimi yok bununkaydirigubbakcemile2

benim e.arkadaşım da kızıl istiyo ya fisfisfis hiçte sevmem.. benim saçlarım kahve köpüğü üstü röfleli. bayılıyorum rengine..ama bende ona,sakal istemiyorum deyince her gün traş oluyo yazık..cildi tahriş olmuş canımın benim yüzünden. :gitme: ama gıkı çıkmıyo.bende boyatıcam mecbur :sm_confused:

eşim benim sarışın olmamı istemişti. çok beğendiğini sölemişti bu rengi ama ben açık karamel rengine boyattım onu çok beğendi sakın dönme bu saç sana çok yakışmış dedi opuyorumnanaktan Şeniz

tamamde bu hırs neden kafamçokkarıştı
benim erkek arkadasımda kızıl sever ama ben suan kızıl saclı degilim ama illa yok kızıllar kotu vesaire demiyorum... sen sarısın oldugun icin herkes sarısınları sevmek zorunda da degil sadece platin cok yapay duruyor ama koyu sarı renkler gayet hoş...

haayda. alttaki,yazımı dikkatli oku bakalım. ben demişmiyimşu renk saç kötü diye:1ninca:. zevkler göreceli demişimn. ve örnekler vermişim. buarada sarı değil,açık kumralım:))platinde herkeste yapay durmaz. taşıyana göre değişir .kızıl çok doğal bir renk o zaman. dünyada enaz bulunan saç rengi kızıldır. ve sarıdan daha az doğal kızıl saçlı, vardır... ve genelde kızıl saçlıların bu yüzden saçı boyalıdır. yani doğal değildir. ama ben kızıl ,sarı,,platin ,kumral,siyah ,kahve her rengi ayırım yapmadan yakışan her kadında beğenirim.

anlaşılmıştır umarım:nazar:

yok hayata gel antalyaya bütün türk erkekleri evleniyor o sarışın rus kızlarıyla hepsindede melez bir bebek kucaklarında... zaten,.saç rengini beğenmezse itici bulsalar zaten evlenmezler...
aslında,bu çok göreceli. bazı erkek arkadaşlarım sarı illaki derken,bazılarıda esmer ve koyusaç derdi... hatta bir arkadaşımın kocası ıilla sarı boya diye tutturmuştu kıza..
yani,kişiye ve zevklere göre değişiyor...

bak benim babam sarı severdi. ve annem platin saçlıydı...zevk meselesi bu...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tamamen zevk meselesi..
Kişinin yüzü gözü güzelse saçının rengide tamamlayıcı unsur oluyorsa
Erkeklerde onu beğenirler..
Sarı saç dikkat çeker sadece.. Herkese yakışmaz ama..

erkekler sarı saçı beğenir kim ne derse desin,
sarı saçlı bi bayanı arkadan gördüklerinde psikolojik olarak güzel bi bayan oldugunu düşünüyolar, yüzünü gördüğünde bazen hayal kırıklıgı yüzlerinden okunuyo gerçi =))
sarı saç kokoş bakımlı kadın demek onlar için.. çok düzmantık bu erkekler:eek:lmaz:

erkekler sarı saçı beğenir kim ne derse desin,
sarı saçlı bi bayanı arkadan gördüklerinde psikolojik olarak güzel bi bayan oldugunu düşünüyolar, yüzünü gördüğünde bazen hayal kırıklıgı yüzlerinden okunuyo gerçi =))
sarı saç kokoş bakımlı kadın demek onlar için.. çok düzmantık bu erkekler:eek:lmaz:

evet öyleler katılıyorum:eek:lmaz:vereliniortak

herzaman esmer heryer sarısın oldu esmer olmak ayrıcalık haline geldi :)

herzaman esmer heryer sarısın oldu esmer olmak ayrıcalık haline geldi :)

yani haklısın bencede.... sarışınlar kumrallar çoğaldı esmerler azaldı... ayrıca kişinin yüzüne gitmeli saç rengi... mesela beyaz tenlilere her saç rengi gider.. kumral, kızıl, siyah hepsi çok hoş durur ben hepsini denedimde bir siyahı denemedim aklım onda her an esmer olabilirim :lepi:

Yani kişiye göre değişiyor..ama kızıl kışkırtıcı bir renk..insanı cezbediyor..erkekler de cezbedilmeye dünden razı zati..

ben anket yaptım wallahi sordugum erkeklerin %90 ı esmer diyor :p sarısınlar cirkin anlamına gelmes bu tabi ama esmerlerin bir adım once oldugu kesin daha dogal durdugu icin tercihi erkekelrin belkide.. ben esmer degilim kumralım bu arada ama herzaman esmer derim

Erkekler sarı saçlı olmayı bakımlı olmak zannediyorlar... O yüzden dee bazen bi kız çirkin olsa bile onu güzel olarak görüyolar ya da en azından havalı...
neredeyse yedi yıldır sarışınım, sarının her tonunu denedim, açık tenli olduğumdan sanırım yakıştığını da düşünüyorum... ne zaman biri beni bir başkasına anlatmak istese " hani şu sarışın, diye başlayan cümleler kuruyolar... bence sarı saçın etkisi yadsınamaz bir gerçek...

etkisi var tabi dikkat cekiyor havalı gosteriyor ama sarısın olmadan kaynaklanıyor guzelliginden degil yani onu demek istiyorum ama esmer bir kız guselligiyle dikkat cekiyor

erkeklerin sarı saçı sevmediği cümlesini çok duyuyorum.ama gözlemlerim nedense tam tersi.
o yüzdenmi bütün erkekler platin sarısından koyu sarıya kadar sarının bütün saç tonlarıyla dolaşan, rus kızlarına o kadar tutkun.:nazar:.

Kesinlikle katiliyorum sana, sarisin hele bide Rus olunca tamam..

esmer kızlar genelde sevilir aslında sarıda çok sırıtmıyorsa güzel bazıları çok abartıyo ama bence hoş olmuo sarı bence adece yakışaan güzel kızıl da kişiyi olduğundan daha olgun gösterio erkekler bu yüzden hoşlanıo olabilir :ecrin_bebek:

yaa ben kızılım sarıya dönmek istiyorum dönmesem mi kızıl daha seksi hakkaten yaa bilmiyorumkismile

X