Doğuma Hazırlık bu ürünlerde hangi marka önerirsiniz?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
E

EU2

Ziyaretçi
1)tırnak makası
2)tarak,fırça
3)göğüs pedi
göğüs temizleme mendili
göğüs kremi
göğüs ucu

önerilerinizi bekliyorum kızlar

1- tırnak makası: chicco, koruma kılıflı ve ucu kıvrık olandan
2- tarak, fırça: chicco (konak tarağı alınacaksa yine chiccoyu önerebilirim)
3- göğüs ile ilgili kısımda çok önerim yok ne yazık ki, çok az emzirebildim oğlumu...

1- tırnak makası: chicco, koruma kılıflı ve ucu kıvrık olandan
2- tarak, fırça: chicco (konak tarağı alınacaksa yine chiccoyu önerebilirim)
3- göğüs ile ilgili kısımda çok önerim yok ne yazık ki, çok az emzirebildim oğlumu...
aslında benim için tırnak makası çok önemliydi önemli kısmını cevapladın yani teşeşkkür ederim:)cnm birde bu tırnak makasının ilk açıldığında hijyenini nasıl sağladın?

1)tırnak makası
2)tarak,fırça
3)göğüs pedi
göğüs temizleme mendili
göğüs kremi
göğüs ucu

tırnak makasını bebe dor'dan aldım.tutma aparatı olduğu için(elinden kesinlikle kayma ihtimali yok),tarak ve fırçasını chıcco'dan aldım(konak engelleyici özelliği olduğu için),burun aspiratörünü bebe dor'dan adım..ayrıca biberon temizleme fırçası da aldım ikili onu da bebe dor'dan....göğüs pedi'ni tavsiye üzerine chıccodan aldım.gögüs ucu ve göğüs kremi olarak lansiloh aldım.şimdiden de kullanmaya başladım.(doktor tavsiyesi)...göğüs temizleme mendili olarak ta johnson'un yeni doğan bebeklere çıkardığı temizleme mendillerinden aldım.. ( kampanyası vardı 8 adet aldım:)

tırnak makası bebedorun ki güzel. gögüs pedide nuk.
We diye bir marka var göğüs pedinde kesinlikle almayın çok berbat bişey. Nuk un eşyalarından şaşmayın hem kaliteli hemde hesaplı.

tırnak makasını bebe dor'dan aldım.tutma aparatı olduğu için(elinden kesinlikle kayma ihtimali yok),tarak ve fırçasını chıcco'dan aldım(konak engelleyici özelliği olduğu için),burun aspiratörünü bebe dor'dan adım..ayrıca biberon temizleme fırçası da aldım ikili onu da bebe dor'dan....göğüs pedi'ni tavsiye üzerine chıccodan aldım.gögüs ucu ve göğüs kremi olarak lansiloh aldım.şimdiden de kullanmaya başladım.(doktor tavsiyesi)...göğüs temizleme mendili olarak ta johnson'un yeni doğan bebeklere çıkardığı temizleme mendillerinden aldım.. ( kampanyası vardı 8 adet aldım:)
teşekkür ederim cnm göğüs kremine neden doğumdan önce başlanıyormuş birde kaç haftalıksın?

tırnak makası bebedorun ki güzel. gögüs pedide nuk.
We diye bir marka var göğüs pedinde kesinlikle almayın çok berbat bişey. Nuk un eşyalarından şaşmayın hem kaliteli hemde hesaplı.
we nin hiç bir ürürnünü almadım hiç duymadığım için almayı hiç düşünmemiştim zaten dediğin gibi bebedor ve nuk çok övülüyo ama böle her ürün için ayrı marka olunca sinir oluyom ben:)istiyorumki herşey tek marka olsun sizdede varmı böle bi takıntı yoksa tuhaf olan tek benmiyim:)neyse cnm teşekkür ederim ...

we nin hiç bir ürürnünü almadım hiç duymadığım için almayı hiç düşünmemiştim zaten dediğin gibi bebedor ve nuk çok övülüyo ama böle her ürün için ayrı marka olunca sinir oluyom ben:)istiyorumki herşey tek marka olsun sizdede varmı böle bi takıntı yoksa tuhaf olan tek benmiyim:)neyse cnm teşekkür ederim ...

Hiç düşünmedim aynı marka olsun diyedelikafadulden
Bakım setininıvea aldım bir tek o takım sırnaşık şey diğerleri her markadan var.

kızlar bende sevi bebenin bakım setini gördüm internet sitelerinde, ateş ölçerinden, tırnak makasından, fırçasından,burun aspiratörüne kadar herşey var içinde. bu seti kullanan ve öneren var mı acep ?:eek:

1)tırnak makası
2)tarak,fırça
3)göğüs pedi
göğüs temizleme mendili
göğüs kremi
göğüs ucu

1)tırnak makası : NUK
2)tarak,fırça : NUK
3)göğüs pedi : LANSINOH
4) göğüs temizleme mendili :CHICCO
5)göğüs kremi : LANSINOH
6)göğüs ucu : KULLANMADIM. AMA GOGUS KORUYUCU : CHICCO.

