Sünnet OĞLUM SÜNNET OLCAK :s

gerberaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2008
34
1
Arkadaşlar 9 aylık bebeğim sünnet olacak. Sünnet sonrası bakımı konusunda hiç bir fikrim yok. Deneyimi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

Kaç günde iyileşiyor.
Ilk günler çok sancısı oluyor mu.
Bezleniyor mu çocuk.
Bezi ne sıklıkla değiştirmeli..

Ay bende önümüzdeki haftaya sünnet için randevu aldım.
Bende böyle bir topic açmayı düşünüyordum çok iyi olmuş.

Ben çocuk cerrahisine randevu aldım. En iyisi onlara yaptırmakmış. Sen lokal mi yaptıracaksın?

canim valla cok güzel yapmissin canim sünneti düsünmekle cünki bebegin yasi büyüdükce iyilesmesi zor oluyor.mutlaka steril ortamda olsun.ve mutlaka kan akmasi lazim.cünki lazerle falan yapiyorlar hic kan akmadan o zaman uc kisimda his kaybu oluyormus.buda bütün ömrünü etkiler.

benim yiyenim olmustu o 5 yasindaydi ve zor gecti.zaten kesildikten sonra ne yapman gerektigini söylüyorlar.sürülmesi icin falan ilac veriyorlar mikrop kapmasin diye.seninki kücük cok güzel atlatcak insallah rabbim evlendiginide gösteriri.

Ay bende önümüzdeki haftaya sünnet için randevu aldım.
Bende böyle bir topic açmayı düşünüyordum çok iyi olmuş.

Ben çocuk cerrahisine randevu aldım. En iyisi onlara yaptırmakmış. Sen lokal mi yaptıracaksın?

canım bende okul ara tatilde yaptırmayı düşünüyorum sen yaptırdınmı lokalmi genel anastezimi yapıldı bide hangi hastane acaba şimdiden teşekkürler sünnet olduysanızda geçmiş olsun allah damatlıklarını da göstersin

Arkadaşlar 9 aylık bebeğim sünnet olacak. Sünnet sonrası bakımı konusunda hiç bir fikrim yok. Deneyimi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

Kaç günde iyileşiyor.
Bezleniyor mu çocuk.

Ay benim oğlumda 9 aulık sünnet oldu çok rahat ettik.ben hiç zorluk görmedim.hatta o gün emeklemeyi öğrendi.hiç sancı olmadı gece uyudu yani çok rahattı maşallah herkese tavsiye ederim

Kaç günde iyileşiyor.
Bezleniyor mu çocuk.

benim 3,5 aylık bir oğlum var geçtiğimiz çarşamba günü sünet oldu ilk gün çok zorlandık ama şimdi çok iyi hala iyileşmedi dikişleri filan var ama iyiye gidiyo doktor yapışmaması için derisini hafif geri ittirin dedi pipisiyle oynuyorumya ben canı acır diye düşünürken o gülücükler savuruyo etrafına
lokal aneztezi oldu operasyon öncesi damar yolunu açtılar serum için damarını bulamadılar ayaklarından elerinden defalarca girip çıktılar inan sünnetten çok o mahvetti bizi sünnet sonrası 1 saat emziremediğim için açlıktan ağladı emdikten sonra mışıl mışıl uyudu 5-6 saat hastanede tuttular ertesi gün bandajını biz açtık ve dün doktorunun önerisi üzerine yıkadık yarında yıkıcaz salı kontrolü var furacin diye bi pomad kullanıyoruz buzdolabı poşetini kare kare kesip onınla birilkte kapatıyorum pipisine bezi tahriş etmiyo gazlıbezinde yapışma olasılıgı yüksek
ablam büyük oğlunu 33 günlükken 2. oğlunuda 2 ayllıkkken beraber aynı gün yaptırdık hiç korkma canım oğlunun sünnet olması çok farklı bir duygu gurur verici bir olay

Son düzenleme:
Yukarıdaki mesajlarımı görmüşsünüzdür bizde lokal yaptırmıştık iyikide daha çok beklemeden yaptırmışıZ. Furacin veriliyor zaten bütün sünnetlerde ilginize.

korkma canımküçükler pek hisetmiyor 3 günde bişileri kalmaz iyleşir temiz tut merhemleri düzenli sür sık sık bez degiş

X