Sayfa: 370/394 İlkİlk ... 320360368369370371372380 ... SonSon
Toplam 3933 adet sonuctan sayfa basi 3,691 ile 3,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arkadaşı olmayanlar buraya.

1. Konu Sahibi : zhr79 #3691
    Giriş tarihi
    Sep 2012
    Etrafımda bir sürü insan var hatta gelip gitmememden yakınıyorlar ama ben kendimi çok yalnız hissediyorum..
    Böyle ucsuz bucaksız tanımadığım bilmediğim kalplerle konusmak ıstıyorum acaba ne dusunuyor ? yanlış mı anlıyor dıye dusunmden kendım gb konusabılcegım insanlar ..

2. Konu Sahibi : zhr79 #3692
    ARKAdaşlar merhaba bende 3 senelik evliyim henüz çocuğum yok kocaeli-gebzede oturuyorum 3 senedir burada hiç arkadaşım yok hiç akrabamda yok eşimiim bi arkadaşı var onun eşiyle görüşüyoruz arada ben sessizim ama kendime yakın hissettiğim kişilerin yanında konuşmayı severim rahatımdır benm evime gelen herkeste rahat davranırlar kendi evleri gibi ama hiç yakın arkadaşım yok eşimle beraber eşli olarak görüşebileceğimiz arkadaşlarımızın olmasını istiyorz henüz böyle kişilerle karşılaşamadık benim ailem istanbulda oturuyo ama annem de babamda çalışıyo o yüzden gelip gidemiyorz fazla kayınvalidemlerde zonguldakta oturuyorlar aslen zonguldaklıyız eşimle gebzede bizim gibi kendini yanlız hisseden arkadaşsızlıktan yakınan arkadaşlar varsa tanışmak isterim çünkü eşimde bende kafayı yemek üzereyiz birbirimizden başka kimsemiz yok eşim o yüzden memlekete taşınmak istiyo ben istemiyorm taşınmak.

3. Konu Sahibi : zhr79 #3693
    Alıntı sever67 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ARKAdaşlar merhaba bende 3 senelik evliyim henüz çocuğum yok kocaeli-gebzede oturuyorum 3 senedir burada hiç arkadaşım yok hiç akrabamda yok eşimiim bi arkadaşı var onun eşiyle görüşüyoruz arada ben sessizim ama kendime yakın hissettiğim kişilerin yanında konuşmayı severim rahatımdır benm evime gelen herkeste rahat davranırlar kendi evleri gibi ama hiç yakın arkadaşım yok eşimle beraber eşli olarak görüşebileceğimiz arkadaşlarımızın olmasını istiyorz henüz böyle kişilerle karşılaşamadık benim ailem istanbulda oturuyo ama annem de babamda çalışıyo o yüzden gelip gidemiyorz fazla kayınvalidemlerde zonguldakta oturuyorlar aslen zonguldaklıyız eşimle gebzede bizim gibi kendini yanlız hisseden arkadaşsızlıktan yakınan arkadaşlar varsa tanışmak isterim çünkü eşimde bende kafayı yemek üzereyiz birbirimizden başka kimsemiz yok eşim o yüzden memlekete taşınmak istiyo ben istemiyorm taşınmak.
    canım böyle durumlarda can simidi iş arkadaşlarıdır. işyerinde yok mu iş dışında da görüşebileceğiniz birileri?
    ben yürüyüşe çıkıp parkta bile arkadaş edinebilyorum annem gibi Gebze'de olsam arkadaşlık ederdim ama İstanbuldayız canım

4. Konu Sahibi : zhr79 #3694
    Alıntı elfile kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım böyle durumlarda can simidi iş arkadaşlarıdır. işyerinde yok mu iş dışında da görüşebileceğiniz birileri?
    ben yürüyüşe çıkıp parkta bile arkadaş edinebilyorum annem gibi Gebze'de olsam arkadaşlık ederdim ama İstanbuldayız canım
    canm çalışmıyorum 6 ay kadar çalıştım ama iş arkadaşlarım çok seviyesizdi hal ve haraketlerini beğenmedm evliyken insan ailesine sokacak insanlar konusunda seçici davranıyo haklı olarak bende böyleyim lise arkadaşlarım var telefonla görüşüyorm çok yakınız iki tane ama uzaktalar malesef iş arıyorum ama düzgün bi iş bulamadım bazı sağlık sorunlarm olduğu içinde çalışmaktan çekiniyorm eşim çok iyi birisi dışarı çıkarız gezeriz tozarız ama insan arkadaş istiyo işte eşimin iş arkadaşları birbirlerine gidip gelen insanlar değillermiş eşime davet et diyorum gelmezler diyo çok yanlızız ikimizde bekarken insanın sevdiği yanında olsun arkadaşa ne gerek derdim ama gerçekten olmuyo arkadaş demek kendine güven demek psikolojim çok bozuk eşim hep memlekete dönmek istiyo bu yüzden ama ben karşı çıkıyorum eşimin ailesi ile sorun çıkmasından korkuyorum yakın olunca ben herşeyi kafaya takan çok ince düşünen biriyim

