ikiz anneleri kasıklarda agrı belde agrı hiseden varmı acil

inci 26

ALLAHIM bebeklerimi koru
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
187
1
3 günden beri agrım olmaya başladı kasıklarım belim çok agrıyo bide rahim agrı vuruyo ara ara sanki bıçak saplanıyo gibi dün çapaya gitim alttanda muane etiler açılma yok dediler ama aynı agrıyı hiseden varmı yardım

3 günden beri agrım olmaya başladı kasıklarım belim çok agrıyo bide rahim agrı vuruyo ara ara sanki bıçak saplanıyo gibi dün çapaya gitim alttanda muane etiler açılma yok dediler ama aynı agrıyı hiseden varmı yardım
canım nst ye soktular mı. bazen açılma olmasada rahim kasılmaları olabilşyor..

yok canım sokmadılar nst ye göbegime baktı doktor yatar şekilde göbegin yumuşak dedi dogum şancın kasılman olsa sertleşir dedi ve gönderdi

canım bu konu hakkında pek bilgim yok ama bolbol yat tehlikeli hareketler yapma Allah korusun seni de bebişlerini de ...

tatlım geçmiş olsun bende yeni anneyim senin haftadan bendede oluyordu bu arılar

bıçak saplanması ikasık ve bel ağrısı genişleyen rahimden ileri geliyor ikiz gebelik ne olursa olsun

riskli gebelik sen yat dinlen ,,,,doktorun dediği gibi karnında taşlaşma gibi sertlik yani göbek deliğinin 5 parmak yukarısı tam ortası sertleşirse kasılma oluyordur..........

slm benim de yalnızca sağ kasığımda ağrı oluyor, alt kasıığımda ama yukarıda değil bi de arada sümüğümsü hafif sarı bir akıntı geliyo dr muayenede sordum önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum dedi,
Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin inşallah hepimize,:emir_bebek::emir_bebek: sağlıklı bebeklerimizi kucağımıza alırız

X