Siz de arkadanz tarafndan kskanldnz m?

senora24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2009
49
0
2 yıldır aynı işyerinde çalıştığım arkadaşımla bundan 1 ay önce küstük. hemde çok kötü bi şekilde. 2 yıldır aynı odada çalışıyorduk. neyse ofisimiz büyüdü yerimiz farklı tarafa taşındı. taşınma sırasında ben izindeydim döndüğümde benim masama oturmuş tel.dahililerine kadar herşeyini taşımış benim masama nedenide benim masamın cam tarafına gelmesi bunu da hiç sölemedi geldiğimde doğal olarak sinirlendim. tekrar yerime geçmek isteyince benle küstü ben de böle bişey için benlen küseceksen ben hayli hayli küserim dedim.biz çok samimiydik bide. bizimle beraber çalışan bi bayan vardı normalde biz onu sevmezdik.hele bu bahsettiğim arkadaşım 24 saat onu konuşurdu ondan nefret ediyorum falan diye. şimdi benle küstü diye onunla kanka oldu. böle yapmacık samimiyetler falan çok itici.düşünün o kızla benim bi problemim olmamasına rağmen o kızda benimle konuşmuyo sırf onun yüzünden. çok kinli bu kız ya sırf ben yalnız kalim diye iş yerindeki kızları örgütlüyor. bu konuda kim haklı kim haksız arkadaşlar bu arada kendi savunmasıda şu sen hep güzel yerdemi oturacaksın sen paşa torunumusun diyo bana. güzel yer dediği şu diğer odadayken benim masam kapıya bakıyordu ekranım görünmüyordu int.rahat giriyordum kendi ekranı görünüyordu o yüzden o giremiyordu. o daha bu işe girmeden benim yerim orasıydı zaten.birazda kıskançlık var sorunlu bi insan kendi arkadaşı hamile kaldı diye deprasyona giren biri. kocası çocuk istemiyorda
ara ara beni kıskandığını fark ediyordum ama hep saflığa vuruyordum bi arada çalışıyoruz diye

bende sız sız olun..
bırakın ak yuzu kara yuzu cıkar ortaya o kısının..
ama suda varkı cocuk degılsınızkı kusuyosunuz..

Bence hiç üzülmeyin küslük oldu diye çünkü böyle kıskanç fesat insanlardan zarardan başka bişey gelmez :1no2: Yaptığı kötülükler kendi ayağına dolanır sengözlerimebaksanab İş yerindede varsın örgütlesin milleti insanlarda onun dedikodularından sıkılıp ne kadar fesat biri olduğunu anlayacaklardır zaten... Hem onlar başkalarının lafına bakıp sizi dışlıycaklar mı? Kendi arkadaşlarını kendileri seçemeyen insanlar mı?

heyyy Allahım kaç yaşında insanlarsınız küsüyor birde etrafımı ayartıyor arkadaşın
Bırak muhattap olma hiç
Seviyesine bile inmeeee
sana ilerde yarardan çok zararı olur böyle kişilerin birde

yaaa doğruyu sölemek gerekirse aranızın bozulmasına pek üzülmedim eğer nallettığınız tipte biriyse bu kişiyle arkadaş olunmaz enazından ben olmam ilerde daha farklı sorunlara neden olabilirdi dert etmeyin yaaa size arkadaş mı yok:teselli:

Aklıma Birileri Geldiii..!!!!!!!

Ne illet şey bu kıskançlık ya
sanki 10 yaşında çocuklarsınız..
Bu tip biriyle zaten dost falan olunmaz
Salla gitsin sende.

var öyle önce arkasından konuşup sonra canciğer olan insanlar.
anlamıyorum zaten o kadar konuştuktan sonra nasıl bakılır insanın yüzüne, hayret..
durduk yere kıskançlıklar falan..
ne kadar çocukça..

boşverin uzak durun..
hazımsız oluyor böyle kişiler nedense..

Hayatımda kimseyi kıskanmadım,kızdığım insanlara bir daha dönüp bakmadım.
Bence zaten küsmek çocukça bir şey,ama küstüm oynamıyorum diyen birine de noolur küsme diyemezsiniz haliyle..
O yüzden problemli kişiliği olan insanların sana küsmesine kafayı takacağına,derin bir nefes al,çok daha çirkinleşmeden olaylar, bağlantınız kopmuş diye şükret..
Çünkü haris insanlar,ihtiraslarıyla yakıp kavururlar çevrelerini,çıkar ilşkileri kurarlar sadece ya da sensin diyenlerle arkadaş olurlar.Ama bir insan nereye kadar sensin der,o da ayrı.
Dikkat et bu arkadaşına..
Yakında çevresinde kimse kalmaz,sürekli uzaklaşır insanlar ondan..Gelip de özür dilemeye kalkarsa senden,bil ki yalnızlığındandır..:nazar:
Yoksa adam olmaz bu tipler,huyları kurusun..

en son ilkokul 4. sınıftayken benzer bişey gelmişti başıma :)))

Arkadaşınız saçmalamış, ama yapacak bir şey yok. Görmezlikten gelin, ama kendizi ezdirmeyin de. Aslında kendine zarar veriyor böyle yaparak.

ayyy..tüylerim diken diken oldu..
ben eski işyerimde böyle biriyle tam 3 sene kocaman 3 sene çalıştım..

sonra baktıki benim cidden salladığım yok;genel müdürü ayarlayarak yani sevgili yaparak kendine,aklı sıra hınç aldı benden..
sanki 3 yıldır tanıyamamıştı beni aynı yerde çalıştığımız halde..ben biri söylerse bir şeyleri görürüm söylemezse görmem..dikkatli değilimdir yani.

