Suna Dumankaya'nın kilo aldıran karışımı

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.155
9
44
suna dumankayanın cevi fındık pekmez badem le olusan karısımını yaptım ama etkisini goremedim yapan ve kilo alabilen varmı

canım bir arkadaşım var yıllardır cok zayıftı..birgün uyku problemi için dr. gitti ve dr.ona ....diye bir ilaç yazdı yan etkisi iştah açması imiş buarada uyku yapıyor.....hatta sevindmiş zateen 2.derdim kilo alabilmek demiş..ve toplam 5 ay içerisinde 12 kg aldı...hatta bende kullandım ama sonra bağımlılık yapıyor söylentilerinden sonra bıraktım ..hoş yapmadı ama riske atmak istemedim...4 kilo aldım ve zaten benim için kafi idi...dr.kontrolünde kullanımıza uygunsa bir danışın derim..ama dediğim g,b, dr.a danışarak...aynı zamanda antidepresan bir ilaç bu....

Son düzenleyen: Moderatör:
oylemi cok tesekkur ederim... evet antidepresanlar aldırıyomus benim boyum 1.74 kilom 51 5-8 kilo kadar alsam eski halime donucem sen ne kadar kullandın

5 ay kullandım ben canım ...4 kg aldım...yani dikkat ettim de ben ayrıca ...çünkü 3-5 kg benim işimi görüyordu... bende 1.69 boyunda ve 48 kg dım 52-53 bana yetiyor..fazlasını da istemiyordum....

recetelimi satılıyor eger oyleyse doktora yazdırmak zor olur heralde :KK43:

sanırım evet ...reçetesiz olmuyor diye biliyorum ...
ama zaten dr.a danışıp ta kullan ..
uyku probleminde var ise ...

Son düzenleme:
kesinlikle antideprasan ilaç alınmasını önermem arkadaşlar ben bu dediğiniz hapi kullandim yan etkisi var

Bende bu ilaçtan kullandım arkadaşlar :sinifsinif:
DOktor verdiğinde bir ayda kilo alırsın demişti akannehir
Ama uyku yapması dışında bişey olmadı.
Uykudan kafamı kaldıramıyodum.mirmirmirmir
Suna dumankayanın tarifinide bir hafta önce buldum.
Ama çok kalorili bi tarif.
Kullanacam onu vereliniortak

Arkadaşlar tamam hepimiz kilo almak istiyoruz, ben de inanılmaz kafama takıyorum ama ben 2 farklı antidepresan kullandım psikolojik sebeplerden ve psikiyatrist yazmadığı sürece kullanmayın böyle şeyler. Neyin kime nasıl etkisi olacağı bilinmez dikkatli olalım, "ilaç" kategorisine giren şeyler konusunda ben böyle düşünüyorum yani. Bu arada sakız çiğnemek beni çok acıktırıyor aklınızda bulunsun.

ben yiyiyorumda alamıyorum maalesef...
antidepresan annemde kullandı bende alıyım diyom yok sonra veremezzsin diyor oda aldı kilo cunku...
ama ben doktora gidicem tekrar belki verir ya

Arkadaşlar bana ilacı kurum hekimimiz vermişti.
İşte yan etkisi uyku hali ve halsizlik demişti.
ama unutmayın ki ilaç sadece iştah açmıyor.
Karaciğer ve böbreklerimize de zarar veriyor.
Ben artık ilaç içerek değilde doğal yöntemler kullanarak kilo almaktan yanayım.
İşte suna dumankayanın formülünü deniycem bide.vereliniortak
İnşallah bundan bi çözüm bulurum.

Evet katılıyorum, doğal yöntemler konusunda yani. Biraz bilinçli olmakta fayda var, sağlımızı tehlikeye atmayalım. Ben psikolojik sebeplerden antidepresan kullandığımda bile istemeyerek kullandım. Ne de olsa vücuda dışardan, sürekli bi yabancı madde,ilaç vermiş oluyorsunuz. Hatta son kullandığım ilaç artık vücudumda neye dokunduysa bütük kollarımın içinde pütür pütür alerjiler yaptı ve beni inanılmaz sersemletti. Yakınlarınızda birileri kullandı bi şey olmadı diye böyle şeyler alınmaz benim fikrim böyle =)

arkadaşlar size kilo almann yolunu söyliyim.bnde çok zayıftım ve yemek yemeği hiç sevmezdim işkence gibi gelirdi.fakat kilo almak aşırı yemekten geçiyo bunu anladım.ilk zamanalr midem bulanarak hatta öğürerek yedim tıka basa.artık nefes alamıyodum çok yemekten.birde mutlaka yemek üzerine tatlı yiyodum.bu şekilde 3 ay direndim 50 kilodan 58 kiloya çıktım.ve tam ideal kilomu buldum.fakat yaz gelince sıcaktan yine iştahsızlık başladı bnde ve aldğım o kilolar da gitti şimdi 54 kiloyum.bu sene de kendimi zorlamaya çalışıcam:nazar:

hayır prakten antidepresan değildir...antidepresanları sadece psikiyatrist veya psikolog dan alın..işin uzmanı onlar..aslında he rilacı uzmanından alın

suna dumankayanın tarifini yani ölçülerini tam olarak yazabilirmisiniz arkadaşlarr bende deniyim kilo almak istiyorummmmm 5 kilo yaa çok mu şey istiyorum?? ama yıllardır alamadım birtürlü

X