zmirde iyi bir kadn doum doktoruna veya hematoloji uzmanna ihtiyacm var diyenler

umutluyuz

uras emrem bizimle
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
1.531
0
41
arkadaşlar izmirde bildiğiniz riskli gebelik üzerine iyi bir kadın doğumcu veya hematoloji uzmanı var mı,,,gelin burda doktorlar hakkında fikir alışverişinde bulunalım benim de gittiğim birkaç doktor var ama çok fazla memnun kalmadım bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

Son düzenleme:
arkadaşlar izmirde bildiğiniz iyi bir kadın doğumcu veya hematoloji uzmanı var mı,,,gelin burda doktorlar hakkında fikir alışverişinde bulunalım benim de gittiğim birkaç doktor var ama çok fazla memnun kalmadım bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

kadın doğumcu izmirde kahraman kolday onun üstüne dr bilmem ben çok iyi bir jınekolog canım rahatlıkla gidebilirsin hem dr hemde psikolog gibi istersen sana telefon nosunu verebilirim

bornova manavkuyu ekadomda hüseyin ceyberi var canım bir kaç arkadaşım ona gidiyor..bende hamilelikleri sırasında yanlarında bulundum..aman yarabbi ne hastasına hakim ne kadar güven veren bir doktor bilemezsin..şimdi hamile kalsam 1 dakika düşünmem ona giderim...şiddetle tavsiye ederim..

bornova manavkuyu ekadomda hüseyin ceyberi var canım bir kaç arkadaşım ona gidiyor..bende hamilelikleri sırasında yanlarında bulundum..aman yarabbi ne hastasına hakim ne kadar güven veren bir doktor bilemezsin..şimdi hamile kalsam 1 dakika düşünmem ona giderim...şiddetle tavsiye ederim..

canım teşekkür ederim olabilir onu da bir düşünürüm

banada tahir özgüderi övdüler canım , bende önümüzdeki ay ona girmeye başlıcam hem sskda doktor oldugu için tahlillerine para gitmiyor. Eger çok memnun kalırsam sana burdan direk tavsiye edebilirim .BU arada kahraman kolday hangi hastanede görev alıyor yani muayenesinin dışında bir hastanede çalışıyormu devlet hastanesi gibi mesela merak ettim

umutluyuz merhaba.izmirliyim.şimdi antalyada yaşıyoruz.tam 12 yıl önce gebelik zehirlenmesi geçirdim ve bizim hayatımızı op.dr. murat ulukuş ve ekibi kurtardı.şu an ege üniversitesinde görevli.gitmeyi düşünürsen antalyadan banu şentürk minnettarlığımı iletirsen sevinirim...

umutluyuz merhaba.izmirliyim.şimdi antalyada yaşıyoruz.tam 12 yıl önce gebelik zehirlenmesi geçirdim ve bizim hayatımızı op.dr. murat ulukuş ve ekibi kurtardı.şu an ege üniversitesinde görevli.gitmeyi düşünürsen antalyadan banu şentürk minnettarlığımı iletirsen sevinirim...

sağol canım şuan bir doktor buldum memnunum eğer bir aksilik olursa ona giderim

bende şirinyerdeki tahir özgüdere gittim çok memnun kaldım canım , tedaviye başladık bizde Allahtan hayırlısı artık canım, umarım sende biran önce sonuç alırsın

arkadasım bende kahraman koldaya gitmeyi düşünüorum birsa bilgi verirmisn

arkadasım bende kahraman koldaya gitmeyi düşünüorum birsa bilgi verirmisn

canım kahraman koldaya gönül rahatlığıyla gidebirsin süper bir dr heö jınekolog hemde inferlite dr u sana yardımcı olur istersen sana telefonunu veririm özelden olurmu?

bende herkesten kahraman beyi duyuyorum....ama onun çalıştığı hastane emekli sandığı ile anlaşmalı değilmiş...masraflı olur benim için...

bana özellikle riskli gebelikler uzmanı olan bir dr ve hastane tavsiye edermisiniz.....

şirinyerde tahir özgüder var isterseniz araştırın onun yanında birlikte çalıştıkları Ahmet seçkin önalan var ona gitmenizi tavsiye ederim konusunda uzman biri yurt dışında uzmanlık yapmış ızmirdeki birçok hastaneyle baglantısı var bu isimleri internetten yazıp araştırın ona göre kararınızı verin dedim ben , şimdiden çok geçmiş olsun

1394 sk. Kat. 3 Daire. 7
Alsancak - KONAK
ızmir
TÜRKıYE
kahraman kolday

X