Tüp Bebek Merkezleri Doç.dr.ulun uluğ

gokdenizsen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2009
22
0
ULUN BEYıNN HASTALARI YADA HATASI OLMAK ıSTEYEN ARKADAŞLAR GELıN TOPLANALIM
Öncelikle ben fikrimi belirteyim
Ulun bey mükemmel bir doktor şuan kendisiyle tedavim devam ediyor Alman hastanesinden yine bahceci gurubuna bağlı olan umut tüp bebek merkezinde göreve başladı.Tedavime başlamadan önce yapılacak olan bütün hazırlığı yaptı beni diğer merkezler gibi hemen başlayalım demedi daha önceki tedavilerimin neden olumsuz olduğunu araştırıp öğle tedaviye başladı diğer merkezler ise elindekileri getir adet 2 günü tedaviye başlayım demişti ve hep hayal kırıklığına uğramıştım ilk defa bir doktor benimle bukadar çok ilgilendi her aradığımda kendisine ulaşabiliyorum ama diğer tedavi gördüğüm merkezlerde ise doktora ulaşmayı bırak geri dönüş zahmetinde bile bulunmuyorlardıııııı.

Son düzenleme:
Bence Ulun bey mükemmel bir doktor şuan kendisiyle tedavim devam ediyor Alman hastanesinden yine bahceci gurubuna bağlı olan umut tüp bebek merkezinde göreve başladı.Tedavime başlamadan önce yapılacak olan bütün hazırlığı yaptı beni diğer merkezler gibi hemen başlayalım demedi daha önceki tedavilerimin neden olumsuz olduğunu araştırıp öğle tedaviye başladı diğer merkezler ise elindekileri getir adet 2 günü tedaviye başlayım demişti ve hep hayal kırıklığına uğramıştım ilk defa bir doktor benimle bukadar çok ilgilendi her aradığımda kendisine ulaşabiliyorum ama diğer tedavi gördüğüm merkezlerde ise doktora ulaşmayı bırak geri dönüş zahmetinde bile bulunmuyorlardıııııı.

Bende cuma günü için dr ulun beyden randevu aldım baya zor bir hastayım umarım hayırlısı olur çünkü benim artık 6 denemem olacak yani kısacası yolun sonuna geldim çevremde dr ulun bey ile tedavi gören ve olumlu sonuç alan kişler var umarım bende onlardan olurum.

fatmaanur arkadaşım
Ulun beyi hastane ararştırırken ismini duymuş alman hastanesinde hasta bakıyordu demek umut tüp bebek merkezinde göreve başladı çok güzel ulun bey için pek yorum yapamayacağım ama :lepi::lepi:umut tüp bebek merkezini şiddetle öneriyorum umarım senin için herşeyin hayırlısı olsun a.s

Son düzenleme:
mrblar bende ulun beyın hastasıyım .benım takıplerımı alman hastanesınde yapıyodu suan umut tup bebek merkezınde goreve basladı.bundan pek memnun degılım:KK43:oraya gıtmek cok zor oluyo.ama ulun bey cok ıyı bır doktor ve alanında cok basarılı.kızlar hepımızın emeklerını allah bos cıkarmasın..doktor beyı herkese tavsıye ederımm

avrupa yakasında oturuyorsan evet ulaşım biraz zor ama metrobüs var şutarafagittialtunzadede inince bir binibüsle gidebiliyorsun ayrıca umut tüp bebek merkezinden kesinlikle çok memnun kalacaksııııın :lepi:

Bende cuma günü için dr ulun beyden randevu aldım baya zor bir hastayım umarım hayırlısı olur çünkü benim artık 6 denemem olacak yani kısacası yolun sonuna geldim çevremde dr ulun bey ile tedavi gören ve olumlu sonuç alan kişler var umarım bende onlardan olurum.

bende senden çok farklı değilim benimde 4 denemem olacak bundan önce 3 farklı merkezde denemem oldu ve sonuç hem olumsuz sonuçlandı ameliyatlık bir problemim varmış ama bunu bugüne kadar kimse söylemedi ama ulun bey bunu farketti ve ameliyatımı gerçekleştirdi şuan ise adet olmayı bekliyorum kısa zaman içersinde tedaviye başlayacağım bakarsın belki karşılaşırız....

