Bacak kalınlaştırmak için bisiklet işe yarar mı nolur yardım edin!!!

crazy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
622
3
arkadaşlar ben alt bacaklarımı kalınlaştırmak istiyorum kondisyon bisikleti kas yapıyormuş acaba kalınlaşmasında faydası olurmu bilen bir arkadaş yardımcı olabilirmi?

arkadasım benım kuzenım yıllarca normal bısıklete bındı cok severdı bısıkklet surmeyı ve sımdı bacakları tas gıbı kaslı ve sıkı hıc gevsek degıldır kondısyon bısıkletının ayakta kullanılanı var ya onları kullan oturarak kullanma basen yapıyor bıldıgım kadarıyla aykata olanından kullanırsan emınımkı faydası olur.

krizantem bacakları kaslı diyorsun yani kalınmı duruyor acaba bisiklet kullanmadan önce bacakları normalmiydi demek istediğim benim bacaklarım ince bisiklet kullanırsam kas yerine hepten inceltmesin ben kalınlaşsın diye kas istiyorum çünkü başka çare yok kilo alıyorum ama oraya hiiç gitmiyor hep aynı

arkadaşlar ben alt bacaklarımı kalınlaştırmak istiyorum kondisyon bisikleti kas yapıyormuş acaba kalınlaşmasında faydası olurmu bilen bir arkadaş yardımcı olabilirmi?

canım ya benimkilerden 1-2 kilo kadar kesip gönderebilirim sana opuyorumnanaktan şaka bir yana benimde bacaklarım kalın, aynanın karşına geçiyorum bi elimde makasla acaba kessem kurtulurmuyum diyorum ama nerdeee......

ya kalınlığın çaresi var inan keşke kalın olsaydı diyetle falan inceltirdim ama ince bacağı kalınlaştırmak çok zor kas yapmalı ama nasıl bisiklet mantıklı geliyor ama bilgili birileri yönlendirmeli diye düşünüyorum çünkü daha da incelirse diye korkuyorum

benim bildiğim normal kondüsyon bisikletleriylede kalınlaşma olabilir , yalnız vites seviyesi yüksek olacak yani pedalları çevirirken kolay çevirmeyeceksin , sıkı olmalı .
bu sayede kalınlaşma sağlayabilirsin bence.

krizantem bacakları kaslı diyorsun yani kalınmı duruyor acaba bisiklet kullanmadan önce bacakları normalmiydi demek istediğim benim bacaklarım ince bisiklet kullanırsam kas yerine hepten inceltmesin ben kalınlaşsın diye kas istiyorum çünkü başka çare yok kilo alıyorum ama oraya hiiç gitmiyor hep aynı

evet canım bacakları kalın duruyor daha onceden ne kadar kalındı bılmıyorum ama bısıklete bındıkten sonra bacakları cok sıkı ve kalınlastı sen ıncelmesınden korkuyosun ama ıncelmezkı olsa olsa kas yaparsın baska bısey olmaz gıbı gelıyo bana bıde her ınsanın vucut yapısı degısık oluyor kımının basenı olur kımının kalcası cok buyuk olur ne kadarda yesen eger bacaklarının yapısı ole ıse degısmez.tabı spor ıle kas yapabılırsın.

X