5. Konu Sahibi : zhr79 #3695
    annem İstanbula taşınalı 3 sene oldu hemen arkadaş edinmiş komşuları var çalıştığı halde ben bu yüzden çok üzülüyorum belki annem yanımda olsa böyle sorunum olmayacaktı çünkü onun sayesinde bende arkadaş edinirdim büyükler daha çabuk kaynaşıyorlar

6. Konu Sahibi : zhr79 #3696
    Alıntı elfile kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Sen çalışıyosun galiba canm erkenm kalktın veya uyumadınmı benim eşim vardiyalı çalışıyo şuan gecede bende uyuyamıyorm yanlız

7. Konu Sahibi : zhr79 #3697
    aslında herşey değişti artık insanlar güven vermiyo hergün televizyonda izlediğimiz gerçek hayatta karşılaştığımız kötü olaylar insanların güvenini kırdı yabancı şehirde oluncada insan güvenemiyo kimseye herşey bundan ibaret çok yazdım ama çok doluyum bu konularda hep çok yakın arkadaşlarımla komşu olmanın hayalini kuruyorum ama onlar uzakta gelme ihtimalleride yok benmde onların yanına taşınma ihtimalimde yok malesef

8. Konu Sahibi : zhr79 #3698
    canm çalışmıyorum 6 ay kadar çalıştım ama iş arkadaşlarım çok seviyesizdi hal ve haraketlerini beğenmedm evliyken insan ailesine sokacak insanlar konusunda seçici davranıyo haklı olarak bende böyleyim lise arkadaşlarım var telefonla görüşüyorm çok yakınız iki tane ama uzaktalar malesef iş arıyorum ama düzgün bi iş bulamadım bazı sağlık sorunlarm olduğu içinde çalışmaktan çekiniyorm eşim çok iyi birisi dışarı çıkarız gezeriz tozarız ama insan arkadaş istiyo işte eşimin iş arkadaşları birbirlerine gidip gelen insanlar değillermiş eşime davet et diyorum gelmezler diyo çok yanlızız ikimizde bekarken insanın sevdiği yanında olsun arkadaşa ne gerek derdim ama gerçekten olmuyo arkadaş demek kendine güven demek psikolojim çok bozuk eşim hep memlekete dönmek istiyo bu yüzden ama ben karşı çıkıyorum eşimin ailesi ile sorun çıkmasından korkuyorum yakın olunca ben herşeyi kafaya takan çok ince düşünen biriyim
    Sen çalışıyosun galiba canm erkenm kalktın veya uyumadınmı benim eşim vardiyalı çalışıyo şuan gecede bende uyuyamıyorm yanlız
    anladım canım. ben senin veya eşinin iş arkadaşları anlamında dedim ama işyerindekilerde de öyle gelmeler gitmeler yoksa yapacak bir şey yok tabi.

ben çalışıyorum normalde de şuan doğum iznindeyim, bebeğimi kucağıma almayı bekliyorum. gece kuşu oldum bu aralar, gündüz uyuyorum :)

9. Konu Sahibi : zhr79 #3699

I love KK

Alıntı d0st kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Evliliğinizi kutlarım Destan ömür boyu mutluluklar.... Biz de 5 senedir Çanakkaledeydik, geçtiğimiz ağustos ayında Samsun'a taşındık. Keşke daha önce gelmiş olsaydın Çanakkale'ye bence çok iyi arkadaş olurduk. Ne güzel olurduk. :/
    bEN DE SEN GBİ SAMSUN'DA kafa dengi her şey hakkında oturup sohbet edebilceğim, şole hadi bi gezelim deyince çıkacak , soğuk günlerde nescafe kahvemi paylaşcak bir arkadaşlarım olsun isterdim. :)

Çanakkale çok şirin rahat bi yerdir umarım seversin. Çanakkale ile ilgili öğrenmek istediğin bilmek istediğin şey olursa sor örneğin nerede ne yenir ayakkabı tamiri nerede yaptırılır nere güzel vesikalık çeker diş doktoru kpss kursu.. :)
    ahh keşkee :( işte bak bi sen çıktın sende gitmişsin .Dilerim karşımıza güzel insanlar çıkar. ve gerçekten oyle güzel bir konuya değinmişsin ki . "nerede ne yenir ayakkabı tamiri nerede yaptırılır nere güzel vesikalık çeker diş doktoru kpss kursu.. " valla keşke burda olsaydın diyorum çünkü bu cümlede hakkaten anladın benim ne hissettiğimi. Çok teşekkür ederim. yine de bi ihtiyacımda aklımda olacaksın. ;)

10. Konu Sahibi : zhr79 #3700
    kızlar ben de yeni evlendim bambaşka bir hayat... bekarken çalışıyordum ama evlenince işten ayrıldım arkadaşlarım da ya uzakta oturuyorlar ya çalışıyorlar istanbul avrupa yakasındayım 26 yaşındayım ben de

Sayfa: 370/394 İlkİlk ... 320360368369370371372380 ... SonSon