Erkeklerin en sevdigi sa rengi

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.155
9
44
%27,52Kızıl
%26,95Sarı
%23,63Siyah
%11,10Kahverengi

anketlere gore erkekelerin kadınları daha sexy gosterdigine inandıgı sac rengi kızılmıs...
bencede oylekaydirigubbakcemile3
siz ne dersiniz

bence erkekler doğal olan saç rengine hayrandırlar.ne kadar erkek arkadaşım varsa bunu hep söyler ,eşimde dahil...ama beyazlar varsa kendi renginde boyatmak sonuç olur belki.hele ki zorla sarışın olmak nadir olarak beğenen vardır ama erkekler için çok yapay ve sıradan.bunu ben değil benim çevremdeki erkekler söylüyorrrr :nazar:

dogal sarı tonlar hoşda platin sarısı hiç hoş degil

Kızıl saç,yakışan kadını harika gösteren bir renk
Benimde favorim kızıl saçtır :1rolleyes:

bende seviyorum 6 sene oyle kızıl kızıl dolastım ama cok akıyo ya bas edilmiyo

bana sarı erkekleri daha çeker gibi geliyordu.
kızıl tutkusunu bu kadar bilmiyordum.
not:sarışınım ondan olabilir:)

doğal renkler.
erkekler sarı saçtan nefret edıyor.ama kızılda yakışan kadınlarda süper durduğunu söylüyorlar.

erkekler sarı sacı artık eskısı kadar begemıyormus,
kızıl sacı da gecıcı bır renk gıbı goruyorum ben.

erkeklerin sarı saçı sevmediği cümlesini çok duyuyorum.ama gözlemlerim nedense tam tersi.
o yüzdenmi bütün erkekler platin sarısından koyu sarıya kadar sarının bütün saç tonlarıyla dolaşan, rus kızlarına o kadar tutkun.:nazar:.

Ohooo erkeklerin zevklerine göre saç rengimizle mi oynucaz?:umursamaz:
Tamam kızıl saçlıyım ama tamamen kendi zevkim..zemuszemus

o yüzdenmi bütün erkekler platin sarısından koyu sarıya kadar sarının bütün saç tonlarıyla dolaşan, rus kızlarına o kadar tutkun

canım tutkunlar ilişki yaşıyorlar vede sonra önlerine bakıyorlar.kusura bakma ama evet erkekler dışarıdaki bayanların bakımlı,ilgi çekici olmasına bakıyorlar ama sadece bakıyorlar yanlarındaki insan aynısını yapmaya kalkarsa kıyamet kopuyor.bunu sende çok iyi biliyorsun.ayrıca erkeklerın rus kadınlara bakması saç renginden değil vücutları çok güzel olduğu için.rus olupta her sarı saçı olan bayanada bakmıyorlar vücutları güzel değilse buda bir gerçek.

o yüzdenmi bütün erkekler platin sarısından koyu sarıya kadar sarının bütün saç tonlarıyla dolaşan, rus kızlarına o kadar tutkun

canım tutkunlar ilişki yaşıyorlar vede sonra önlerine bakıyorlar.kusura bakma ama evet erkekler dışarıdaki bayanların bakımlı,ilgi çekici olmasına bakıyorlar ama sadece bakıyorlar yanlarındaki insan aynısını yapmaya kalkarsa kıyamet kopuyor.bunu sende çok iyi biliyorsun.ayrıca erkeklerın rus kadınlara bakması saç renginden değil vücutları çok güzel olduğu için.rus olupta her sarı saçı olan bayanada bakmıyorlar vücutları güzel değilse buda bir gerçek.

yok hayata gel antalyaya bütün türk erkekleri evleniyor o sarışın rus kızlarıyla hepsindede melez bir bebek kucaklarında... zaten,.saç rengini beğenmezse itici bulsalar zaten evlenmezler...
aslında buçok göreceli. bazı erkek arkadaşlarım sarı illaki derken,bazılarıda esmer ve koyusaç derdi... hatta bir arkadaşımın kocası ıilla sarı boya diye tutturmuştu kıza..
yani kişiye ve zevklere göre değişiyor...
bak benim babam sarı severdi. ve annem platin saçlıydı...zevk meselesi bu...

üzgünüm erkekler "hayatta bana yakışmayacak tek renk kızıl" derim...

bence kızıl yakışana yakışıyor yakışmayanda igrenç duruyor.........erkeklerde mevzu kadın olunca daha dikkatli oluyorlar..........
pek kızılıda sevdiklerini sanmıyorum.........böylede bişey duymadım.......
esmer koyu renk yada sarı saç renginden hoşlandıkları bir gerçek.......
ikisi arasında bir seçim yaparsamda sarı renk saçlardır diyorum........ya dogal renk hoş oluyor........dikkat çeken sarı renkten uzak duruyorlar........
dogal olsun sarı olsun benim olsun diyorlar sanırım........öyle gibi geliyor bana......

kızıl saç yeni yeni moda oldu...
bana göre sarı saç daha çekici görülüyor...ki özellikle bizim ülkemizde böyle...çünkü çoğunluk koyu renk saçlı olduğundan...
ama bi almanyada siyah saçlı veya kahverengi saçlı bi kişi daha çok ilgi çeker...
yani tamamen göreceli bir durum...sositososito

ayrıca da saç rengimi bi herife göre ayarlamam asla kaydirigubbakcemile3

erkeklerden çok siz sarı saça takmış durumdasınız nedir bu kadınlardaki sarı saç çekemezliği anlamıyorum bırakın isteyen istediği renge boyatsın

aynen katılıyorum :1closedeyes:
diğer erkekler beni ilgilendirmez de
ben de erkekim de sarı beğeniyo beni onun için sarışınım

Son düzenleme:
bende sarı denemiştim benım herıf rusyaya iş yaptığı için rus kadınlarından bıkmış heraldeki kıyametleri kopartmıştı tekrar kahverengı tonuna dönmüştüm.

bence karamel ve kızıl tonları olabilir ama benimki kumral yani benim hastamopuyorumnanaktan

X