Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Silisyum 44 dökülen saçları yeniden çıkarıyorrr denedim sizde deneyinn:)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

26lilyum35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
250
3
SİLİSYUM 44 eczanelerde satılıyor kızlar ,gerçekten çok etkili.her gece saç diplerine düzenli masaj yaparak kullanın.gerçekten saçlarım yerine geldi.şiddetle tavsiye ediyorum.nettende araştırabilirsiniz.:lepi:

ne kadardır kullanıyorsun cnm acaba.bende de cok dokulme var ozelıkle bı haftadır.olmadı bende denerım.neler gozlemledıgınıde yazarsan sevınırım cnm..ayrıca kullanımı her gece mı,gun asırımı???

doğumdan sonra müthiş bir dökülme oldu.kel kalacağımdan korktum.arkadaşıma seneler önce dr.u tavsiye etmiş.bende kullandım.her gece saç diplerine masaj yapıyorsun.yeni saçlar çıktı.ben iki şişe kullandım yetti.(küçük olduğu için)hatta saçlarımın yeniden çıktığını görünce kayınvalidemde aldı.ondada sonuç iyiydi.:nazar:

şimdi bunu araştırırken bir sitede dr arkadaş silisyumun içine rogaine losyon katarsanız daha etkili olur demiş.bu silisyum kaç para ve dr zayıyor mu acaba? bende rogaine yi araştıracağım biraz daha

X