Arkadaşı olmayanlar buraya.

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.155
9
44
merhabalaar..
arkadas hatta dostsuzluktan yakınan benim gibi kızçeler burayaa :)
neden bilemiorum hiç arkadaslık ilişkimi yürütemiorum kimseyle..bir ters yönünü görünce bitiyor.. ama nişanlım dısında hiç arkadasım yok :)

buradan arkadas edinmek kalıcı dost isteyenler tanısıp ark olsunlar opuyorumnanaktan
kimse yanlız kalmasın.

a.s.

ahh ahh yarama bastın
bende evlendikten sonra 1-2 bekar arkadaşım vardı onunlada koptum
şimdi akşama kadar 2 göz odada tek başımayım ne gelen var ne giden :KK43:((
komşu ilişkilerini sevmiyorum çat kapı git çat kapı gel
ki hepside koca koca kadınlar ne konuşur ne muhhabbet edebilirimki :KK43:((
bende sizdenim yani :gitme:

benimde 1 tane var asosyalmiyiz ne kaydirigubbakcemile3

şöyle yapalım herkez nasıl bir arkadas aradığını yasını yazsın :)

ben 19 yasındayım.. arkadasım hiç yok desem yeri.olanlar kıskanmaktan ileri gitmiorlar..naapsm kıskançlık krizlerine giriolar..bi söz yaptık arkadaslarım aramaz oldu..tabi yüzlerini görüorum bana bakınca ordan anlıorum ehehe :) ya da işi bitene kadar dost coook..:eek:lmaz:nefret ediorum öle insanlardan..ama arkadas her sey bence.. eş nasılsa arkadasta olması gereken bir sey..

samimi olarak yok.söyle sıkıldığımda arıyacaım dertleseceim..özleyeceim..derdini dinleyeceim yeri geldiinde oturup ağlayabileceğim yeri geldiinde en cocuk halimi gören bi arkadasım olsun istiorum..hani su filmlerde olur ya can ciğer.. hiç öyle bi arkadasım olmadı :gitme:

gercek dost için warım opuyorumnanaktan

seçtiğimiz için olabilir.. ben şahsen herkezi hayatıma sokmam arkadas die. ama arkadasımda aileden gibi olur ehehe :)

seçtiğimiz için olabilir.. ben şahsen herkezi hayatıma sokmam arkadas die. ama arkadasımda aileden gibi olur ehehe :)

evet katılıyorum... benim arkadasım dostum dedigim insanların cok acıları dokundu bana :sinifsinif: yeri geldi inanmak istemedim gene gorustum ama her insan kendin gibi dusunmuyor işte

Debbie bu devirde o filmlerdeki gibi dostluk kaldımı?
varsa ankaradan 1 tanede ben alabilirmiyim :)
bende 21 yaşındayım :KK43:((

benim de maalesef çok arkadaşım yok dışardan bakınca iyiymişiz gibi gözüküyo ama hiçbiri beni sevmiyo.

arkadaslar neden olmasın ki benim can ciğer oldugum gercek hayatta 4-5 tane arkadas değil dostum var..olgunluk gerekiyor..kıskanmakmış vs vs diye dusunulurse samimiyet zaten olmaz..

valla benimde öle ahım şahım bi arkadaşım yok evli olmamdan dolayı eşimin arkadaş çevresinde evli olan çiftlerle yada onun kuzenleriyle falan arada takılıyorum işte...napıcan evlenince bekar ortamından uzaklaşıyosun ister istemez çocuk falan oluncada cabası...çok dert etmiyorum ama napim bu hayattada benim arkadaşım olmayacakmış ahhh kader ehehe:))neyse çok uzattım

Son düzenleme:
bekarken benimde sayılamaz derecede sevdiğim çok arkadaşım vardı..
ama evlenince işler değişiyor malesef..

ben de arkdassız kaldım okul bitti arkadslar la telde msn de konus bulunduum ortamda arkadas arıom.24 yasındaıııım

benim de yok ..
ama böyle gelmiş böyle gider diyorum yapıcak bişi yok...

yokmu arttıran :) bnim yapımdan yaa cok seker olduumu sölerler ama gecimsizim azcıkkk :)

arkadaslar neden olmasın ki benim can ciğer oldugum gercek hayatta 4-5 tane arkadas değil dostum var..olgunluk gerekiyor..kıskanmakmış vs vs diye dusunulurse samimiyet zaten olmaz..

aynen katılıyorum
ısmarlamaylada arkadaşlık olmuyor gerçi unutmayın
Ben evlenip istanbula geldim
hiç kimsem yok arkadaşım dostum tek başıma
çok uzun zaman eşimdi tek arkadaşım
Sonra kk da çok güzel dostluklar kurdum
Bi çok buluşmaya gittim ama sadece bazılarında çok yakın arkadaşlarım oldu hala görüşüyoruz
Dost olduk artık herşeyimiz bir ayrı gitmek yok neredeyse

Hatta birisiyle komşu bile oldum çokkk uzakdık yanına taşındım ben Allah bozmasın:Saruboceq: arkadaşlığımızı hi,çbirimizin

İsterseniz bende arkadaş olurum sizinle çok dost canlısıyımdıryerimseniben:1hug:

zaten burda konustukca bir sekilde arkadas olunuyor sanırım

Kızlar 21 yaşındayım ama sevdiğim insandan başka dostum yok, kızlar hep kıskanç hep bi hata arama peşinde, ve sorsan hepsine en iyi akadaşlarıyım dostlarıyım ama yalan! İnanmaz oldum artık dostluğa..

X