1)tırnak makası : NUK
2)tarak,fırça : NUK
3)göğüs pedi : LANSINOH
4) göğüs temizleme mendili :CHICCO
5)göğüs kremi : LANSINOH
6)göğüs ucu : KULLANMADIM. AMA GOGUS KORUYUCU : CHICCO.
cnm teşekkür ederim...

1)tırnak makası: bebedor
2)tarak,fırça:nuk
3)göğüs pedi:cihhicco
göğüs temizleme mendili:kullanmadım
göğüs kremi:medela purelan
göğüs ucu:kullanmadım

kızlar bende sevi bebenin bakım setini gördüm internet sitelerinde, ateş ölçerinden, tırnak makasından, fırçasından,burun aspiratörüne kadar herşey var içinde. bu seti kullanan ve öneren var mı acep ?:eek:

merhaba arkadaşım almıştı sevi bebenin setinden bende onda gördüm allahtan görmüşüm yoksa bende alacaktım berbat bişey bence çok kalitesiz plastik gibi
bence hepsini tek tek al ayrıca tırnak makası ve saç fırçasında chıcco kullanıyorum ben gayet güzel

aslında benim için tırnak makası çok önemliydi önemli kısmını cevapladın yani teşeşkkür ederim:)cnm birde bu tırnak makasının ilk açıldığında hijyenini nasıl sağladın?

Canım ben her kullanımdan sonra kolonyalı pamukla ve ıslak mendille siliyorum. İlk aldığımda da yine kolonyalı pamukla ardından ıslak mendiliyle silmiştim. İlk başta ben de bebedor aldım, aslında chicco ile bir farkları yok güvenlik olarak, sadece chicconun koruma kılıfı olduğu için tercih ettim.

tırnak makası chicco kesinlikle göğüs kremide kesinlikle ve kesinlikle lanshion emzirdiğinde silmene gerek yok göğüs pedi aventi tavsiye ederim arkadaşım

teşekkür ederim cnm göğüs kremine neden doğumdan önce başlanıyormuş birde kaç haftalıksın?

32+3 günlük hamileyim....tüm vücuduma her duştan sonra bebe yağları sürmeme rağmen göğüs ve göğüs ucu kaşıntısından kurtulamadım....öyle tatlı tatlı kaşınıyordu ki anlatamam.....doktorum göğüş ucu kremini kullanırsam kaşıntımın olmayacağını söyledi ve şimdi her duştan sonra ucuna krem sürüyorum...inanılmaz rahatladım....

kızlar bu tırnak makası göğüs pedi falan eczanedem mi alınıyor acaba...bn daha 20haftalık hamişim.nerden ne alınır pek bimiorum da

kızlar hepinize çok teşekkür ediyorum maksimen bu arada bu tür ürünler eczanelerdede var bebek mağzalarındada var bebek mağzasından alman daha iyi ben sormadım ama eczaneyle fiaytı farkeder die düşünüyorum

göğüs kremi,lansiloh.göğüs pedini şimdiden alma.benim sütüm okadar çok olduki hiçbir göğüs pedikar etmedi.sütünün durumuna göre al.

1)tırnak makası: nuk
2)tarak,fırça:nuk
3)göğüs pedi:cihhicco, nuk (çok sütüm olmadı taşacak kadar krem sürüp kapatıyordum, nuk daha iyi gibiydi ama)
göğüs temizleme mendili:kullanmadım, ılık suyla yıkadım
göğüs kremi:medela purelan, lansinoh, garmastan, bepanten, zeytinyağı, susam yağı,
göğüs ucu:avent, cihcco (cikkonunki daha ergonomik) iksinide çok kullanamadım göğüslerim çok yara olmuştu onlarla dahi acıyordu.

yara olmaması için ve eğer yara olursa çabuk geçmesi için göğüs kalkanı öneririm. diğer markaları bilmiyorum ama cikkonunkini kullanmıştım. iyi geliyor.

sana ve diğer hamile arkadaşlara tavisyem göğüslerinize iyi bakın yara yaptırmayın.. tarifi imkansız acılar çektirebiliyor. hoş o cilt yapısıyla ilgili bir durum da olabilir ama ben çok çektim. bepanten merhem ve göğüs kalkanı kurtarıcım oldu.

X