bence sende çok takma takılma.:teselli:

benimde vardı cook eskiden böyle bir arızalı iş arkadaşım . üstüne bir de ev arkadasıydık. çıkacak baska bir ev ve arkadas olmadığı içinde mecburduk birbirimize. salak karı çok şey attı tuttu hakkımda..herkesi doldurdu bana karsı... uzun süre bu böyle sürdü.ama kendimi işime verdi o aralar.. tabii 1,2 can dostumun da desteğiyle geçti gitti o günler...
sonra o, bana karsı doldurduğu insanlar yavaş yavaş bana döndüler ve benim ne kadar haklı ,olgun olduğumu da söylediler bana :)
bence yapabileceğin en iyi şey : kesinlikle taktığını,üzüldüğünü belli etmemek ve iş yerinde ne olursa olsun o kişinin arkasından konuşmamak...
sadece işinle ilgilen,neşeni sakın bozma...
bir insana verilebilecek en iyi ceza onu yok saymaktır...tecrübeyle sabittir..

2 yıldır aynı işyerinde çalıştığım arkadaşımla bundan 1 ay önce küstük. hemde çok kötü bi şekilde. 2 yıldır aynı odada çalışıyorduk. neyse ofisimiz büyüdü yerimiz farklı tarafa taşındı. taşınma sırasında ben izindeydim döndüğümde benim masama oturmuş tel.dahililerine kadar herşeyini taşımış benim masama nedenide benim masamın cam tarafına gelmesi bunu da hiç sölemedi geldiğimde doğal olarak sinirlendim. tekrar yerime geçmek isteyince benle küstü ben de böle bişey için benlen küseceksen ben hayli hayli küserim dedim.biz çok samimiydik bide. bizimle beraber çalışan bi bayan vardı normalde biz onu sevmezdik.hele bu bahsettiğim arkadaşım 24 saat onu konuşurdu ondan nefret ediyorum falan diye. şimdi benle küstü diye onunla kanka oldu. böle yapmacık samimiyetler falan çok itici.düşünün o kızla benim bi problemim olmamasına rağmen o kızda benimle konuşmuyo sırf onun yüzünden. çok kinli bu kız ya sırf ben yalnız kalim diye iş yerindeki kızları örgütlüyor. bu konuda kim haklı kim haksız arkadaşlar bu arada kendi savunmasıda şu sen hep güzel yerdemi oturacaksın sen paşa torunumusun diyo bana. güzel yer dediği şu diğer odadayken benim masam kapıya bakıyordu ekranım görünmüyordu int.rahat giriyordum kendi ekranı görünüyordu o yüzden o giremiyordu. o daha bu işe girmeden benim yerim orasıydı zaten.birazda kıskançlık var sorunlu bi insan kendi arkadaşı hamile kaldı diye deprasyona giren biri. kocası çocuk istemiyorda
ara ara beni kıskandığını fark ediyordum ama hep saflığa vuruyordum bi arada çalışıyoruz diye

Pardon ben birşeyi anlayamadım... Madem odanız değişti başka bir yere taşındı ve büyüdü. NAsıl sizin masanıza yerleşebilir ki???
Oda değişmiş. Başka biryere taşınmış.. O da, bu değişiklikler sırasında orada olmanın avantajını kullanarak istediği yere yerleşmiş... Odanın yeri değişmişse nasıl sizin masanıza yerleştiğini gerçekten anlayamadım....
Haa diğer davranışlarda haksız ama ben bu sizin masanızı kapma olayını cidden anlayamadım....

canım ben çok iyi bilirim böyle insanları
sahte gülücüklerin ardında hep bir fesatlıkları vardır onların
kuyu kazarlar
konuşmamak,küs kalmak senin karına
biraz sabret,,,ilgilenme(diyeceğim ama)
çok canını sıkarsada kavga çıkarki seni ezemeyeceğini anlasın
kaydirigubbakcemile

canım iş ortamında kıskançlıklar çok oluyor ama eyer gerçek dostsa kıskançlık diye bişey olamaz yani benim açıdan böle olmadı ben dostumu kıskanmam ona laf gelsin istemem senin arkadaşında bir problem var galiba yada o gerçek dost deil arkadaşlını gözden geçir derim ve kurnaz oldunu bilsin seni ezmeye kalkmasın :eek:lmaz::eek:klava:

Arkadaşınız çok çocukça davranıyor, şu yazdıklarınızı okuyunca ilkokul talebelerinin zıtlaşması gibi geldi, bence arkadaşınızı kenara çekip konuşun çok çocukca davrandığını belirtin, size söylemeden yerinize geçmesi, kızdığınız için küsmesi, başkaları ile aranızı açmaya çalışması hepsini dökün ortaya, yaptığı çocukça davranışları anlarsa ne ala anlamazsa demek hiç samimi değilmiş size karşı

Valla canım ashemez arkadaşıma katılıyorum. Psikoloji dersleri alan biri olarak bence biraz da çuvaldızı kendimize batırmalıyız. Siz de o arkadaşınızı gerçekten sevseydiniz "aa canım lafı mı olur geç biraz da sen otur deyip"böyle küçücük bi meseleyi büyümeden kapatabilirdiniz.Demek ki siz de sevmiyodunuz arkadaşınızı içten içe. Dostluk fedakarlık ve özveri ister. Bence siz bi kere daha düşünün, dostluklar kolay kurulmuyo bu zamanda... Mutlu kalın :)

Bende kıskanç fesat biri yüzünden işimden oldum..
O kişi mühendisti bende sekreterdim
Her iş yerinde muhakkak oluyo böyle kişiler takmamakta elde değil insanın canı sıkılıyo gerçekten:teselli:
Canım birde hiç kimseyle çok fazla içli dışlı olmayacaksın :umursamaz:

X