Eleriniz pc banda ok vakit geiriyor mu?

assu4

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2009
329
1
Kızlar 1aylık evlıyım eşim pcde oyun oynamayı cok sevıyo benle 1saat otryo snra pc basına gıdıyo her fırsat buldgnda pcde ben mutfaktaysam pcye gıdıo hatta kızdgmda bıle yanmda otryo ama aklı hep oyunda ne yapıcam ya :S
sizlerinde bölemi eşlernzşutarafagitti

nişanlım böyle cnm ıyyyyyy kafayı yedirtiyo bazen kzıdığımda aynı

seninki gibi aklı orda oturuyo

enteresan bi durum ilk aylarda dibinden ayrilmamasi lazimken pc basindaCADIARZU oyun oynadigindan eminmisin dikkatli ol aman ha
benimkisinin pc basina oturmaya vakti yok:lepi:

enteresan bi durum ilk aylarda dibinden ayrilmamasi lazimken pc basindaCADIARZU oyun oynadigindan eminmisin dikkatli ol aman ha
benimkisinin pc basina oturmaya vakti yok:lepi:

yok cnm oyun oynuo oyun delısı ınternetmz yok zaten bende calısyrm evde oldgu gunler sabahtan akşama kadar pcde delı olyrm yaa nerden aldık dıyrm bazen kumam gıbı :KK70:

ılk donemde pc fırsat vermeyın sızde boyle devam etmesın ..sonra tam basından kalkamaz ıse way halınıze ..

ılk donemde pc fırsat vermeyın sızde boyle devam etmesın ..sonra tam basından kalkamaz ıse way halınıze ..
alkisalkisalkis vereliniortak alkisalkisalkis

oyuna vakit ayıracağı zamanlarda başka şeylere yönlendirmelisin :jeyyar:

nasıl başlarsa öyle devam eder gibi gibi
valla nasıl olur bilmiyorum ama ikna etmeye çalış
cazibeni kullanabilirsin
daha çok yeni evlisiniz güzelim
ayy çok konudan çok şanslıyım
eşim teknoloji özürlü

valla şu an konuşmuyorum eşimle, iki laf etmesini bilmez devamlı pc nin başında.
her seferinde tamam diyor,yüz verince anında pc de, şimdi surat yaptığımdan giremzde,akşam ben yatınca direk dalacak adım gibi biliyorum.
yani yakında büyük bi kıyamet koparacam.

valla şu an konuşmuyorum eşimle, iki laf etmesini bilmez devamlı pc nin başında.
her seferinde tamam diyor,yüz verince anında pc de, şimdi surat yaptığımdan giremzde,akşam ben yatınca direk dalacak adım gibi biliyorum.
yani yakında büyük bi kıyamet koparacam.

kaydirigubbakcemile3
aynı benmkı gece ben uyuduktan snra pcye gıdıo napcaz bılmyrm anacım

ne zaman pc ye geçse kucağına yatarım. yada kucağına al beni derim. zaten birkaç yere bakar kucağında uyuduğum zaman mecburen beni kucaklayıp odaya götürür ve uyuruz. onun dışında da hala pc de oturmak istiyorsa yatak odasına alır pc yi bende dizine yatarım hiçbir zaman pc ile başbaşa kalmamıştır kocacım:)) kualo gibisin diyoo:)))

ben 5 senelik evliyim yanlış hatırlamıyorsam 2 senedir pc ve internet var.bilg glince bi oyuna başladı gece gündüz 24 saat bağımlı halada devan ediyo bazen kızdım bazen kendimi teselli ettim en azından gözümün önünde diye ama gerçekten çok sıkıcı nefret ediyorum bende bign pc yi camdan aşağı atıcam çok konuştum adam beni boşuyo oyundan vazgeçmiyo

Kizlar korkutmak istemem ama benim bi tanidigimin kocasida daha evleneli 3 hafta olmusken sürekli pc basinda vakit geciriyodu. Eve gelip yemek yiyip bi iki bardak cay ictikten sonra hemen pc basina geciyomus ve kalkmiyomus. Msndede yazistigi oluyomus karisinin yaninda ama hep erkek isimler. Karisi yattiktan sonrada adam hep pc basinda oluyomus ve iki ay sonra adamin bi sevgilisi oldugu ortaya cikti karisi yattiktan sonra ve bazende karisi yanindayken sevgilisiyle yazisiyomus msnden, sevgilisi erkek nicki kullaniyomus

bende de vardı bi pc manyağı. ben sırf bu yüzden boşanıyorum.. bu pc yüzünden işten kovuldu 5 aydır işsiz iş aramaz pc'nin başından kalkmaz ben de al pcinle başbaşa kal dedim çektim kapıyı çıktım evden. 3 haftadır ayrıyız yalvarıyo ama geri dönmeyi düşünmüyorum. kızlar sizinkide ilerlemeden engel olun. gerekirse pcyi camdan atın valla yuvanızı kurtarın..

bende de vardı bi pc manyağı. ben sırf bu yüzden boşanıyorum.. bu pc yüzünden işten kovuldu 5 aydır işsiz iş aramaz pc'nin başından kalkmaz ben de al pcinle başbaşa kal dedim çektim kapıyı çıktım evden. 3 haftadır ayrıyız yalvarıyo ama geri dönmeyi düşünmüyorum. kızlar sizinkide ilerlemeden engel olun. gerekirse pcyi camdan atın valla yuvanızı kurtarın..

cnm okdarda degıl snenkı oyunmu oynuo ?buyrunnnnnnnnn

oyun diyor ama yazışıyor sürekli okey tavla gibi sohbet ediyorlar ya yani hertürlü şey olabilir...

Arkadaşım aynen benim durum.Evlendik adam pc başında,fırsat kolluyor başına geçmek için.Ne yaptıysam olmadı.İyilikle söyledim olmadı,kavga ettim olmadı.Şimdi 3 yıllık evliyiz.Hala pc başında.Nihayet ben de ne halin varsa gör dedim.Sinirlerimi bozdu resmen.Aman erkek milleti işte.Bencil! (çok iyi olanlara birşey demiyorum,sözüm benimki gibilere)

kızlar allah yardımcınız olsun..._babam acayp oyun oynr oyundan puanlar kazandıkça daha bi şevkle oynar gelene gidene bakmaz geçenlerde gittim diğer odada pc başında üstelik hastayım bi hoşgeldin bilem demedi küstüm:)))annem mutfakta bi hayvan görmüş malum adını yazamam çok korkuyorum kedinin sevdiği hayvan derim ona annem çağırıyo bekle biraz şimdi kalkarsam puan kaybederim dio:)))
eşim_babam kadar olmasada oda oynuyordu ama şöyle benm işim varken mutfakta bulaşıktayken oynardı çay saatinde beraberdik anlaşmamız böyleyid çok şükür oda kalmadı pc yi açarsa sadece teknoloji ürünlerin araştırır onda beraber bakarız zaten.....

annemde artık takmıyoo oda dizileriyle başbaşa:))))anneme diyorumki anne bak başka yerlere girmesin diyorum yok oyundan fırsat gelmiyo dio,bide aman bakarsa baksın dio:))))

X