bende ulun beyin hastasiyim gerci tup bebek degil ama ulun beyden memnunum almanda ayrilmasina uzuldum. niye gecmiski oraya? bende 5 aylik hamileyim darisi basiniza arkadaslar. dogum olayini nerde gerceklestircek ozaman umut tup bebekte dogum yapilmiyo sanirim:)

bende ulun beyin hastasiyim gerci tup bebek degil ama ulun beyden memnunum almanda ayrilmasina uzuldum. niye gecmiski oraya? bende 5 aylik hamileyim darisi basiniza arkadaslar. dogum olayini nerde gerceklestircek ozaman umut tup bebekte dogum yapilmiyo sanirim:)

mrb canım ulun bey alman hastanesıne de gelıyor.sanırım tamamen ayrılmadı .

alman hastanesınde artık hasta bakmıycakmıs ole dedı oradakı sekreterler ama bugun gıdıcem gercı kendısıne sorarım olmadı:)

arkadaşlar bende umut tüp bebek merkezinde hamile kaldım kesinlikle tavsiye ederim dr enver beydi aama enver bey çok yoğun olduğndan sanırım ulun beye geçcim bende onu araştırıyordum nasıl bir doktar die...

arkadaşlar bende umut tüp bebek merkezinde hamile kaldım kesinlikle tavsiye ederim dr enver beydi aama enver bey çok yoğun olduğndan sanırım ulun beye geçcim bende onu araştırıyordum nasıl bir doktar die...

benim duyduğuma göre çok iyi bir doktormuş ayrıca doçentmiş

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar ben 4 denemede doğru yeri bulabildim bundan önce hep hayal kırıklığı yaşamıştım ama bu sefer başarıya ulaştım önce doktorum ulun beye daha sonra benimle yakından ilgilenen umut tüp bebek merkezine sonsuz teşekürler arkadaşlar lütfen sizler benm kadar çok yıpranmadan en başında doğru kararlar alın ben kesinlikle doç dr ulun beyi ve umut tüp bebek merkezini öneriyorum

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar ben 4 denemede doğru yeri bulabildim bundan önce hep hayal kırıklığı yaşamıştım ama bu sefer başarıya ulaştım önce doktorum ulun beye daha sonra benimle yakından ilgilenen umut tüp bebek merkezine sonsuz teşekürler arkadaşlar lütfen sizler benm kadar çok yıpranmadan en başında doğru kararlar alın ben kesinlikle doç dr ulun beyi ve umut tüp bebek merkezini öneriyorum

gökdeniz arkadaşım senin adına çok sevindim bencede:lepi: umut tüp bebek merkezi bende umut tüp bebek merkezine gelene kadar çok yanlış seçimler yaptım insan hem maddi hem mannevi yaıpranıyor ve isyan etmeye başlıyor maddi olarak yıprandığına mı yoksa yaptığın yerlerde paranla rezil olduğuna mı ilgisizlik ve olumlu sonuç alamadığına mı hangisine yanacaksın gerçekten karar verirken çok iyi düşünmek gerekiyor CADIARZU

arkadaşlar bende ulun beyle ilk görüşmemi yaptım iyi bir doktor sanırım ilk izlenimlerim öyle perşembe günleri alman hastanesinde olduğunu söyledi ilgili arkadaşlara duyurulur inş. hakkımızda hayırlısı olur artık beklediğim sonuca ulaşmak istiyorum inş.bu sefer olur 19 ekimde başlıcam sonunda canımı canımda taşırım inş.

arkadaşlar bende ulun beyle ilk görüşmemi yaptım iyi bir doktor sanırım ilk izlenimlerim öyle perşembe günleri alman hastanesinde olduğunu söyledi ilgili arkadaşlara duyurulur inş. hakkımızda hayırlısı olur artık beklediğim sonuca ulaşmak istiyorum inş.bu sefer olur 19 ekimde başlıcam sonunda canımı canımda taşırım inş.

hayırlısı olsun arkadaşım bende ailevi problemden dolayı tedaviye başlayamadım

X