ojenin geç çıkması için napabilirim???

magdelena

Guru
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
924
12
31
kızlar ya oje sürünce ertesi günü çıkıo hergün oje sürmem gerekio tekrardan sizn yapbtıınız bişeler varmı????

ellerin sürekli suyla temas ediyorsa sebep buda olabilir canım, bi de kaliteli bir oje kullanırsan problem büyük çapta çözülür diye düşünüyorum canım

bi yerde daha yazmıştı sanki arkadaşlar ojenin üstüne ince bi kat şeffaf parlatıcı çekmek..

yha kaliteli oje derken??? flormar kullanıorm siz ney kullanıosunuzkiı? suylada temas edmio o kadar

iki kat yada üç kat sürip kurumak üzereyken suya tutarsan ojen sağlamlaşır.

soğuk su tırnaklarımı hassaslaştırıomş tırnakların çabuk kırılmasına nedenmi oluomş ööle bişe okumşdumm ojenin üstüne parlatıcı sürsem çabuk çıkmazmı????

ben en alta parlatıcı sürüyorum,sonra ojemi sürüp bi daha parlatıcı sürüyorum,ve flormar kullanıyorum istediğim kadar dursun sadece alttan bozuluyor tırnak uzadığı için başka da bi bozulma olmuyor...

ben de üste parlatıcı sürüldüğünde kalıcılığını koruduğunu biliyorum

Ojeni sürmeden önce bir pamuğa aseton misali sirke dök ve tırnaklarını sil. Kuruduktan sonra ojeni sür. Hem sararmasını engeller hem daha uzun dayanır ojen..

geçen okudum tırnak temizken asetonla silicekmişsin sonra ojeni sürecekmişsin. çok fazla oje kullanmadığım için yapmadım sadece okudum.denemek istersen :KK51:

olsun ben buraya üye olmadan önce direkt google yazıp aratıırdım burdan arayacağım şeyleri başlık olarak çıkıyordu belki benim gibi yapan kişiler vardır onlar görür bilgilenir.
Onu bende biliyorum direk konu sahibine hitap ettiğin için öyle söyledim:KK53:

Kuaförde manikürden sonra sürülen oje evde sürdüğümden daha uzun süre kalıyor,sebebi ne ki acaba?

flormar'in ve kalyon'un seffaf oje seklinde ojenin cabuk kurumasini saglayan urunleri var. her gun ya da iki gunde bir ojemin uzerine geciyordum ve 3-4 gun bozulmadan gidiyordu. yani top coat onemli.

X